В Одесі працівники ТЦК повалили на землю чоловіка, надягли йому кайданки та «посадили» у мікроавтобус
В Одесі чоловіка в наручниках працівники ТЦК силоміць "запакували" в бус. Він нібито відмовився брати повістку.
Відео "мобілізації" виклали в місцевих Telegram-каналах.
Інцидент стався в мікрорайоні Радужний в Одесі. На відео, які поширили в мережі 14 листопада, видно, що чоловік лежить на асфальті, а декілька чоловіків у поліцейський формі надягли йому на руки кайданки. Після цього люди у військовій формі заштовхнули його у бус, чоловік, у свою чергу, намагався чинити опір.
З часом біля мінівена почали збиратися небайдужі громадяни. Вони виступали проти "мобілізації" одесита.
"Він ув´язнений? Він убив людину? За що ви його так зв´язали? Ви його не затримаєте! За що?", — запитала одна із жінок.
Чоловік у формі відповів їй, що затриманий ухиляється від призову і його відвезуть до ТЦК, де він отримає повістку у присутності адвоката.
На місці подій були присутні дружина і дитина одесита.
В Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки розповіли у коментарі журналістам, що розслідують обставини цих подій. Однак жодних подробиць щодо інциденту в Одесі так і не надали.
Как в Афгане или в Сомали, ловят мужиков как баранов, бьют, крутят и на передок. Разве так поступают в цивилизованном обществе? Мы страна третьего мира со всеми вытекающими!
Результат:
вже голосів:
361 (88.7%)
Докатились
25 (6.14%)
Лиж бы не моего(
21 (5.16%)
Это норма
MashaizDusha• 15 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Выпороли бы солдатским ремнём и поставили бы на военный учёт с мамой, на будущее так сказать
.
MashaizDusha• 15 ноября 2023
Ответ дляЭлочка LA
В Італії хвилюєтеся?
а про окоп коли буде запитання?
Ви російський паспорт вже оформляєте?
Ответ дляМиссКаприз
А для вас краще похоронити всіх українських хлопців, ба більше, давайте не так - всю свою родину чоловічої статі? Аби що? Ваш рівень щастя буде більше без недокраїни, чи поряд з чоловіком живим?
А як він у вас залишиться живим після того, як у вас дім прийдуть буряти, згадують вб´ють? Є якась теорія, чи подивитесь правда у вічі?
genteestupida• 15 ноября 2023
Ответ дляМиссКаприз
Кума затримала зі словами - вам вже давали повістку. Але він її в очі не бачив! З першого дня війни залишався удома, з міста (яке нещадно обстрілювалося) не виїзжав, ту повістку у очі не бачив! А як це доказати? Вони його скрутили (3 амбала) і що він один зробить?
Не воевать !
Я бы все делала чтоб объяснить что толку от меня не будет . Считаю много военных , прокуратуры и прочих на брони имеющих корочки не не воевавших . Вперед .
Моему отцу военному не оказано было должной помощи .. поэтому мое мнение или добровольно идут или по службе на государство силовые структуры или нечего выгребать население !
Ответ дляДюрлишка
Конкретно: мобилизовывать депутатов и их детей, сотрудников полиции, бугаёв из ТЦК, многочисленных частных охоронцив, военных, которые в 40 лет на пенсии и почему то не призываются, а не несчастных роботяг и инвалидов. А ещё лучше, чтобы государство на уровне дипломатии не допускало войн и было хитрее, берегло своих граждан.
Да, идеально. Нужно сделать это манифестом и ткуть под нос Зеленскому и всем привластным ’обранцям’. Там половина попролазили как чей-то кум, брат, дружбан, коллега по Кварталу.
Пусть вооют тцкашники, военные и военные в отставке. Если они и все добровольцы закончатся, то больше никто. Пусть бы дипломаты получше работали реально, а не нас всех вот так подставили. Что мы за всех вывозить должны. Молдова и Грузия как-то отделались от войны. Одни мы смелые.
Marie-Antoinette2• 15 ноября 2023
Ответ дляMashaizDusha
В ЛДНР мабуть так само думали, що здатися росії - найбезпечніше. В Україні ж он корупція, багатії воювати не підуть, а нащо простому роботязі життям ризикувати за таку батьківщину.
Ну посиділи 8 років, а тоді расія-матушка і по їхні тепленькі зади прийшла й кинула в м´ясні штурми. Дружини листи путіну писали-писали, поки не дійшло що то і є наказ пуйла щоб всіх перемолоти, другосортних малоросіян.
Ну це, звісно ’другое’, і більше такого неподобства не станеться. Правда, і до України русня вела войни, то чеченські, то на Грузію нападала. Але тепер точно все, лише треба здатися русні і чоловіки в безпеці. І жінки, звісно, ага.
В мене в лнрах багато родичів, всі спокійно виїхали по Европа з чоловіками і ніхто їх там насильно не тримав, хто хотів той виїхав
MashaizDusha• 15 ноября 2023
Ответ дляЭлочка LA
Та це запитання коли не постав, на нього активістки місцеві не відповідають. Воно для них незручне, бо диванний патріотизм, такий диванний.
та да, а вам відповідати про здачу пуйлу теж не зручно. Ви ж це все заводите з матрьохами аби підводити до думки що краще здатися. Колаборантус звичайнікус.
MashaizDusha• 15 ноября 2023
Ответ дляMarie-Antoinette2
в росію ж не виїхали чогось...
Казанський робив багато відео про свою малу бітьківщину. І таки чоловіків там поріділо різко. І відео сльоз дружин і тих чмобіків в бомжацькому одязі я теж бачила
Ответ дляMashaizDusha
Вам не набридло писати цей примітив і обзивати?
Серед іншого поступки не тільки територіальні.
А ви вже в окопі, щоб на форумі ніхто нічого не здав? :))
Соната любви• 15 ноября 2023
Ответ длячаревна
Вы не ту тему выбрали, чтоб паясничать
ну так и вы же не в окопе.
на диване все умные воевать чужими руками.
я бы посмотрела на таких умников, если бы им вручили повестку и отправили на фронт.
как бы они запели.
кричали бы ура, воевать и не останавливаться.
или самые первые стали бы возмущаться, а нас за что в окоп, мы же девочки
как бы они запели.
MashaizDusha• 15 ноября 2023
Ответ дляЭлочка LA
Ви перша написали перехід на особистості. Я цього перша ніколи не роблю. Просто у вас нема відповідей на аргументи і ви думаєте у вас єдина козирна карта що той хто пише не в окопі, то треба завжди на все кидати це й кидати й типу все, я доказала правтоту.
Але реальності це не міняє, або Україна воює або здається і не треба юлить. Так і пишіть що треба всім кидати воювати, а не лише тому чуваку з Одеси й йти по домівках ждати наказів від пуйла.
Ответ дляСоната любви
ну так и вы же не в окопе.
как бы они запели.
Темы про женский учёт были очень красноречивы. Все единодушно решили, что им там не место и куча причин, чтобы там не быть. Это при том, что 43.000 украинских женщин воюют на фронте, среди них и многодетные матери.
Ответ дляtotana
Ой, ой, ой! Вы что! Это ж тогда придётся возвращать опыт кровавого СССР, когда действительно воевали военные, силовые структуры и милиция ловила действительно преступников, а не работяг с заводов, фабрик и предприятий! Не надо нам такого и близко! Мы демократичненько на фронт слабых и больных пошлём, чтобы не уподобляться отсталому и кровавому ’совку’!
Ответ дляMashaizDusha
Якийсь істеричний потік свідомості. Я вас не відмовляю йти і воювати.
MashaizDusha• 15 ноября 2023
Ответ дляЭлочка LA
Я вас не відмовляю портрет пуйла цілувати. Гарного хороводу вам і подружкам матрьошкам в цій темі.
Nathalie27• 15 ноября 2023
Ответ дляMashaizDusha
Тим кому без разниці - на їх переживання якось також фіолетово.
Більше хвилюють переживання тих, хто зараз боронить країну.
Навряд чи військові хочуть виконувати бойові завдання з тими, кого таким чином мобілізують на фронт
Ответ дляЭлочка LA
Цілуйте. Мені свої еротичні фантазії і будь-які інші фантазії не нав´язуйте
Они путена любят, мастурбируют на него. В противном случае я не могу понять как он у них ассоциируется с поцелуями, аналом и прочими сексуальными практиками. Это как с латентными гомосексуалистами, подавляют в себе гомосексуальность через агрессию