Непозбувна Бентега• 12 января 2024
В кого діти говорять іншою мовою?
Дитина переїхала в малому віці і помічаю, що думає іншою мовою , для нас переклад на українську. Чи не виникає у вас з часом проблем з вихованням, спілкуванням? В дорослому віці скільки мову не вчити вона все одно не стан на 100% рідною
Результат:
вже голосів:
74 (56.49%)
Результати
44 (33.59%)
Нема проблем
13 (9.92%)
Є труднощі
КонхфЭдкаТузик• 12 января 2024
Ну моя сказала ,что забывает русский. Особенно когда в школе...английский, немецкий, венгерский
Непозбувна Бентега
• 12 января 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Він вдома говорить українською з нами, але навіть з іграшками під час ігор іноземною, речення теж будує не так як в українській
ЭтаваНиМожетБыть• 12 января 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
так цеж чудово, нащо та мокшанська кому, залишилось щоб і батьки забули.
Молчавочка• 12 января 2024
Моїй наразі 6, 4 мови, проблем з вихованням/ спілкуванням не маю ,далі час покаже
Непозбувна Бентега
• 12 января 2024
Ответ дляМолчавочка
В нас ще проблема , що чоловік мови не знає і періодично виникають непорозуміння у спілкуванні
вАлнуюся сильнА• 12 января 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
Библиотекарь• 12 января 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
До речі, в дорослому віці вона таки забувається. Я розумію коли чую, читаю. Але самій вже важко говорити. Звучить вже не органічно, забуваю слова, складно будувати речення. Хоча раніше розмовляла вільно
КонхфЭдкаТузик• 12 января 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
ЭтаваНиМожетБыть• 12 января 2024
Ответ длявАлнуюся сильнА
Удалено администрацией...
ЭтаваНиМожетБыть• 12 января 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Удалено администрацией...
та да, ідіотизм він не виліковний.
вАлнуюся сильнА• 12 января 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Удалено администрацией...
Ути пути. Жах просто. Ой насмешили
Молчавочка• 12 января 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Чоловікові можна мови і не знати,у мене чоловік іноземець,спілкується з дитиною виключно на своїй мові , тут вже дитина вчить і підлаштовується. Непорозуміння це нормально ,я англійський дитячий сленг теж інколи не розумію
Клин_Кляйн• 12 января 2024
У меня ребенок пошел в сад в 1,5 года за границей и говорит только на английском. На русском только «Да» и еще пару слов. Сейчас 3 года. Дома никто на англ не говорит с ребенком, и вот такое вот.
Може ще третю?• 12 января 2024
У нас смешано всё🤪 но мы все понимаем друг друга. Иногда дети смеются с меня, что я коверкаю слова или не правильно произношу)).
Распутница• 12 января 2024
Мої двоюрідні брат і сестра з 3
років живуть в Німеччині. З батьками говорять українською, між собою і в своїх сім´ях по німецьки. Їм об´єктивно це дається важко. Зараз мають трохи бонуси бо все-таки мають знання української, читають , пишуть. І як вони самі дуже здивовані, що зараз той час що їм ці знання впригоді. Дітей поки не мають своїх, їм по 30, 28р. Як будуть їх вчити не знаю. Але припускаю, що сестра буде трохи українську вчити , + німецька, англійська і чоловікові рідна мова турецька, то може він буде вчити ...таке
Незнакомлюся• 12 января 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Так і сидіть там с чоловіком разом. Нахіба дитині українська. Чи ви плануєте повертатися в Україну? Чи просто проблеми вигадуєте?
Распутница• 12 января 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Якої не знає мови?
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января 2024
Ответ дляНезнакомлюся
що значить нахіба? дитина повинна знати та володіти рідною мовою!
Клин_Кляйн• 13 января 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Удалено администрацией...
Ну это вы перегибаете. Посмотрим, на каком языке будут ваши внуки говорить, если вы будете жить за границей
Ms. При теле• 13 января 2024
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
та да, ідіотизм він не виліковний.
Удалено администрацией...
VitalinkaGL• 13 января 2024
Дочке 7.
Одно слова на русском,три на английском.Весь контент(мультики,видео и т.д.) смотрит только на английском.
Играет даже сами с игрушками-все на английском.
Мы в ВБ 1.6 года.
Еще пару лет и останется Только английский.
Мы в ВБ 1.6 года.
Кто крайний?• 13 января 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
У моего так немецкий
Удачная• 13 января 2024
Да, учится на английском, дома на русском, с друзьями на испанском. В чем проблема?
Дело было давно• 13 января 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Удалено администрацией...
Непозбувна Бентега
• 13 января 2024
Ответ дляНезнакомлюся
У вас якісь проблеми?
ЭтаваНиМожетБыть• 13 января 2024
Ответ дляДело было давно
Удалено администрацией...
КонхфЭдкаТузик• 13 января 2024
Ответ дляДело было давно
Удалено администрацией...