Life is Beautiful• 11 ноября 2023

Ви би підтримали ідею запретити аноніми в усіх розділах?

Та блокувати назавжди за підтимку ворогів України.
А також збоченців різних, вони дратують.
автор Life is Beautiful • 11 ноября 2023
Бо війна.
А також при регістраціі вказувати паспортні дані, місто проживання та громадянство.
Love_Love_Love_• 11 ноября 2023
Запретити
Чудова ідея!
І ще членські внески платити
Ответ дляLove_Love_Love_
Запретити
Чудова ідея!
І ще членські внески платити
За видаленя теми треба платити)
Ответ дляLove_Love_Love_
Запретити
Чудова ідея!
І ще членські внески платити
Тому що пише невідомо хто.
Ollka• 11 ноября 2023
Ви перша пишіть паспортні дані.
Особливо в темах про маму було цікаво де живете.
Ответ дляOllka
Ви перша пишіть паспортні дані.
При регистрації, а не всім в темах. Номер телефона я всім теж не даю. І адрес електронний.
Ответ дляOllka
Ви перша пишіть паспортні дані.
Чому Вам цікаво, де живе стара жінка?
Love_Love_Love_• 11 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ще потрібно атестат прикріпити і екзамен з української мови здати
Ирина_Б_• 11 ноября 2023
пофиг у нас свобода слова кто что хочет то и говорит, аноним-не аноним тоже пофиг, не понимаю этой истерии
Ответ дляLove_Love_Love_
Не потрібно, він не у всіх є.
Ответ дляИрина_Б_
На російських форумах не так. Там назавжди банять за політику. За те, що пишеш, що хочеш, щоб війна зупинилась, наприклад.
uma• 11 ноября 2023
На Кашалоте запретили и форум умер. Здесь полно его бывших активных участников.
И вы слишком серьезно относитесь к виртуальному общению. Что-то не нравится - закрыли вкладку и забыли.
Ответ дляuma
Тут є теми, направлені проти держави. Наприклад, тема, де в список кандидатів в президенти включили Януковича.
Boriisa• 11 ноября 2023
Ответ дляИрина_Б_
100%
Jave• 11 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Бо війна.
Вам реально немає що робити ?
Ирина_Б_• 11 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
наверное, я этого не знаю, только при чем тут российские форумы? Нормально, люди обсуждают, высказываются, что тут такого, я понимаю что удобно рты всем и везде закрыть, но у нас же демократия.
uma• 11 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Ну и что? Включите туда Буратино и обсудите.
Дивно, що в ’матрешки’ записали при тому мене за питання, чи безпечно в Павлограді? Тому що я їздила туди за котом.
А такі теми - нормально.
HupBaHa• 11 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
с дубу рухнули что ли
Ответ дляuma
Іншопланетяни вже всіх перемогли) Покійники (пуйло з ким чен иром) - в пролеті.
Ответ дляИрина_Б_
У нас воєний стан.
Ирина_Б_• 11 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
У нас воєний стан.
и что?
Ответ дляИрина_Б_
и что?
На форумах можуть писати з метою ворожої пропаганди?
Ирина_Б_• 11 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
что для вас враждебная пропаганда? когда враги агитируют вступать в их ряды или когда пишут сколько миллионов украдено из военной помощи министром N?
Ответ дляИрина_Б_
Тема, де підтримують яника третиною голосів. Хто це голосував?
Ирина_Б_• 11 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
люди высказали свое мнение, им было наверное хорошо жить при Яныке, кому-то хорошо при Порохе, а кому-то нравиться при Зеленском и что дальше?
Ответ дляИрина_Б_
Нічого, що ця людина зараз може стати президентом тільки при деяких умовах?
Ответ дляИрина_Б_
При чому тут ’хорошо жити’?
Ирина_Б_• 11 ноября 2023
Ответ дляLife is Beautiful
да успакойтесь, нет таких условий при которых он станет президентом 😂
Анна_Бель• 11 ноября 2023
Генетику не викоринити. Предки, які строчили доноси і хотіли карати ворогів народу в 33-37 роках не дають спокійно жити і спати навіть зараз