Вакцениро Вона• 30 января 2024
У вас подруги ляпалки?
Боже но все розляпує. Навіть чоловіку свому(
Мабуть з мене досить.
Ну от чесно стільки років разом, думала вона випадково проговорюється іноді, а ні… тупо все розляпує
Мабуть з мене досить.
Тріль підпільний• 30 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
УВляєте , підйо мене )
Прикольне у Вас оточення.
Укр_жіночка• 30 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Ну є ж інтимні моменти (
Я перестала просто вірити в людей.
Т.е. вам можно трепаться про интимные моменты,а подруге- нельзя? Логично...
Електрохарчування• 30 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
УВляєте , підйо мене )
Независимо от близости ваших с ним отношений, попахивает мудаком)
Пригощаю кашею• 30 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
У мене спіраль, я почала кровоточить. У неї також, думала запитати чи було у неї таке
І на тобі … всі знають тепер
Я тут про все питаю
Укр_жіночка• 30 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
І на тобі … всі знають тепер
Она гинеколог? С чего вы решили об этом с ней говорить?
Пригощаю кашею• 30 января 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у меня мама такая,все про меня разнесет, вот все начиная с чирия в зоне бикини заканчивая неудачным собеседованием
Моя мама вже нічого про мене не знає
ЧупакабраЗеБест• 30 января 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Моя мама вже нічого про мене не знає
моя по сути теперь тоже. хватит!
Муркамурковна• 30 января 2024
я просто не уявляю, шо б я своїм розказувала про інтимні моменти
ну от ніколи)) це якийсь був би піпец
от як мені мама казала ..лучшая подружка єто твоя подушка так я зараз і своїй кажу .. ну ще якщо хоче може з кицькою поговорити, вона внімательна послухає і нічого нікому не скаже
ну от ніколи)) це якийсь був би піпец
PANTERA_KET• 30 января 2024
Ответ дляБілий Лосик
Обирайте кому, що кажете і все. Я таким, що з чоловіком пліткують, не говорю 😁
Але в мене декілька подруг, таких, щоб близьких.
А как вы это узнаете? Мой могила
У него друзей нет. Многое ему говорю
PANTERA_KET• 30 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
І на тобі … всі знають тепер
Як ви дізнались що про це всі в курсі?
Білий Лосик• 30 января 2024
Ответ дляPANTERA_KET
А как вы это узнаете? Мой могила
У него друзей нет. Многое ему говорю
Чоловік насправді не дуже говорить, таких ляпачок мало)), але при зустрічі вже ставлення інше до мене може бути. Бо я знаю як можуть прикрасити дівчата))Якось мені подруга ляпнула, типу вчора з чоловіком говорила про вчорашню розмову і я просто зомліла на місці. Але я не дуже відверті речі кажу, сам факт. Перестала говорити.
Мій чоловік плітки взагалі не любить, але теж нікому нічого не каже.
vita-trembita• 30 января 2024
Ви її не змінете, змінюйтесь самі. Говоріть про дешеву гречку погану погоду, вредну сусідку і тд... Питання здоров´я залиште для лікаря. Здоров´я, гроші, релігія та політика - теми дуже особисті.
Автор, живіть із відчуттям, що всі про все можуть розказати. Я була на лікуванні психіатричному, і мені лікар розказував, як у нього людина з органів лікувалася і назвав прізвище!!!! (я запам´ятала, бо таке ж у мого колеги). А лікування, повторюсь, психіатричне, не думаю, що комусь у пагонах приємно, що про нього уже пів міста знає)))
Білий Лосик• 30 января 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я рассказываю мужу все.
Як вас цілував колишній, теж розказуєте?
Кундалина• 30 января 2024
Моя подруга у мтнолому все розксзувала своєму чоловіку. В він якось підколов мене, так я дізналась. Питаю навіщо розповідає, я ж обистим ділюся? Відповідь вбила - тю так він же мій чоловік, чому я не можу йому розповісти. Ну з часом стала казати - ти така скритна, я тобі все, а ти мені нічого не розповідаєш.
Вбигудях• 30 января 2024
Ответ дляВакцениро Вона
І на тобі … всі знають тепер
Вы дивна дуже.