А_мій_самий_самий• 09 ноября 2023
Чи потрібна дитині вища освіта,ваша думка
Скажіть ,будь ласка,на вашу думку чи потрібна вища освіта дитині,чи краще закінчити якийсь коледж чи училище? Чи варто потратити час на навчання в університеті? Цікавлюсь на перспективу для дітей. Напрямок IT. Дякую за відповіді.
Результат:
вже голосів:
96 (62.34%)
Потрібна вища освіта
35 (22.73%)
Подивитись відповіді
18 (11.69%)
Не потрібна вища освіта
5 (3.25%)
Достатньо курсів
Та_все_ок_будет• 09 ноября 2023
Одній дитині потрібна, іншій не варто туди йти. Все дуже індивідуально. Вища освіта не для всіх!
Всюди влазю• 09 ноября 2023
Ответ дляТантрический кекс
О чем Вы ,мало получают врачи ...
Была на консультации у хирурга ,19 год ,больница государственная ,надо было мне делать операцию ,удалять щитовидную железу .Пару минут поговорили о самой щитовидке ,анализы какие надо ,потом врач мне говорит :15 тысяч это все стоит...
Ещё начал жаловаться на других пациентов ,говорит приходят без денег , и что мне делать с ними потом ? Я должна была пожалеть его наверное
И таких как я у него каждый сколько человек?
О том, что они поставлены в формат выпрашивания с пациентов и коррупции. В норм странах, к примеру, платя страховку, оплатили 30 € за удаление щитовидной железы. Ни кому и ничего и не думали, это абсурд и статья и так и должно быть. А и к слову, хирург несет полую ответсвенность, а не как у нас
Байрактарна• 09 ноября 2023
Ответ дляГуру троллинга
В мене друг айтішник. Інститут залишив на 3 курсі. Заробляє відверто добре, планує переїзд в Канаду
А по факту: в мене зломався унітаз на цьому тижні. Три дні я шукала сантехніка! Три грьобаних дні! За всі гроші світу! Люди, ідіть на звичайні професії!
за все життя зустріла одного такого: завжди тверезого і від якого не тхне
Меряю линейкой• 09 ноября 2023
Ответ дляВесела бджілка
Личное мое мнение - закончить колледж, идти работать и заочно получить в/о
Заочку ж відміняють уже
ИМХОля• 09 ноября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Найкраще йому даються гуманітарні науки. Іторія,література. То на кого йти вчитись в цьому випадку? На вчителя?
Прочитала й посміхнулася) Моїй доньці в школі теж краще давалися гуманітарні науки, а вступила до військового вузу на комп´ютерне програмування)