Власне: є синулька, майже 29 рочків, який нарешті звінтив з дому. купив меблі в ікеї і хоче, щоб я їх йому встановив. Я сказав, що він доросла людина і може це зробити сам. Так ось, за вечерею чую телефонну розмову дружини з сином, яка каже, що завтра о 10-й ранку я приїду до нього! Сказати що я в ах.., це нічого не сказати
На паровозе• 30 сентября 2023
Тю, в мене донька сама живе, то я теж чоловіку часто кажу, щоб заїхав в маркет накупив м´яса, риби всього що треба і відвіз донці. Хоча донька доросла вже і сама все може купити, є і гроші і Сільпо поруч і авто, щоб в руках не тащити)) Але донці нічого не обіцяю від імені батька))) Командую тільки чоловіком.
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Куди ви дінетеся, завтра поскачите на своєму мопеді збирати меблі, бо доведеться платити за зборку вам зі свого карманчика.
На паровозе• 30 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Ікея так легко збирається, що ми з сином (11 років) самі зібрали йому стіл письмовий і ліжко. А мені комод.
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляНа паровозе
То ви, а то 30 літній мамчин синочок.
Госпожа Белладонна• 30 сентября 2023
Правильно все робите. Я сама Ікею збирала, то доросле Лего, тільки мозолі натерла.
Просто не їдьте і все, дружині скажіть, що ви не річ і не її підлеглий.
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
ви мене зовсім не знаєте, я можу їх усіх вишиковати на лезі бритви і відправити в далеку подорож без харчів
Ви дуже жорстокий.
На паровозе• 30 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
То ви, а то 30 літній мамчин синочок.
Так, я тітка доросла , але мій малий від мене не відставав, шуроповертом тільки так все крутив))) 29 років то управиться бистріше, ніж ми вдвох. То мама з нього дурня робить сама, що нічого не може.
Щось не спиться• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
Как точне похоже)) кормили мальца до 29 годков
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляНа паровозе
Ото підтирають соплі до 30 років своїм хлюпикам, а нам потім мучайся з ними.
Хлопаю ресницами• 30 сентября 2023
Вы нудьга и нытик. Неудивительно, нормальные мужчины на форуме семью не обсуждают. В вас очень много женского, судя по вашим комментариям.
Не стесняюсь• 30 сентября 2023
Ответ дляRrroxy
У нас реально мужчины начинают прорезаться на советчице или это женщины представляют, что они те мужики, которых им хотелось бы тут встретить?
Реально.
С одним общаюсь в реале. Классный мужчина но мы далеко друг от друга
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляRrroxy
Так тут із чоловіків тільки жонаті, або геї.
На паровозе• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
зовсім ні, я дуже терплячий, але не треба мене провокувати, життя може заграти новими барвами
То не тільки у вас. У всіх так, терпець урветься і хана всім))) Я сьогодні проходжу по коридору на роботі, чую про мене іде мова:’ та краще не ходи, бо ти будеш останньою краплею, а нам всім пі..а’. Бо знають колеги, що я людина терпляча та добра, як сідають на шию то ще терплю, а як ногами метиляють то всьо’.
На паровозе• 30 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Не кажіть)))
Зоркая Зорро• 30 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
То ви, а то 30 літній мамчин синочок.
Чому тільки мамин, тато де 29 років був, у космосі? Треба було виховувати
Мусик Пусик• 30 сентября 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Він зараз ще почне жалітися на свою дружину, і чекатиме що його тут хтось пригріє. Дружина не заважає шукати подруг для мото прогулянок і труси жінкам презентувати.
Зоркая Зорро• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
Віримо, тому виступаєте саме тут, на жіночому форумі
Ответ дляМусик Пусик
з місцевих її немає ким замінити, в неї є власні таргани, але не такі вгодовані, як в місцевого бомонду
Колдунья-вещунья• 30 сентября 2023
Так а шо она вам відповіла на оте запитання, що ви тут накатали у пості?
Пес Патрон• 30 сентября 2023
Ответ дляішо
Вы страшный и опасный )