Хоч я допомогаю їх піднімати. Та сижу тихо та не заважаю їй, коли вона ходе.
І чому вона ходить по 2 години по квартирі, якщо боляче? Кричить та ходить 🤦♀️ Важко це(
Раніше своїх батьків звинувачувала, тепер їх нема, я винна.
Що я можу зробити, якщо їй 87 та вона хвора? Це моя вина?
Дістанцююсь, щоб не зриватись та не кричати на неї( Виправдовуватись, за що?
Тому не хочу з нею жити, поки вона ходить. Маю право на це? Я приїжджаю допомогати.
Ответ дляLetruaa
Так Ваша,за...и зі своїми проблемами вже. їй 87, що від неї можна хотіти? Ви покинули своїх дітей! - Ви нормальна мама?
Якщо вона стане лежача, вибора не буде в мене. У дітей є батько.
Своєю мамою нікого не хочу грузити, це моя проблема(
У моїх дітей хорошій батько! Мама мені цього не змогла дати(
Ответ дляvecya
Господи, какой-то словесный поток
Чому ви не можете сформулювати свою думку?
Це не перша тема на цю тему. В реалі не можу про це говорити нікому, пишу тут.
Элли Иванова• 30 ноября 2023
Автор, вы заколебали. Реально. Не знаю, насколько надо быть без мозгов, чтоб требовать от человека в 87 прекрасных реакций и ясного ума.
Тем более, вы видите свою мать 1 раз в неделю. 1 раз в неделю вы не можете взять себя в руки? Тогда к доктору. Называется психиатр. Можно к бесплатному.
Ответ дляLetruaa
Раз на тиждень можна і від дітей поїхати до мами,а тиждень бути з ними. Ви погана мати та дочка
Зараз такі обставини, що краще так жити.
Ответ дляLetruaa
Їм потрібна мама,якої в них немає. За Вами потім хто доглядати буде? Ви егоїстка
За мною доглядати не потрібно. Не хочу такого не від кого.
Ответ дляLife is Beautiful
Ви Порадницю обрали своїм щоденником, і всі проблеми валити сюди. Скажіть , навіщо? В скільки років починається з людиною така фігня, коли вона вирішує, що її проблеми , комусь треба?
Так, я розумію, що можна вийти з теми і не читати, але все ж таки, це не ваш щоденник, а читають і коментують тут всі що хочуть і коли хочуть. Скільки вам років, що з вами такий жах твориться?
Ответ дляYana_pl
Так, щоденник, бо в реалі не розповідаю про це. Це розділ Психологія.
Ответ дляLetruaa
Та Ви що? А потім Ви вже непотрібна їм будете, у чоловіка з´явиться нова дружина,а у дітей мама
Старший вже дорослий, одруженний. Молодший підліток.
Ответ дляHupBaHa
почитайте ее темы и все поймете, дама в очередной раз забыла таблетки выпить))
Я пігулки не п´ю.
Ответ дляHupBaHa
и это плохо
Вони вирішать життєві проблеми? Діагнозів ніяких нема. Мабуть, тільки депресія через життєві проблеми(
Ответ дляLife is Beautiful
Ну ви якось візьміть себе в руки, сходіть до лікаря потрібного. Ви хоч бачите, що з вас сміються вже ? Ну реально ви пишите часто і тільки негативне, вам у відповідь ніхто не пише нічого , що б вас заспокоїти. Ще більш негативу у вашому житті. Навіщо?
Ответ дляBLUE_SKY
а организовать ей обезболивание вы не пробовали? как можно заставить человека по два часа страдать от боли?
Вона не хоче! В неї ліки якісь без її згоди не запхнеш.