Невидимка Майя• 23 ноября 2023

Насильственная мобилизация.

Особенно в этом преуспел Львов,я смотрю.
На днях несколько человек кидают мужчину в бус и отпихивают его жену прямо у подъезда дома.
У знакомой так мужа насильно увезли ,не дошел пару метров до подъезда. Они переселенцы из Краматорска, арендуют квартиру во Львове.
Что делать в таких случаях мужчине,если его насильно тащат в бус?
Говорят ,если уже попал туда ,то все , учебка.
helga2014• 23 ноября 2023
Ответ для5thelement
Но ведь не женщины в этом виноваты , правда ?
Но на женщин гнать легче всего конечно .
Я не обращаю внимания на таких) их меньшинство

5thelement• 23 ноября 2023
Ответ дляhelga2014
Я о мужской психологии)
А что это за психология ? раба? Всё терпеть и надеяться , что за тебя решат , не решат
5thelement• 23 ноября 2023
Ответ дляhelga2014
А большинство где ?
Почему не могут себя отстоять , своё право на жизнь
Nikol-9a2f• 23 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Лапшу вешают людям на уши, так же, как и раша ТВ.(
Я би сказала навіть не лапшу((
5thelement• 23 ноября 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Я би сказала навіть не лапшу((
В яблочко .
Но им не привыкать , они опытные )
diamond_shop• 23 ноября 2023
Ответ дляRuovet
Давайте без манипуляций этих.
Да, здесь порой называют вещи своими именами.
Удалено администрацией...
diamond_shop• 23 ноября 2023
Ответ дляShrabikus
ніколи Совєтчіця не була ватною клоакою, і от знову
Удалено администрацией...

diamond_shop• 23 ноября 2023
Ответ дляvikaS
Вообще туда не вернусь.
навіщо теми клепаєте тут тоді? щоби що? втікли - сидіть де сидите!
totana• 23 ноября 2023
Ответ дляМодная и Голодная
Удалено администрацией...
Isidda• 23 ноября 2023
в россии недобор в армию.сами кацапы пишут .уже официально https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3440866 русские отзываются умирать
VA 11• 23 ноября 2023
Ответ дляhelga2014
Да никто никому не нужен в этом циничном и жестоком мире. Старые маразматики делят сферы влияния и все.
Вот хуйлу два дня до сдоха. Живи себе, падла и радуйся жизни. Купи себе остров, массажиста, бабёнку, рыбку лови в океане. Нет, сука, лучше сидеть в бункере и людей убивать. Дичь!
VA 11• 23 ноября 2023
Ответ дляsur_sur
І як, в Ізраїлі можна не служити?
В Израиле дети президентов и министров на войне. А дети наших ’ великих’ где? Жопы греют на морях.
автор vikaS • 23 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
Не нервничайте!
sur_sur• 23 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Хто за яких президентів наголосував, їжте тепер
VA 11• 23 ноября 2023
Ответ дляSoufit
Від творців ’М´ясних бригад’))), тепер ’Бригади онкохворих, після операції, та трьох курсів хімії і все це протягом менш ніж трьох місяців’
Які недооугі у них сценаристи)
Вы посмейтесь, если смешно. Чего уж там.
Когда ваших родственников и друзей будут больных забирать на фронт, то тоже смейтесь. Не забывайте.
VA 11• 23 ноября 2023
Ответ дляsur_sur
Ну Порошенко сынули тоже не на передовой, и Ющенко, и Кучмы.
Nikol-9a2f• 23 ноября 2023
Ответ дляsukeviciene
Мы воюющая страна
Такие реалии
Ні. Ми безправна країна. Такі реалії
olgabaluta• 23 ноября 2023
Ответ дляNasty_b
У нас сотрудника с командировки выдернули из машины, мед комиссия, 3 месяца учебка, и на фронт… был человек и нет человека…
Знаю много таких историй …
herba fresca• 23 ноября 2023
Ответ дляanducci
Я многодетная, и мне никогда не было по фиг. И здесь много таких девочек.
Вы да.
А многие нет.
Я даже их ники помню

13Julia• 23 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Для вас специально новость:

ЗСУ вразили російських морських піхотинців під час вручення нагород

Збройні Сили України уразили скупчення особового складу 810-ї окремої гвардійської бригади морської піхоти Чорноморського флоту РФ. Про це повідомив командир 28-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ Юрій Мадяр у Telegram.

Мадяр назвав це відплатою за російський ракетний удар по бійцях 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади під час нагородження на День ракетних військ та артилерії ЗСУ. Про це повідомляє «InfoResist».

Повідомляється, що Збройні Сили відплатили російським окупаційним військам масованим ракетним ударом по скупченню морпіхів під час концерту до Дня ракетних військ та артилерії ЗС РФ, який відзначається 19 листопада.

Росіяни заявляють, що удар був нанесений п’ятьма ракетами М30А1 (бойова частина підвищеної летальності, LEO) та М31 (осколково-фугасна) сімейства GMLRS.

Відомо, що концерт проходив в клубі селища Кумачове, яке знаходиться у Старобешівському районі Донецької області.

У російських телеграм-каналах пишуть, що в результаті високоточного ракетного удару було ліквідовано близько 25 окупантів, понад 100 отримали поранення різного ступеня важкості. Також повідомляють про загибель російської акторки Поліни Меньших, яка проводила концерт.

Офіційні російські джерела підтвердили факт удару, однак у повідомленнях не згадувалися вбиті або поранені військовослужбовці.

Російські ЗМІ вже опублікували фотографії уражених об’єктів.

Но такие новости руснявому ипсо не интересны,да?
А ця новина поверне хлопців, які загинули із 128 бригади, чи від того, що загинула якась півічка, їх родинам стало легше?
herba fresca• 23 ноября 2023
Ответ дляRuovet
Ну вообще - то как бы да)
Сколько там Украина посредством своего газопровода помогла россии для войны заработать?
Украина и сейчас активно помогает спонсировать войну.
За газ и нефть Европа платит рф 100 млрд евро в месяц.
Именно столько рф тратит на войну в Украине.
А газопровод по-прежнему цел и невредим))
anducci• 23 ноября 2023
Ответ дляCoffee is Love
Ну я давно вирішила що не заважатиму чоловікам залишатися чоловіками.
Просять про допомогу - помагатиму в міру своїх можливостей. Страйувати чи підтримувати жіночі страйки - ні, не буду. Це мають вирішувати самі чоловіки і ніхто більше.
Не знаю, мій чоловік пішов би на такий страйк, якщо мав би можливість. І ми відстоювали би свої особисті права, тому що зараз ми звільнені від мобілізації, але, як так піде, то дійде і до нас.
herba fresca• 23 ноября 2023
Ответ дляhelga2014
Та разные есть. Они злые, что женщины могут ездить, свободные люди, еще и гонят всех на фронт. Ну, и дебилов тоже никто не отменял)
И женщины есть разные.
Многие, у кого некого (пока) мобилизовывать, очень даже поддерживают мобилизацию.
Считают, что их кто-то должен защищать.
Им страшно, но уезжать не хотят.
И хотят, чтобы чужие мужчины их защищали ценой своей жизни.
Soufit• 23 ноября 2023
Ответ дляVA 11
Чай нє на раше живьом, тут таке тільки у троюродних братів сусіда буває
anducci• 23 ноября 2023
Ответ дляsur_sur
Відміняєте конституцію? Ну, так навряд чи вийде жити, в будь-якій країні доведеться дотримуватися законів. Навіть у лісі є закони, закони лісу)
Хіба що у лісі такі закони і можуть бути))
xenechka• 23 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Вы тоже дома)) не в окопе.
Я вдома з дитиною, чоловік на війні.
herba fresca• 23 ноября 2023
Еще ни одна советчица не писала с фронта.
xenechka• 23 ноября 2023
Ответ дляRuovet
То припиняйте смоктати й шуруйте сама, як така вумна. Дівчат теж вже купа і воюють, і загинуло, чи дупу хтось приклеїв до дивану?
В мене чоловік пішов, а не ганьбився як ваш
herba fresca• 23 ноября 2023
Ответ дляxenechka
Вы тоже можете пойти))))
herba fresca• 23 ноября 2023
Ответ дляxenechka
Я вдома з дитиною, чоловік на війні.
Женщин тоже берут))