Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
12555 1
ЭмчЭндЭм• 08 декабря 2025
12241
Добрый вечер. У меня тоже неприятная ситуация на работе. 20 лет на одном месте, всегда всем помогаю, но в период экономии руководство решило сэкономить именно на мне. Обидно и хочется уволиться. Что подскажете.
Забризкана водою• 09 декабря 2025
12242
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вечером могу посмотреть вам
Весела бджілка• 09 декабря 2025
12243
Добрий вечір, якщо можна подивіться будь ласка що трапилось у серпні з Іваном, він став іншим. Зазделегідь дякую
Море Щастя• 09 декабря 2025
12244
Ответ дляВесела бджілка
А Ви хто йому? Які стосунки з ним?Як звати Вас? Який вік?
Мало інформації як для повноцінної відповіді
Весела бджілка• 09 декабря 2025
12245
Ответ дляМоре Щастя
Ми зустрічались багато років назад Дуже близькі люди, відносини як до рідної людини, романтика також присутня. Наталія 41 та Іван 46 років
Меряю линейкой• 09 декабря 2025
12246
Ответ дляВесела бджілка
Человек стал другим из-за внутренней закрытости,вызванной семейной или родовой ситуацией,которая выбила его из привычных ориентиров.Он ушел в защиту,стал избегать контактов,стал жестче или холоднее из-за страха что ситуация повториться ли что его снова зацепят,это не новый характер а вынужденная реакция
Весела бджілка• 09 декабря 2025
12247
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо, большое спасибо. Да, у него непростое было детство
Забризкана водою• 09 декабря 2025
12248
Ответ дляЭмчЭндЭм
На работе у вас какие то манипуляции от начальства, обман, какие то сплетни возможно. Вы очень устали,как бы в обороне стоите, вот как будто сил нет на это все у вас. Будто вы выше всего этого,но тем не менее это влияет на вас негативно.
Надо ли искать новую работу?
Вы мастер своего дела,есть опыт, но не пойму, вас опять что то держит, может какие то ’плюшки’ от которых сложно отказаться или вы сами не хотите уходить, что то все таки перевешивает в сторону остаться на прежней работе.
ЭмчЭндЭм• 09 декабря 2025
12249
Спасибо огромное, Вы правы. Очень хороший непосредственный начальник, а проблемы от директора. Да и зарплата в сезон выше, чем другие работодатели предлагают.
Мааарковная• 11 декабря 2025
12250
Подскажите, пожалуйста, 9 мечей выпала в положении ’совет карт’. Как можно интерпретировать? Доп - Повешенный. Яснее не стало ((
Вопрос был- как вести себя на собеседовании?
Море Щастя• 11 декабря 2025
12251
Ответ дляМааарковная
Я бачу так - спробувати сприйняти співбеліду, як процес, а не як загрозу, не боротися з собою, а зняти внутрішню напругу.
Співбесіда пройде краще, якщо Ви будете у стані внутрішньої паузи, спокою й переключення
Море Щастя• 11 декабря 2025
12252
Ответ дляМааарковная
Не дозволяй своїм страхам керувати своєю поведінкою. Те, чого ти боїшся, існує лише в голові
Якось так)
Море Щастя• 11 декабря 2025
12253
Ответ дляМааарковная
А ще Повішений може бути - як пауза в голові перед відповідями, не поспішати говорити перше, що прийде в голову від хвилювань, переглянути своє ставлення до співбесіди - з мені потрібно сподобатися на - ми взаємно знайомимось, я теж оцінюю їх
Оксана Таро• 11 декабря 2025
12254
Ответ дляМааарковная
Здравствуйте. Ваши страхи - надуманные, это иллюзия, которая есть только в вашей голове. По повешенному - не быть в позиции жертвы, неопределенности
75В• 11 декабря 2025
12255
Розумію, що питання дивне, але я вже у відчаї. Подивіться будь ласка, чи одужає мій котик. Звати його Рись. Дякую
your style• 11 декабря 2025
12256
Ответ для75В
А ваше як ім’я?
75В• 11 декабря 2025
12257
Ответ дляyour style
А ваше як ім’я?
Інна
your style• 11 декабря 2025
12258
Ответ для75В
Інна
Інна, дивилась на різних колодах. Ну так, карта невесела. Але смерті котика я не бачу. Попереду вас ще очікує боротьба. Дуже схоже на операцію. Є якісь уражені в нього органи. Так що повинен одужати. Від всього серця бажаю вашому хвостику всі хвороби здолати
your style• 11 декабря 2025
12259
Ответ дляМааарковная
ту потрібно відкинути страхи і сумніви по 9 мечів, а по доп . карті - тут вже цікавіше - якщо будете йти зі своєю думкою, то там можете сміливо її змінити на протилежну, гірше не стане. І не тільки думку змінити- ця карта вказує, що й самій змінитись можна, і навіть чимось пожертвувати
Меряю линейкой• 11 декабря 2025
12260
Котик поправится,процесс пойдет правильно но не мгновенно,потребуется время и вмешательство (ветеринар,лечение,корректировка условий) будет стабилизация и выход из болезни
75В• 11 декабря 2025
12261
Ответ дляyour style
Дякую
Зяблик протестант• 12 декабря 2025
12262
в моїй родині склалась неприємна ситуація з поліцією. Чи вирішется питання в нашу сторону? чи ми понесемо сильні витрати?
Налогообложу• 12 декабря 2025
12263
Ответ дляЗяблик протестант
Добрий день. Втрати матеріальні можливо, підводні якісь камні, але прям катастрофи не бачу. Хто фігурант справи - ім´я, вік ? - нічого не написали. І що це - адмін, дтп, кримінал?
Beiliss• 12 декабря 2025
12264
Ответ дляНалогообложу
Адмін. В особистих можна?
Тихомандражная• 14 декабря 2025
12265
Доброї ночі!Подивіться мені, будь ласка,що чекає на мене в особистому житті найближчій місяць?Олена
Однозначно• 14 декабря 2025
12266
Дівчата, цікаво, рік тому мені писали про сильне кохання, а його нема(( Ганна Плани всесвіту змінилися?
Донька дуже неохайна і я їй періодично казала, знаєш, дуже хочу, щоб ти жила окремо і ми зустрічалися на вихідних. І от у неї хлопець виїздить за кордон і вона каже, якщо покличе-поїду за ним. І так мені сумно стало. Бажання можуть здійснюватися, але не так як ми собі уявляємо.
Море Щастя• 14 декабря 2025
12267
Ответ дляОднозначно
Вибачте, але щось не бачу звʼязку між коханням і можливим відʼїздом доньки
Однозначно• 14 декабря 2025
12268
Ответ дляМоре Щастя
Зв´язку нема. Про кохання це було питання. А про від´їзд доньки це емоційне, констатація факту, що бажання здійснюються не так як ми мріємо. Або ми неправильно мріємо, поверхнево, не уявляючи все в деталях.
Море Щастя• 14 декабря 2025
12269
Ответ дляОднозначно
Зрозуміло)
А ще, на рахунок терміну Таро прогнозу, це може бути від року до трьох.
Так шо, ще є час для нового кохання)
Однозначно• 14 декабря 2025
12270
Ответ дляМоре Щастя
Зрозуміло)
Так шо, ще є час для нового кохання)
Ого. Будемо чекати)))