Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12552 4
Катюхааааа• 04 ноября 2025
11911
Ответ дляNeverEver-tarot
Мне карты показывают, что не стоит вам переходить в другой офис. Перспектив там особых не вижу, по деньгам могут обещать больше, чем получите по итогу и можете разочароваться. В плане карьерного роста - штиль. Отношения с коллективом будут не такими, как вы представляете сейчас, могут казаться вначале очень сердобольными, но это иллюзорно.
А вы могли бы и мне пожалуйста глянуть вопросик?
your style• 04 ноября 2025
11912
Ответ дляДон Пэдро
Посмотрите пожалуйста. Будет ли дальнейшее общение и какого характера с человеком в которого влюбилась? Так как должны еще встретится по работе пару раз и все.
Вас не будуть пов’язувати стосунки. Я такого не бачу. Справа в тому, що Руслан якось не зацікавлений в продовженні стосунків. Поряд бачу жінку біля нього. Скоро буде купляти нерухомість, але йому не достає певної суми грошей для цього. І якісь проблеми можуть там бути. З тією жінкою розійдеться. Розмови ваші бачу виключно по робочим питанням
your style• 04 ноября 2025
11913
Ответ дляОбласті пітьми
Дівчата, подивіться будь ласка. Перейшла на нову роботу, але дуже важко дається навчання. Буде в мене прогрес, чи так і залишусь на найнижчій позиції?
Якщо вам здається, що навчання марне , і задарма втрачаєте час свій, - то вам тільки здається:) Результат буде. але ой не швидкий це результат. Ольга, деякий час можливі дійсно складнощі, і навіть з кимось там на роботі можуть зіпсуватись стосунки. То все тимчасові явища. Буде для вас зміна обставин. І скоріше за все- що неочікувана, і позитивна для вас. Покращення і підвищення бачу. І воно можливе. Тільки не швидка карта зовсім
Катюхааааа• 04 ноября 2025
11914
Девочки, посмотрите, пожалуйста, на новую работу меня взяли временно (и не признаются в этом) или на постоянно?
Фея_3уровень• 04 ноября 2025
11915
Ответ дляКудлата хмаринка
де ділянка? в якій області?
Біля Чернігова.
Кудлата хмаринка• 04 ноября 2025
11916
Ответ дляФея_3уровень
Біля Чернігова.
дякую.
Тихомандражная• 04 ноября 2025
11917
Ответ дляNeverEver-tarot
Спасибо. Если можно посмотрите пожалуйста если я останусь где работаю,что будет?
Апрель Ивановна• 04 ноября 2025
11918
Доброго вечора. Дівчата завтра треба прийняти рішення. Чи підписувати договір на оренду приміщення. Щоб розпочати свій бізнес. Хочу піти з гарної роботи і почати своє. Але сумніви звичайно є. В стало цікаво ,може карти щось покажуть. Катерина 38 років. Заздалегідь дякую
Області пітьми• 05 ноября 2025
11919
Ответ дляyour style
Дякую
Катюхааааа• 05 ноября 2025
11920
Девочки, посоветуйте, пожалуйста, гадалку или кого-то в этом роде, кто может снять порчу
Баррикадница• 05 ноября 2025
11921
Хтось зараз може зробити расклад в ПП?
Забризкана водою• 05 ноября 2025
11922
Ответ дляБаррикадница
Хтось зараз може зробити расклад в ПП?
Сейчас нет
Вечером могу
Оксана Таро• 05 ноября 2025
11923
Ответ дляБаррикадница
Хтось зараз може зробити расклад в ПП?
Здравствуйте. Какой вопрос?
SandraTaro• 05 ноября 2025
11924
Ответ дляКатюхааааа
Гадалки порчу не снимают
Налогообложу• 05 ноября 2025
11925
Ответ дляКатюхааааа
Поки що працюватимете там
Налогообложу• 05 ноября 2025
11926
Ответ дляФея_3уровень
Добрий вечір. Розгляньте будь ласка моє питання.
Чи зможу продати дачну ділянку за ту вартість яку задумала до наступного сезону?

Ділянка простенька. Не для відпочинку (квіточки, шашлички)
А саме для вирощування городини.
Батьки років 20 її обробляли. Тепер нікому займатися.
Цього літа вже не обробляли. Вона починає заростати.
Хочеться щоб не пропала даром.
Ціну ніби не високу хочу вказати (я моніторила інші об´яви).
Але є сумніви чи потрібно взагалі це зараз людям.
Дякую.
Добрий день. Будуть зацікавлені, не першому хто захоче звісно, ще будете обдумувати, щось спинятиме, але врешті продасте
Я супер-пупер• 05 ноября 2025
11927
Ответ дляНалогообложу
.
Фея_3уровень• 05 ноября 2025
11928
Ответ дляНалогообложу
Зрозуміла. Дякую.
Катюхааааа• 05 ноября 2025
11929
Ответ дляНалогообложу
Поки що працюватимете там
Спасибо вам за ответ!
Мама фіфті цента• 06 ноября 2025
11930
Ответ дляФея_3уровень

А саме для вирощування городини.
Хочеться щоб не пропала даром.
Дякую.
Не кваптеся. По перше, пропонуватимуть копійки, в по друге є ризик обману з документами ( з грошима). Спробуйте десь з березня.
NeverEver-tarot• 06 ноября 2025
11931
Ответ дляТихомандражная
Во благо! Напишите мне в лс
Море Щастя• 07 ноября 2025
11932
Я створювала тему про пропрацювання колод таро, її чомусь закрили. Хто мав питання - пишіть сюди
Танго утрьох• 07 ноября 2025
11933
Ответ дляМоре Щастя
Чи зможу найближчим часом повернути додому свою домашню тваринку? Кішка Луна. Я Євгенія. Віддала на утримання через певні обставини. Дякую ❤️
Море Щастя• 07 ноября 2025
11934
Ответ дляТанго утрьох
Я подивилась на найближчий місяць - скоріше всього ні, є який відʼїзд чи переміщення.
А ще, я думаю, це стосовно Вас - якась авантюра, чи не надто продуманий вчинок, який вас перевантажив. Складний період.
Але по переду - гарні новини! Все буде добре!
Танго утрьох• 07 ноября 2025
11935
Ответ дляМоре Щастя
Дякую!❤️
Катюхааааа• 07 ноября 2025
11936
Ответ дляМоре Щастя
А можете мне пожалуйста тоже посмотреть?
Удастся ли мне пройти испытательный срок на моей нынешней новой работе?
Катя,08.08.2000
Море Щастя• 07 ноября 2025
11937
Ответ дляКатюхааааа
Катя,08.08.2000
Більше ні, ніж так
Не бачу розвитку в плані цієї роботи.
Дуже багато сумнівів та нерозуміння щодо Вас
Якщо це залежить від старшого чоловіка, і він замовить за я вас слово, то шанси є
Катюхааааа• 07 ноября 2025
11938
Ответ дляМоре Щастя
Більше ні, ніж так
Не бачу розвитку в плані цієї роботи.
Спасибо!
Невідоме• 07 ноября 2025
11939
Ответ дляМоре Щастя
Доброго дня, можете мені подивитися що мене чекає в плані відносин Катя 31
Море Щастя• 07 ноября 2025
11940
Ответ дляНевідоме
Можна більш точніше?
Відносини з ким?