Дайте подумать• 26 января 2024
Виплати на поховання. Яка є допомога родичам померлого працюючого пенсіонера?
Добрий день!
Підкажіть, будь ласка, які є допомоги грошові при смерті чоловіка? Чоловік був інвалідом, отримував пенсію, але і працював.
Як я вичитала, що допомога на поховання і 2 пенсії -це одна і та сама допомога? Тобто не можна обидві оформити виплати? Може ще є якісь виплати? Чоловік працював в Комунальному підприємстві.
Дякую завчасно за підказки.
Всім Миру!
Дякую завчасно за підказки.
Всім Миру!
Рекламама• 26 января 2024
2 пенсії по смерті як допомога на поховання, і на роботі можуть окремо виплату зробити, якщо це прописано у них в колдоговорі.
СирОжино пирОжино• 26 января 2024
Мне сказали что помощь на поховання - это 2 пенсии.
Оформляется в ПФ.
КарамбОлька• 26 января 2024
Ответ дляБагиня
2 пенсіі
Які обидві? Тільки 2 пенсії. З підприємтсва на розсуд керівництва.
ГЛЮкоза• 26 января 2024
В Одессе есть дополнительная помощь из городского бюджета. Помимо двух пенсий. Размер помощи может варьироваться, в зависимости от ситуации - от 2 до 3 тысяч гривен.