Мать драконов• 22 декабря 2023
Від тривоги не можна вмерти?...
Дівчатка ,підтримайте, будь ласка,останнім часом посилилась тривога і є панічні атаки(((Ніби втихомирюю себе трохи,але завжди страх чи не помру від посилення тривоги(((.....
Мать драконов
• 22 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Автор, почитайте хотя бы психиатра Скрипника, у него хорошие публикации о поведении во время ПА.
То в інстаграмі чи ютуб?
Ду да ду да ду• 22 декабря 2023
Не читала ответы. Автор, дорогая, держитесь, пожалуйста, все с Вами будет хорошо, никуда Вы не умрете. Я такая же. Я с Вами.
Пищалка• 22 декабря 2023
Ответ дляМать драконов
Дякую Вам,зараз пошукаю
Купіть хоча б корвалмент, барбовал. Приймайте при тревожності.
Мать драконов
• 22 декабря 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Щиро дякую,ця Ваша підтримка безцінна
Грушки-яблочки• 22 декабря 2023
Автор, вы с кем-то обсуждали свое состояние? Психиатр, психолог, психотерапевт? У вас есть люди, которые вас поддерживают? Родители, сестра, муж? Что вызывают ваши ПА, вы разобрались?
Мать драконов
• 22 декабря 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Так,знає сестра,мама,підтримують мене.Займаюсь з психологом ,є дні що почуваюсь супер ,а є такі як сьогодні((((
Мать драконов
• 22 декабря 2023
Є дні,коли почуваюсь прекрасно,ще сама можу когось заспокоїти і дати поради,а є такі дні що мене як ’накриє’ і все розумію,але тривога ’бере верх’(((
Ще таке буває перед критичними днями жіночими(((
Умничка-помощничка• 22 декабря 2023
мне порой кажется, что ПА у людей, у которых нет проблем.
Моему ребенку на 8 января назначили операцию на сердце. Полостную.
Вот думаю, когда впадать в ПА? после операции или уже пора? и главное, как это поможет мне и моему ребенку, если я буду сидеть и дрожать от этой ПА?
девочки, елы палы, да возьмите себя в руки и отведите, если не к психологу, то хотя бы в спортзал. Поднимите себе там серотонин, гормон счастья.
Женщинас• 22 декабря 2023
Ответ дляМать драконов
так ви ж займаєтесь з психологом, він вам мав розказати і пояснити, що з вами відбувається.
Неможливо померти від тривоги, якщо у вас не діагностовані якісь супутні хвороби.
Мать драконов
• 22 декабря 2023
Ответ дляЖенщинас
Скіфська пектораль• 22 декабря 2023
Від тривоги можна всратися з переляку. Тому треба сходити заздалегідь!
Грушки-яблочки• 22 декабря 2023
Ответ дляМать драконов
Это хорошо, что вы не одна. Во время панических атак открывайте окно и дышите воздухом медленно и глубоко
Удачи вам!
Скіфська пектораль• 22 декабря 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Удачи вам!
От від вікон під час тривоги слід бути подалі.
Скіфська пектораль• 22 декабря 2023
Автор, в якому Ви населеному пункті? Чи приймаєте гідазепам?
Є такий гарний гемеопатичний засіб - Гіларіум Гіперкіум. Він мене врятував від ПА. Ну і звичайно, як вже відчуваю напоуження і страх - 0,05 гідазепаму.
Мать драконов
• 22 декабря 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Львів.область
Скіфська пектораль• 22 декабря 2023
Ответ дляМать драконов
Львів.область
А що зараз в основному провокує стани ПА?
В кого тако було• 22 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Авторка, панічні атаки знімаються у нормального психотерапевта за пару-трійку сеансів з гострої стадії. Будь ласка, кидайте свої заняття з психологом та шукайте нормального спеціаліста, бо роками у тому копирсатися будете.
СКАжіть, будь ласка, у Вас є контакти «нормального»? Бо я була у декількох і вони мені не допомогли. Так важливо знайти свого лікаря.
Ответ дляВ кого тако було
Не має, на жаль. У мене психіатр був, який з дуже тяжкими працює, по знайомству, просто пощастило, а потім англомовн.психотерапевтка.
Обіймаю вас.
В кого тако було• 22 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Обіймаю вас.
Дуже дякую вам за такі слова❤️ Може мені пощастить і я знайду лікаря якій мене врятує і вправить мізки.
Грушки-яблочки• 22 декабря 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Я думала автор про душевную тревогу, а не про воздушную тревогу
Цвіпканя• 22 декабря 2023
неможна, але вам треба до психотерапевата та до психіатра. Психіатр підтримає препаратами, а психотерапевт допоможе морально
Ответ дляЗвоночек
Как тут любят фразу о гарантиях
Автор взрослая тетя. Плохо - ноги в руки и к докторам, обследоваться. Но она почему-то пишет на форуме вместо этого. Хотите обследовать или полечить ее сами?
Так и кирпич на голову упасть может, лучше на всякий случай не выходить из дома.
ВОЗ призывает к принятию неотложных мер для снижения вреда, наносимого пациентам при оказании медицинской помощи:
Ссылка на официальный сайт ВОЗ.
Черпак_для_фантазий• 22 декабря 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Та що ви таке кажете?
Нервові розлади, це така ж хвороба як гастрит чи артрит чи будь яка інша.
Чи ви вважаєте що хворіють тільки ті, у кого нема проблем?
’Поднимите себе серотонин:’ - це якраз за таблетками.
Вашій дитині ж чомусь нормальне лікування назначили, а не ’ не думати про погане і йти в спортзал’.
Відмінність лише в тому що більшість панічних, нервових розладів не смертельні тут і зараз, але а довгостроковій перспективі це впливає дуже на гормональну систему, жкт та серцево-судинну.
Тому автор, ноги в руки і до психіатра. Як стане більш менш краще, тобі можна підключати психотерапію.
Черпак_для_фантазий• 22 декабря 2023
Ответ для-Ань-
Пострибайте. Під час паніки організму треба кудись бігти. Стрибаючи, ви на фізіологічному рівні заспокоюєте організм.
А ще тут колись радили метод Ключ:
Я раніше працювала в методах різних переключення, заземлення, тощо.
Зараз вже сучасні психотерапевти кажуть що цього робити не можна, ніяких спеціальних дій під час панічних атак або сильної тривоги.
Бо так ми даємо мозку сигнал, що дійсно відбувається якась небезпека. Треба проживати (по суті, ігнорувати) тривогу.
Спершу мені було так набагато важче, але в результаті панічні атаки зменшилися як по інтенсивності, так і частоті.
Зараз лікуюся також медикаментозно бо як почалась повномаштабної війна стався рецедив тривожного розладу.