Дама-мадама• 16 января 2024
Ви б купили квартиру для дітей на двох з свахою?
Купити квартиру для дітей але оформити на 50/50 з свахою? Діти просто сказали, що ми продамо щоб ...щось вони там собі хочуть відкривати?! А так ми їм дамо старт для окремого гнізда!!! воно є і все
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Без сто грам не розібратися 😄
Судя по всему автор со свахой уже ополлитрелись
Украиночка• 16 января 2024
Ответ дляНа паровозе
А как же брачный договор?
Я не специалист в брачных договорах. А если еще и учесть что договор заверен между чужими людьми, то история становится еще более интригующей.
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляГладиолус
Круто, молодцы. У нас такие договора работают?)
В Польше тоже не работают.
Королева Сарказма• 16 января 2024
Ответ дляНа паровозе
А как же брачный договор?
шлюбний договір регулює майнові відносини подружжя між собою, а не їхніх матусь
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляНа паровозе
Моя сотрудница лет пять назад купила трешку в Варшаве для сына и его жены пополам со сватами. Молодые живут там, но сотрудница и мама невестки подписали у нотариуса соглашение, что в случае развода супругов квартира будет продана и деньги поделены пополам (даже при наличии внуков).
В Польше подписали?
Таким соглашением можно подтереться в Польше.
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляУкраиночка
Может в Польше это и возможно. А вот в Украине ’если’ нотариусы не заверяют. Никаких условностей в будущем. Это мне нотариус обьяснял
В Польше тоже.
Кундалина• 16 января 2024
Ответ дляГірчинка
Скинуться с родителями второй половинки вашего ребенка и оформить квартиру 50/50 на детей?
Ні, тоді в випадку чого сина виганяють, квартира лишається жінці і дитині, в квартиру вона приводить нового чоловіка. А син до мами...неа. чесніше, коли на двох мам, якщо це дійсно гроші батьків. Ніяких образ в випадку чого
Ручки-Крючки• 16 января 2024
Ні, бо в моїй квартирі, купленій у шлюбі зараз живе чоловік з новою родиною, продавати не хоче, а я змушена була брати кредит. Купувала для синів сама, зараз невістка хоче розширюватись, нехай її батьки добавлять, чи вони самі зароблять.
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляБарбітта
Ну ок. Розвелися. Як заставити тепер невістку з дітьми виїхати і продати квартиру. От передумала вона, не хоче. І що далі? Суди безкінечні? Той договір до сраки
Ло Шарик• 16 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Так я про цеж і пишу! що я дитині купила, а вона вже продавати
Боже збав.кохання коханням,але гарантії що він/вона буде з ним чи з нею до скону-НЕМА.отак і поясніть.я теж думала один чоловік і назавжди.на жаль.зараз заміжня за іншим,то суд по розподілу йшов 3 роки і ще не кінець(судиться 2 чоловік з 1 дружиною за квартиру).
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляГладиолус
Может, в Польше другие законы и такие договора работают?
Нет. Нельзя заключить ’соглашение’ в Польше по поводу других людей. Это бред.
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
це неможливо. ніяк.
хтось вигадав дурню
Барбітта• 16 января 2024
Свекруха вмре, туди заселиться іі чоловік чи інша дитина, яка з вами не домовлялась, і лишитесь квартири взагалі. Будете бігати по судах щось доказувати, гроші шалені платити. Ну або з свекром жити
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляНа паровозе
Ушлые, потому что они защищают свои деньги. Независимо от дальнейших раскладов.
В Польше невозможно заключить такого рода ’соглашение’.
Ручки-Крючки• 16 января 2024
Ответ дляк.Буланова
Купувати кожен собі, або домовлятися на березі, що робити у випадку розлучення. Я пропонувала і в рахунок аліментів мені її залишити, і продати і поділити гроші, і купити мені з сином однокімнатну, а йому ця двушка залишиться, він ні на що не погодився.
Та ж сама фігня, тому ніяких дорогих спільних покупок.
Кундалина• 16 января 2024
Ответ дляСвекруня
Тобто, в шлюбі краще спільне майно не купувати? А як тоді бути?
Гроші батьків, а не спільні молодої сім´ї. Ідея не погана як на мене. Я б так і оформлювала
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляДама-мадама
Так вы уже купили? На кого оформили?
На паровозе• 16 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
це неможливо. ніяк.
хтось вигадав дурню
Конечно, я говорю со слов моей сотрудницы, сама этот договор не видела. Но она очень, как говорится, прохаванная, своего не упустит. Занималась у нас в компании договорной работой, кстати))) У нее жилье в Польше и в Штатах. Поэтому у меня нет причин ей не верить.
Королева Сарказма• 16 января 2024
Ответ дляНа паровозе
не пішіть більше таких вигадок
і не будете почуватись незручно
Червона рута• 16 января 2024
Ответ дляДама-мадама
катаются по зйомам
мы купили дочери . оформили на себя.. живут они вместе .. предлагала купить больше квартиру. поговорила они отказались- свекры ..
Королева Сарказма• 16 января 2024
Ответ дляЧервона рута
то ви купили собі
а донька просто там живе
Червона рута• 16 января 2024
Ответ дляк.Буланова
Тогда покупать только каждый себе, жаль поняла я это очень поздно.
у нас с мужем все квартиры куплены в браке и не только квартиры.. думаю все зависит от человека
Невгамовна сила• 16 января 2024
Ответ дляпарИла я парИла
шо ж ушлые. а внуки тогда с кем и куда? семья - это как бы образование, которое склонно увеличиваться в человеках.
У внуков есть родители, пусть они о них и думт
Червона рута• 16 января 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
то ви купили собі
а донька просто там живе
мы купили ей)). у нас есть где жить . и это 3ая квартира .. думала захотят расширяться)) а они хотят чтоб опять покупали)).. мы специально купили чтоб на съемных не жили.. покупали в 22 году в войну
миссДавеча• 16 января 2024
Ответ дляНа паровозе
Это сказки. В Польше не существует такого рода ’соглашений’ и ни один нотариус такого не заверит.
Она вам налапшала.
Барбітта• 16 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Вони хочуть більшу квартиру щоб ви купили за ваші гроші?
Королева Сарказма• 16 января 2024
Ответ дляЧервона рута
ви у питаннях власності зовсім нічого не розумієте?
квартира - ваша. он там чиє прізвище стоїть біля слова ПОКУПЕЦЬ в договорі, той і власник.
Червона рута• 16 января 2024
Ответ дляБарбітта
да)).. дочь хочет .. а те родители не хотят))
Барбітта• 16 января 2024
Ответ дляЧервона рута
Губа не дура батьків доїти