Проработник• 21 ноября 2023
Скажіть, мій чоловік - психопат?
Неодноразово були різні дзвіночки, але останнім випадком я була просто шокована. Суть історії: ранок вихідного дня, я вибігаю по всяким господарським справам, на базар, в аптеку, позабирати замовлення, і на кожному етапі щось було через Ж. Коротше на виході, я втомлена, розстроєна, плюс нічні тривоги, прильоти, мало сплю, багато виснажливої роботи… Так от, несу пакет яєць, набрала по акції, і тут на підтаявшій багнюці як навернусь. Ті яйця - в омлет! Я аж розревілася, бо сил нет, ладно впало, а от що яйця побила… коротше добрі люди мені допомогли, трохи помогли дійти додому… в мене нога розбита, вся штаніна у кровіщі… приходжу додому, чоловік питає: що таке, я плачу, кажу 20 штук яєць розбила, отакої… Він наче каже, що не парся, яйця - фігня. Ну фух, думаю, пронесло… і тут починається якась хрінь. Я знімаю штани, а там в мене нога ж розбита, все у крові і в побитих яйцях, треба швидко кинути штани в пралку, та промити рану… а мені чоловік: одягайся, треба піти яйця купити. І сам одягає свою одежу. Я кажу, чекай, дивись що в мене, які яйця. А він: ТОБІ ТРЕБА УСВІДОМИТИ, ЩО ЯЙЦЯ НЕ ВАЖЛИВІ, тож одягайся, підем ще купим. Я така: так якщо вони не важливі, то потерпить, оно є що в хаті їсти, потім купимо. І він починає розпадатися! Що моя історія неправдоподібна, що я йому брешу, що воно не клеїться, і так далі, переходить на мат і крик! Я в шоці, набираю собі воду промити ногу та і помитися, він псіхує, гупає дверима і йде, уявіть собі, по ті срані яйця! Тут я усвідомлюю, що нога починає мені боліти… а я не відчувала її майже! Я розумію, що тут почнуть казати, що я троль, але таку тупу історію ще треба вигадати. Отже, приходе цей неадекватний з магазину і починає домагатися, чому я йому набрехала, що мені шкода яйця. Я в сльозах ( бо болить же) кажу, отак і отак, все з ранку пішло шкереберть, а тут ще на останок яйця побила, типу остання крапля. А його бачте бісить, що я це одразу не доповіла. Я кажу: так якщо яйця неважливі, то нафіга через них такий цирк? А він мені: так ти кажеш, що не болить, ТО ЗІБРАЛАСЬ І ПІШЛА В МАГАЗИН. Тепер не розмовляє зі мною. Що це за хрінь, вибачте? В нього дах геть поїхав?
Проработник
• 21 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
А где яйца по акции? Мне тоже надо
У Форі
Злюсь до кипіння• 21 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
А где яйца по акции? Мне тоже надо
Вас во всей этой истории только акция на яйца зацепила?
Бандитка Сью• 21 ноября 2023
Тобто ви на роботі й по справах, а він вдома відпочивав? Напаркуа вам це?
З царем в голові• 21 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Да.
Автор сама знает, что с психом живет.
Злюсь до кипіння• 21 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Да.
Автор сама знает, что с психом живет.
Если б она знала, то не просила бы взгляд со стороны
ДолькиКабана• 21 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Меня кстати тоже, только где акция на яйца. Своих проблем хватает .
Проработник
• 21 ноября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Та він завжди якийсь такий був… переважно вдома сидить, з дому ж працює. Раніше їздив «в люди», типу на роботу, але розісрався, тепер працює тільки на фрілансі.
Злюсь до кипіння• 21 ноября 2023
Такое ощущение что здесь всем лишь бы поиздеваться над человеком. Откуда столько агрессии, неуместного сарказма
Проработник
• 21 ноября 2023
Ответ дляОце фіфа
вы не написали, квартира иво ? вы от него зависите ?
Ні, квартира в оренду, працюємо обидва, платимо обидва
З царем в голові• 21 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Вы цены на яйца видели? Какой уж тут сарказм...
Редисочка• 21 ноября 2023
Ответ дляПроработник
У Форі
Він не чокнутий у вас, він бидлота і козліна сама настояща. А ви чокнута, що з таким лайном живите.
фан L.O.S.T.• 21 ноября 2023
Автор, я вам советую поехать на такси и сделать рентген ноги.
Выздоравливайте!
Злюсь до кипіння• 21 ноября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Мне все равно, яйца редко ем.
Сегодня сержусь• 21 ноября 2023
Мені здається, що це він хотів вас так недолуго підтримати. Типу показати, що насправді важливо, а що ні, і що якщо для вас так важливі ті яйця, то типу нахріна та вся істерія з ногою. Але це суто чоловічий погляд і сприйняття, жіноча психологія і емоції набагато складніші. Тому вийшло непорозуміння з обох боків.
Оце фіфа• 21 ноября 2023
Ответ дляПроработник
тогда бросайте этого арбузера, вы еще встретите нормального человека
Редисочка• 21 ноября 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Тут багато таких , як ви, не переймайтеся. Співчуття мало хто проявить. Солідарності жінки до жінки нуль.
Редисочка• 21 ноября 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
авторе, мої співчуття.
Чоловік арбузер, тікайте
Реально від такого чмоні треба ідти. Навіть уявити гидотно, що з цім оленем ще і спати треба. Фу бе.
Natalia505• 21 ноября 2023
Вам сумно живеться? Чоловік або ідіот або йому давно на вас начхати. В будь якому випадку таким мабуть корисніше служити, більше толку. Може реальні цінності з´являться у житті. Іспанський сором
Редисочка• 21 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Діти?