Дама-мадама• 16 января 2024
Ви б купили квартиру для дітей на двох з свахою?
Купити квартиру для дітей але оформити на 50/50 з свахою? Діти просто сказали, що ми продамо щоб ...щось вони там собі хочуть відкривати?! А так ми їм дамо старт для окремого гнізда!!! воно є і все
Гірчинка• 16 января 2024
Скинуться с родителями второй половинки вашего ребенка и оформить квартиру 50/50 на детей?
Банан-барабан• 16 января 2024
Є прекрасне українське прислів´я, яке складається з двох слів: гуртове – чортове.
к.Буланова• 16 января 2024
Ні, в мене квартира на двох з колишнім, після розлучення він відмовився категорично продавати. Жити я там не можу, здати також, тому категорично ні.
Повелитель бітка• 16 января 2024
Ответ дляГірчинка
вроде ж оформить на мам с обеих сторон.
Свекруня• 16 января 2024
Ответ дляк.Буланова
А якби вся квартира була на чоловікові?
Гірчинка• 16 января 2024
Ответ дляПовелитель бітка
вроде ж оформить на мам с обеих сторон.
Тогда не очень идея
к.Буланова• 16 января 2024
Ответ дляСвекруня
А якби вся квартира була на чоловікові?
Ну так і купував би сам, ми ж удвох купували, питання ж в цьому.
Свекруня• 16 января 2024
Ответ дляк.Буланова
Тобто, в шлюбі краще спільне майно не купувати? А як тоді бути?
Гірчинка• 16 января 2024
Еще, автор, вопрос в цене. Если квартира в маленьком городе и сбрасываться по 8-10 тыс$, еще ладно, а если в Киеве, например, и скинуться нужно по 50 тыс$ - тогда не стала бы
Дама-мадама
• 16 января 2024
Ответ дляПовелитель бітка
вроде ж оформить на мам с обеих сторон.
Да на мам! Томущо дітки можуть продати і пустити на свої потреби, а так вибачайте заробляйте і відкривайте що хочите. Ми вам житло придбали)))
МояХатаЗкраю• 16 января 2024
Діти не заробили, а вже продають. Гляньте що за ідеї в них, може щось толкове і дайте частину грошей на старт. А ні, то обидва варіанти не годяться. Зі свахою ви чужі люди, дільожка буде страшна, а як ще діти є.
Дама-мадама
• 16 января 2024
Ответ дляSalsa-24da
Они хотят продать квартиру, чтобы что-то открыть???
Да
Домашка• 16 января 2024
Детям не нужна квартира, а Вы хотите купить? Может, они и жить там не захотят?
Salsa-24da• 16 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Якщо плани продажі пустити на свої потреби, взагалі б нічого не купляла.
Нехай розуму набираються.
Бо нароблять вам боргів по комунальні з таким підходом.
Нехай розуму набираються.
Дама-мадама
• 16 января 2024
Ответ дляГірчинка
десь по 17 тис.
к.Буланова• 16 января 2024
Ответ дляСвекруня
Купувати кожен собі, або домовлятися на березі, що робити у випадку розлучення. Я пропонувала і в рахунок аліментів мені її залишити, і продати і поділити гроші, і купити мені з сином однокімнатну, а йому ця двушка залишиться, він ні на що не погодився.
Чеширская кошечка• 16 января 2024
Ответ дляГірчинка
А жить где планируют?
Спочатку в однієї мами, потім в іншої
Правильно_Валерчик• 16 января 2024
Ответ дляДама-мадама
А їм те житло взагалі треба?
Гірчинка• 16 января 2024
Ответ дляСвекруня
Покупать все на жену по дарственной через ее маму
Salsa-24da• 16 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Да
Категорично ні в такому випадку.
Нехай тусуються на зйомі.
Серйозним дітям допомогла б
Нехай тусуються на зйомі.
Серйозним дітям допомогла б
Дама-мадама
• 16 января 2024
Ответ дляГірчинка
А жить где планируют?
катаются по зйомам
Гладиолус• 16 января 2024
Ответ дляДама-мадама
А зачем тогда покупать? Они разве об этом просят? Если им нужны деньги, чтобы начать бизнес, ни вы, ни ваша сваха не готовы эти деньги дать, то зачем тогда вмешиваться вообще?
Бриджит_Фрикандо• 16 января 2024
Ответ дляСвекруня
То то як все на жінку або на її маму ) все інше поганий варіант
Гірчинка• 16 января 2024
Ответ дляк.Буланова
Договоры «на березі» ничего не значат. Всегда можно передумать
Чеширская кошечка• 16 января 2024
Не купувала б. Їм не треба. Інше діло, якщо діти самі на житло стараються, то так частково б допомогла фінансово.
Salsa-24da• 16 января 2024
Ответ дляГірчинка
В маленьком городе эти 8-10 тоже взять где-то нужно.
Они на голову не падают