Крошка Енот• 08 ноября 2023

Считаете ли вы, что дети должны обеспечивать своих родителей?

Как вы думаете, дети должны родителям помогать и обеспечивать их? Или это зависит от желания ребенка?
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Якщо батьки думали лише про себе і ніде працювати не хочуть, жили лише за пенсію дитини і аліменти. Діти постійно голодували, ніхто не вчив дітей. Закінчили школу і досить. То таким батькам, я рахую допомагати не потрібно.
Угу,у мужа такие. На все лето к бабке в селуху спихивали и он там сидел. Море ни разу в детстве не видел.А теперь должны,ага

Дуб береза• 08 ноября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
не считаю, а мои родители считают что да, должна
Аналогично. Моя ещё жалуется знакомым, что дочь (это я) ей заявила, что не должна помогать ей.
забиякина• 08 ноября 2023
Ответ дляк.Буланова
За логікою так, але закон каже інакше.
Тоді це зовсім не чесно(((
Птица секретарь• 08 ноября 2023
Ответ дляМій не такий
От осинки не родятся апельсинки (с)
Це не зовсім вірно
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляк.Буланова
Якщо немає офіційних доходів, то для аліментів ще гірше, бо вони все одно будуть нараховані згідно середньої заробітньої плати в регіоні. Правда дитина буде теж рахуватись, тому прямо аж багато не нарахують. Ну і батьки, у яких є зайва нерухомість, теж не можуть розраховувати на аліменти дітей, це логічно
Есть пенсия и она выше прожиточного минимума. О чем вы здесь все говорите?
СМСница• 08 ноября 2023
Дети в 18 лет должны себя обеспечивать (или с окончанием универа) и не рассчитывать на помощь родителей. Но много ли таких? Я иногда полушутя говорю дочке, что сейчас мы тебя возим по заграницам, а потом ты нас😁
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляЗамріяна
Государство может и должно, но если нынешним пенсионерам это уже не досталось, то что делать? Не кормить их?
Прекрасная логика,очень удобная государству))
Замріяна• 08 ноября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Бажано думати про старість змолоду.
Расскажите это жителям Бахмута или Мариуполя в возрасте 50 лет. Там были те, кто думал о старости и имел накопления, квартиру под сдачу. Квартира и накопления сгорели вместе в один миг. Продуктивных лет впереди 5-6-10 от силы. Че делать? Тарелку супа им не давать?
Клевотница• 08 ноября 2023
Конституція України - Розділ II

ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ´ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА

Стаття 51. Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка. Кожен із подружжя має рівні права і обов´язки у шлюбі та сім´ї.

Батьки зобов´язані утримувати дітей до їх повноліття. Повнолітні діти зобов´язані піклуватися про своїх непрацездатних батьків.
Сім´я, дитинство, материнство і батьківство охороняються державою.

Секретница• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Главное что у таких должен он теперь не картошку и теплые валенки а чтоб было ’как у людей’.
Пушап Мі мі• 08 ноября 2023
Ответ дляЗамріяна
так їх діти так само все втратили
Крихітка на всі• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
У некоторых больше, а основная масса на минималке, 2093 грн.
к.Буланова• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
https://minjust.gov.ua/m/poryadok-styagnennya-alim...
Леннон_Жив!• 08 ноября 2023
Я так считаю, закон так считает.
Конечно, трудоспособные взрослые дети должны оказывать помощь своим нетрудоспособным нуждающимся родителям.
Замріяна• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Ваши предложения?

Не покупать капли от давления, пусть сдохнут и государство устыдится?
Розбещена цяточка• 08 ноября 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А родители дали старт, образование, чтоб было с чего им помогать?
А якщо не дали? Якщо сам собі освіту забеспечив і все літо собі ж на речі заробляв?
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляЗамріяна
Поэтому теперь должны расплачиваться за это дети?
Летчица• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Я и в школу ходила от бабушки, она сильно за городом жила, и когда не было автобуса топала несколько километров пешком. Так что Вашему мужу еще повезло)))
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Конституція України - Розділ II

Ключевое непрацездатних)

Кудряшка Сью• 08 ноября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
По желанию и возможностям
МиссКаприз• 08 ноября 2023
Ответ дляЗамріяна
Ні, я цього ніде не писала. Ми ж обговорюємо ’моральну’ сторону і хто кому і що винен. Тому я вважаю, що в першу чергу, пенсіонерам винна держава, на яку вони працювали і сплачували податки. У моєї мами стаж роботи більше 45 років, а пенсія 2700 грн. То як вона себе має почуватися? Чому вона не може отримувати гідне забезпечення від держави, а не шарітися від того, що сіла на шию своїм дітям? Поставте себе на місце людини, яка все життя себе забезпечувала, а потім повина залежити від когось? Думаєте їм легко прийняти таку допомогу?
Спішу - перекидаюсь• 08 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
В чем родители эгоисты, если все обеспечивают ребенку?
А кто должен обеспечивать ребенка, которого они родили?
к.Буланова• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
Ключевое непрацездатних)
Непрацездатний - це звичайний пенсіонер. Про це і мова
Секретница• 08 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Конституція України - Розділ II

Доречі дивіться як цікаво: батьки мають дітей УТРИМУВАТИ, а ось діти мають тільки піклватись. Тому в нас і аліменти на батьків нараховуються не 25% а тільки по сукупності факторів - пенсія, майно, необхідність в додатковому лікуванні. Отже ніякої мови про ’повинні утримувати’ і не іде мова.
Нічний дожор• 08 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
То зачем было рожать тупу дытыну?
А тупые тоже размножаются
Трусиковед• 08 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
И? Прожиточный минимум обеспечен, что должны дети?))
Царівна Жабка• 08 ноября 2023
Не повинні, але якщо можуть і хочуть, то чому б і ні?
Я допомагаю в основному на лікування. Буду мати більше можливостей, то допоможу ще з продуктами, наприклад. Не скажу, що я дуже бідна, але маю багато інших витрат. Хоча якщо обдумати, то не маю за що допомагати. Дитинство моє було просто жахливим, не було ні матеріального ні морального. Не дали мені нічого! Ні освіти, ні житла. Вже в дорослому віці, мама не мала бажання хоча б допомогти фізично, з внуками побути хоч іноді, коли була потреба. Я наймала няньку, при тому, що мама жила за 5 хв їзди. Коли під часу декретної відпустки була можливість заробити, але треба було 3-4 місяці працювати до пізна, то з малим бути ( в садочок ще не ходив) приїздив мій свекор, а мама хоч би раз прийшла за цей час і хоч їсти зварила. Ні, вона цінує свій комфорт. Але я чомусь повинна багато, а вона мені нічого (((
забиякина• 08 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Конституція України - Розділ II

Якщо мати ніколи ніде не працювала, жила за пенсію дитини і аліменти. Зараз їй 56 років, стажу немає, пенсії немає. І вимагає її повністю утримувати. Якого дідька дитина зобов´язана її утримувати?????
Я Вас не боюся• 08 ноября 2023
В старости да, обязаны.
Замріяна• 08 ноября 2023
Ответ дляТрусиковед
ну, пойдите попросите рашу содержать бездомных стариков. какие есть варианты у нормальных детей?