Крошка Енот• 08 ноября 2023

Считаете ли вы, что дети должны обеспечивать своих родителей?

Как вы думаете, дети должны родителям помогать и обеспечивать их? Или это зависит от желания ребенка?
Крихітка на всі• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
И? Прожиточный минимум обеспечен, что должны дети?))
ЗУ почитайте, там четко об этом написано.

Птица секретарь• 08 ноября 2023
Ответ дляСекретница
Уже давно ведутся приготовления как заботу о пенсионерах возложить исключительно на их детей, а пенсии то так...
Мій батько не приймав участі в моєму вихованні, але він вважає, що я і мої діти йому зобов´язані. Таких татусів у нас тисячі. З якого дива я зобов´ язана йому? Сучасні діти розлучений батьків, виховуються мамами (зрідка татом), а батько іноді платить мінімальні аліменти, ще й мозок за це виносить. Чому дитина має утримувати такого батька?
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляк.Буланова
https://minjust.gov.ua/m/poryadok-styagnennya-alim...
Ну и? Вы читали что там написано?
’потреба матеріальної допомоги полягає в тому, що батьки не мають можливості забезпечити своє гідне існування у зв’язку із відсутністю пенсій чи її низького розміру, а також у зв’язку із відсутністю у них інших джерел існування;’
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляЛетчица
Я и в школу ходила от бабушки, она сильно за городом жила, и когда не было автобуса топала несколько километров пешком. Так что Вашему мужу еще повезло)))
Жесть
Секретница• 08 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Бо державі нема де взяти гроші і от вони педалюють тему ’ви повинні утримувати своїх батьків’. Бо дуже багато питаннь до держави куди пішли податки і чого такі маленькі пенсії
Замріяна• 08 ноября 2023
Ответ дляМиссКаприз
Ні, я цього ніде не писала. Ми ж обговорюємо ’моральну’ сторону і хто кому і що винен. Тому я вважаю, що в першу чергу, пенсіонерам винна держава, на яку вони працювали і сплачували податки. У моєї мами стаж роботи більше 45 років, а пенсія 2700 грн. То як вона себе має почуватися? Чому вона не може отримувати гідне забезпечення від держави, а не шарітися від того, що сіла на шию своїм дітям? Поставте себе на місце людини, яка все життя себе забезпечувала, а потім повина залежити від когось? Думаєте їм легко прийняти таку допомогу?
Всем нелегко. И детям тащить родителей, и родителям сидеть на шее. Но вариантов у нашего и последующего поколения нет. Теория прекрасна, но смысл теоретизировать, если это просто болтовня.
АнтиТроль• 08 ноября 2023
Автор, нет не должны дети содержать своих родителей, т.к. у родителей был выбор заводить детей или нет, поэтому не должны, другой вопрос по человечески конечно нормальные дети помогают своим родителям и материально и физически если они нуждаются.
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляк.Буланова
Непрацездатний - це звичайний пенсіонер. Про це і мова
Который не получает пенсию
Птица секретарь• 08 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Человек - венец эволюции. У него, в отличие от животных, есть моральные ценности и аналитический разум, позволяющий выстраивать причинно-следственные связи, с помощью которых он понимает, что раз в него вложились, то и он должен отплатить. А для животных в приеритете лишь прокормить себя, ну еще с помощью безусловного рефлекса на первых порах детеныша.
То людина і обирає чи народжувати, чи ні. А не природа зобов´язує.

забиякина• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Ну и? Вы читали что там написано?
Коли людина фізично здорова, але не бажала і не бажає працювати, то чому її мають утримувати?
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляЗамріяна
ну, пойдите попросите рашу содержать бездомных стариков. какие есть варианты у нормальных детей?
Разговор ни о чем.
Позаземний розум• 08 ноября 2023
А эти родители, которые считают, что их дети должны помогали своим родителям?
Бутербродница• 08 ноября 2023
Ответ дляПтица секретарь
Ну, человек - часть природы. Если все так будут мыслить, то и людей не будет.
Царівна Жабка• 08 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
Що значить дати освіту? Оплачувати навчання тупої дитини, яка сама не змогла поступити на бюджет?
А те і значить. Я була не тупа дитина, але ніхто мною не займався, не мотивував, на гуртки не водив, ніяких репетиторів не наймав і т.д. Оцінки мала хороші. ЗНО ще не було, поступали здаючи екзамени. Не знаєте як це насправді відбувалося в нашій корумповані країні? І поступити це було ще можливо, та як вчитись і працювати одночасно, щоб прогодувати себе? Одягнути? Де брати гроші на проїзд та на оплату гуртожитку?
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Почитала,в отличие от вас. Киньте мне из реестра дела,где призначили алименты детям, а то беспредметный разговор
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Откуда мне знать)
Спішу - перекидаюсь• 08 ноября 2023
Ответ дляАnnеt
тогда почему люди с философией ’я не просил, чтобы меня рожали’ продолжают своё существование и не самовыпиливаются в знак протеста?
Ну это вы совсем уже))))
Ковбой Хагис• 08 ноября 2023
Якщо батьки щось вкладали в дитину і свого часу думали про те, щоб дати їй хорошу освіту, щоб потім банально було з чого їм допомагати, тоді так. А якщо вважали, що не голодна і якось одягнута і того досить, то тут вже по бажанню і можливостях самої дитини
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Обычно на доход детей претендуют те кто жил в свое удовольствие и о детях не думал)

Ковбой Хагис• 08 ноября 2023
Ответ дляЗубожиння
Значить оплачувати, якщо потрібно. Допомогти знайти себе, справу, яка має той дохід потім приносити, за рахунок якого батькам допомагати буде. Або не чекати нічого від тої тупої дитини, як ви написали, якщо не було бажання в неї щось вкласти, щоб вона навіть тупа могла потім заробляти і допомагати. Тут все просто, хочеш результат, потрібно вкладатися
Клевотница• 08 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Якщо мати ніколи ніде не працювала, жила за пенсію дитини і аліменти. Зараз їй 56 років, стажу немає, пенсії немає. І вимагає її повністю утримувати. Якого дідька дитина зобов´язана її утримувати?????
В такому випадку можна звертатись до суду
Клевотница• 08 ноября 2023
Ответ дляСекретница
Доречі дивіться як цікаво: батьки мають дітей УТРИМУВАТИ, а ось діти мають тільки піклватись. Тому в нас і аліменти на батьків нараховуються не 25% а тільки по сукупності факторів - пенсія, майно, необхідність в додатковому лікуванні. Отже ніякої мови про ’повинні утримувати’ і не іде мова.
По рішенню суду
Птица секретарь• 08 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Гарний варіант для природи
Клевотница• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Ключевое непрацездатних)
так, звичайно
Секретница• 08 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
По рішенню суду
Так, по рішенню суду і там мають бути обгрунтування скільки тих аліментів буде. А не просто ’я на пенсії давайте гроші’.
Я тут с краю постою• 08 ноября 2023
Дети не должны. Это раз . С таким посылом что дети должны наклепали троих мои свекры , при этом тянулись для доцей, сын пашет с 17 лет. Ему не дали ничего , даже образования. Со своих 45 лет они сели на шею сыну и вот уж 25 лет сидят . При этом хотелки ежегодно становятся только больше . Вот таких родителей я считаю конченными
Клевотница• 08 ноября 2023
Ответ дляСекретница
Я саме про те і кажу)
Дякую за розуміння
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляСекретница
Советчицам этого не обьяснить))
Мяо мой мяо• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Угу,у мужа такие. На все лето к бабке в селуху спихивали и он там сидел. Море ни разу в детстве не видел.А теперь должны,ага
Мой тоже все детство в селе провел. Впервые на море попал в 20 лет со мной уже, и то на Азовское. Море до сих пор не любит, везде ездила одна с ребенком, для него лучший отдых это в селе. Но при этом маме возит всё, от хлеба до техники домашней. На каждый ее зов мчит.
И это правильно, и так должно быть.
И для моих родителей делает всё. Продукты,химия это вообще не обсуждается, это должное.
И своих детей мы воспитываем именно так. У них с утробы заложено что родители это святое, и им нужно помогать
Секретница• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Советчицам этого не обьяснить))
Багато хто готується щоб їх утримували. Інші не розуміють що в них гарні стосунки з батьками і тому допомога вона цілком природня.
Але наприлад якби від мене почали саме вимагати того і сього, то я б принципово обрізала всю допомогу і тоді як хочете по закону то отримаєте по закону.