Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Ответ дляВолодарка мрій
Автор потяг за 21 день прибирається. Просто, якщо включити логіку на підхід там до жінок ( там немає ейджизму) , то шанси там набагато сильніше.Доречі, іспанські жінки після 40 не хочуть вже створювати сім´ю, і чоловіків там більше чим жінок,Кажу. бо живе там сестра, на собі спробувала..там жінка 40 років -розквіт.
Клієнти 40+знайшли не в Украіні, це чисто статистика.
П.С. я не агітую за Іспанію..простотут гарно розумію картину.(багато часу і до війни)
Ответ дляВолодарка мрій
так чого ви до лікаря...ендокринолог ваш друг, тем паче ви ще дітей хочете
Мені призначили здати аналізи, але вже третій місяць щось перебиває їх здати, адже треба в певний день.... Я цю перешкоду сприймаю, як знак долі: або вже запізно, або все само собою вийде, якщо на те Воля Бога
Володарка мрій• 07 марта 2024
Ответ дляэстик
Автор в вопросах здоровья, все-таки доказательная медицина. Может придется ваши мечты и планы корректировать.
Володарка мрій• 07 марта 2024
Ответ дляэстик
Вибачте, але не зрозуміла, про що Ви)(
у питаннях здоров´я -доказова медицина . І , можливо після лікаря -ви поміняєте свій план та мріїї.
Тут не Таро
Аристократка-тунеядка• 07 марта 2024
Добрий день! Питала раніше, але пост пропустили 😔 Дівчатка, гляньте будь ласка хто може, хочу координально змінити роботу (вид діяльності). Це передбачає і зміну місця проживання. Але дуже переживаю, чи не пошкодую ? Бо є діти-підлітки, і на них це теж відобразиться. Світлана 42 роки. Дякую за відповідь!!!!
Володарка мрій• 07 марта 2024
Ответ дляэстик
Я зрозуміла, про що Ви) Маєте на увазі всиновлення) Я про це постійно думаю)
для цього дії..і в Украіні здається обмеження по віку
а там ви зможете зустріти чоловіка с дитиною, яка живе з татом
Ответ дляАристократка-тунеядка
На ваш вопрос,однозначного и простого ответа быть не может,на ваш вопрос,нужно как минимум два расклада
irina chizh• 07 марта 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Ее друг - не эндокринолог. Ее друг - налаживание сексуальной жизни, прогулки по свежему воздуху, на природе, правильное питание, очищение, уход за телом, успокоение и миротворение в душе, наслаждение работой, занятия хобби, которые успокаивают душу и тело.
Аристократка-тунеядка• 07 марта 2024
Ответ длявалери 62
Підкажіть будь ласка тоді так, чи реалізується зміна місця проживання і чи залишусь цим задоволена? Дякую
Зайченя• 07 марта 2024
Шановні тарологи, якщо можна гляньте моє питання. Спілкуюся з колишнім співробітником вже два роки. Він іноземець. Спілкування - романтика і флірт. Чи буде розвиток чи затихне?
Аристократка-тунеядка• 07 марта 2024
Ответ длявалери 62
У вас на данный момент,уже тупиковая ситуация с переездом
Дякую за відповідь!
your style• 07 марта 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Добрий день. У вас йде по картам таке як застойний період, це період, коли застойні явища тимчасові. Зараз просто ви не можете вирішити дилемму.. Якісь ваші попередні уявлення будуть розрушені. В ваше життя прийде невизначеність. Закінчеться все тим, що вихід знайдете. Це буде звернення по допомогу до якоїсь людини
Володарка мрій• 07 марта 2024
Ответ дляirina chizh
и эндокринолог в 44 тоже, при нарушениях плывет все
Либидо с гормонами не связано?
И вы расписание описали моей мамы..ей 66, именно так она живет и то веселее , есть папа.
в 44 рано умиротворяться. 4 Мечей более чем достаточно
Либидо с гормонами не связано?
Ответ дляэстик
Вітаю, хто бажає, підкажіть, мені, будь ласка, чи з´явиться в моєму житті чоловік, який покохає мене і якого покохаю я, від якого народжу дитинку, адже зовсім вже зневірилась і постійно лише плачу 😢 Света, 44
Я бачу чоловіка з вами, можливо це буде с минулого людина, Ви зараз вже с холодною головою його згадуєте, він дасть про себе знати. Нарахунок дитини, тут ви постійно думаєте про це, це ваша основна проблема, але все вирішиться, два випадають
Ответ дляАристократка-тунеядка
Роздумуєте так, але не наважитесь на такі переміни
your style• 07 марта 2024
Ответ дляэстик
буде в вас чоловік. Схоже, що при погонах. До речі, це дуже швидко буде
Аристократка-тунеядка• 07 марта 2024
Ответ дляyour style
Дякую!!! Дякую за відповідь!!🌺
Аристократка-тунеядка• 07 марта 2024
Ответ длявалери 62
Переезда не будет,так как движетесь в не правильном направлении и совершаете не правильные действия
Дякую!! Є якесь відчуття, що роблю щось не вірно! Тому і спитала тут!! Дякую ще раз Вам за відповідь!!!🌺
Банан-барабан• 07 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
Приватні повідомлення поки не читаю.
Пишіть в цій темі свої питання
З якими намірами до мене Сергій? Буде розвиток відносин?
Ковбой Хагис• 07 марта 2024
Ответ дляyour style
Добрий день! Подивіться, будь ласка, як складуться стосунки з Павлом протягом півроку, як він до мене насправді ставиться? Я Анна.
your style• 07 марта 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Доброго вам дня, Анна. Ось що в мене вийшло: ви тільки почали робити кроки один до одного, це ось він, тільки -тільки початок. Щодо думок Павла про вас, то він вами зачарований, ще немає кохання, ще тільки початок. Чомусь у вас сумніви щодо нього. Ви не те щоб вагаєтесь, я б сказала, нічого не робите для нього . Тут два варіанта розвитку подій: в подальшому бачу сварку, різке охолодження. От після цього треба й дивитись: якщо ви захочете помиритись з ним, то може й до шлюбу довести, або до міцних стосунків, якщо ні, то ні
Ковбой Хагис• 07 марта 2024
Ответ дляyour style
Дякую! Знайомі давно, а от щось закручується, то це так. Тут не те що вагання, а сумніви і страх цих стосунків. Скоріш за все мені треба було запитувати чи вступати з ним в стосунки, бо я невпевненна в своєму рішенні. Я невпевненна взагалі ні в чому стосовно нього і просто так подавати якісь надії, а потім кудись пропасти, бо я передумала, не хочется робити йому боляче. Як вважаєте чи потрібно взагалі щось будувати?