Бідося• 09 февраля 2024

Интерв´ю Такера и Путіна

Закінчила перегляд цього інтерв´ю. Путін в свому стилі, все ті ж наративи, все те ж лайно про нацистів, що ми почали війну і тд і тп.
І мені навіть здалось, що Такер трохи ошалів від деяких відповідей.
Але коли я залізла в твіттер переглянути коментарі під відео.. впала в ступор. Сподіваюсь то боти, але
Всі просто зачаровані, "інтерв´ю століття", "мега важлива подія 2024". І то пишуть пересічні американці, їх журналісти, політики. "Дякуєм за відкриття очей та урок історії".
Це шо за п*&%%₴₴
Русня радіє, аж розпирає від гордості. Їх журналюги аж догори стрибають, навіть ліберали і ті вражені.

А нового там нічогісінько, все те ж саме що й з самого початку війни. Коротше шок
MashaizDusha• 09 февраля 2024
Ответ дляТеща дочки
У них склади переповнені зброєю, яку вони будуть зараз утвліувати
Плюс з минулого бюджету байлет собі прибрав 4 мілліаррда , які може використати на війну в Україні, але мовчить
Я абсолютно впевнена що байден с пу давно домовились , або просто нашими руками послаблюють рашку, навіть не руками а життями
Америка тільки обогатилась на цій війні
Я думаю США були б не проти перемогти Росію руками України якби не було ядерної загрози. Всі люблять життя і навіть сама загроза третьої світової їх лякає, і вони собі вирішили що краще й безопасніше для себе ослаблювати росію роками і чужими руками.
Але я б не плутала причину й наслідок, США хотіли б дружити з росією в тому числі, але пуйло напав на Україну і вони вимушені якось реагувати - АЖ тепер, помітьте, що Крим вони проковтнули і ЛДНР і бігти збагачуватися на нашій війні не спішили.

LudaSHS• 09 февраля 2024
Ага ага открыватель глаз
Отработали миллиончики рашки
Так русские против всего западного и так каруселили и облизывали Карлсона, кто то писал ’ бааарин приехал’ низ перед западным журналистом все! Путин использует инстумент в информационной войне
По теме картина
MashaizDusha• 09 февраля 2024
а тут про рабсіян картинки, як вони досі сцять за американцями. Ну хай хоч звільнений за постійну брехню журнішлюшка до них поїздить
LudaSHS• 09 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ви міцна! Я дивитися не буду. Реакція як раз прогнозована, це ж запланований виступ. Скільки грошей вбухано. Скоморохи відтанцювали, зараз група підтримки йде. Серед них і боти, і голуби миру, і просто стандартно йоб@#ті.
Поставили театр и кино и поехали гастролями
И на это млн вкинуто .
Я не смотрела но читаю, что Пуйло ядерку за крым снова обещал. Достали
Вырастили уродца - он урожает миру.
Марафетчица• 09 февраля 2024
Это тот Такер,которого выгнали с ТВ канала и из за него суд вынес каналу 300 мил дол штрафа?Это тот журналист,который за деньги пишет вранье?Приехал на зароботки к убийце?Не интересно..
Инфотуфелька• 09 февраля 2024
Ответ дляНепонятно
А что они еще обсуждают, если помощь прекратили? Вопрос решенный. Или они свои новости не читают, только Путина теперь слушают?
Вопрос риторический.
Вчера первое чтение проголосовал помощь сенат
Сегодня еще чтение
Марафетчица• 09 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
И на это млн вкинуто .
Вырастили уродца - он урожает миру.
Какой наивный этот путин и смешной
MashaizDusha• 09 февраля 2024
Ответ дляМарафетчица
саме він.
Через нього на Fox News до суда подали за неправдиву інфу. То - приколіть - їх адвокат аргументував що оскільки Такер не журналіст а шоумен, ведучий, то глядачі мають розуміти що то не факти а емоції, особисті інтерпретації тощо.
СпайдерВумен• 09 февраля 2024
Ответ дляБензопирен
прослухала інтерв´ю. цікаво було окрім екскурсу історичного. і не схоже, що карлсон в зговорі або за домовленістю. адже задавав провокаційні питання. але нічого такого ексклюзивного не було, як на мене.
Тут важливо не те, що він говорив. Нове чи старе. Важливо яка реакція. Вірять йому чи ні. Для нас то погано, коли більше вірити будуть росії

MashaizDusha• 09 февраля 2024
Це про Карлсона хто ще не чув.
утверждал, что правительство США тайно хранит космический корабль инопланетян,
повторял измышления российских властей об американских лабораториях по производству биологического оружия в Украине,
утверждал, что Каховскую ГЭС разрушили украинцы,
и обвинял Вашингтон в причастности к подрыву газопроводов «Северный поток». https://www.bbc.com/russian/articles/c035kg0w5y4o
Марафетчица• 09 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
Сегодня еще чтение
Деньги дадут,оружие,ракеты,авиацию многие страны.И старое,и новое,запустились заводы оружия.
Марафетчица• 09 февраля 2024
Ответ дляMashaizDusha
саме він.
Так нормальный человек не поедет к убийце.Такер на мели по деньгам,а тут шанс..)
Марафетчица• 09 февраля 2024
Ответ дляMashaizDusha
Це про Карлсона хто ще не чув.
Человеку нужны деньги.Он еще и не такое придумает.
СпайдерВумен• 09 февраля 2024
Ответ дляБідося
33 миллиона просмотров только на одном твиттере, и более 20 тыс коментов на даную минуту. Правда жалуются что видео уже недоступно. + трансляция велась на многих других ресурсах. Так же пишут что хотят услышать сторону нашего президента. Тогда это уже будет честная игра.
О, тільки нашого без заготовленого листочка не вистачало(
СпайдерВумен• 09 февраля 2024
Ответ дляMashaizDusha
не без того, але трампісти - це реальність, нажаль. Частина США поведена на тому старому придурку. Мене взагалі вражає як вони докатилися до такого життя, що Байден що Трамп - ну й вибір. Невже не можна когось без деменції номенувати? Трамп он тоже вже починає заговорюватися, людей плутати.
І це запитують українці які обрали клоуна під час війни? Не нам дивуватися їх вибору
Бритоножка• 09 февраля 2024
Ответ дляЧу Ча
Американцы не хотят чтобы их налоги шли в Украину , как и все остальные жители других стран
Что абсолютно нормально, мы бы тоже не хотели кормить условную Зимбабве
СпайдерВумен• 09 февраля 2024
Ответ дляТеща дочки
Если байден такой хороший - где наше оружие и помощь ?
Давайте відверто. Це не їх війна і вони цілком можуть взагалі нічого не давати. Особливо враховуючи що самі ми , як сказали що ,ну про...ли’
MashaizDusha• 09 февраля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Українці 30 років лише обирають, вийшовши з тоталітарного табору. Лестиве порівнянння української демократичної традиції з лідером вільного світу.
На пів ставки• 09 февраля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Разве?А не США ли заставили нас отдать ядерку?Ну это было так давно...все уже и забыли....

СпайдерВумен• 09 февраля 2024
Ответ дляНа пів ставки
Ми могли відмовитися.
І вже який раз повертаємося до того меморандуму. Там не написано що нам мають давати зброю.

Будь який юрист, навіть студент першого курсу, вам розповість, що в договорі важливо ВСЕ. От що дослівно прописали, те й повинні виконати. А чого немає - то вибачте. Ми цього не обіцяли.
Ви ото як наш президент. Спочатку згорнув все що було зі свого виробництва, гроші з армії на дороги. Посилав всіх хто попереджав за напад і кричав про шашлики. А потім як мала дитина верещить ’ давайте гроші, давайте зброю’
На пів ставки• 09 февраля 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Ми могли відмовитися.

Серьезно?Думаете мы что-то решаем на мировой арене?святая простота.....
СпайдерВумен• 09 февраля 2024
Ответ дляНа пів ставки
У нас була ядерна зброя. Так, в той момент ми таки мали слово.
СпайдерВумен• 09 февраля 2024
Ответ дляMashaizDusha
Та хоч 10.
Столічна штучка• 09 февраля 2024
Ответ дляЧу Ча
Та ми самі, блін, не хочемо
Зупка_цем• 09 февраля 2024
Ответ дляНа пів ставки
Та не простота, просто очень хочется Украину обвинить, так ей и надо написать. Хотя, кто хотел, тот читал, как было. Та хоть Людыну тему о том, как давили всем миром, как ельцин войной угрожал
Olga_72• 09 февраля 2024
Цей придурок досі не знає що таке краєвид, край, наш край, у краю. В них досі пекельні борошна, та нирки на деревах.
Инфотуфелька• 09 февраля 2024
Ответ дляMashaizDusha
Да зад лизали тому журналисту. Прямо освещали как визит королевы. Пожаловал западный человек на раскюшку. Кланяемся😅
Столічна штучка• 09 февраля 2024
Ответ дляMashaizDusha
О да, у цих картинках весь мій офігізм від цієї події 😂 Як у них мозок не вибухає від суцільних протиріч?
MashaizDusha• 09 февраля 2024
Ответ дляСтолічна штучка
я після війни прозріла, наскільки там в них совкова ментальність зберіглася. Це ще один момент, який мені нагадав з радянських комедій фразу ’этот столик для иностранцев, пересядьте’)) Завжди ти там був ніхто порівняно з приїжджими.
LudaSHS• 09 февраля 2024
Ответ дляМарафетчица
Какой наивный этот путин и смешной
Он вытащил ядерку? Отлично
Он думает шантаж всех пугает. Как что не так - ядерка. И все другое, что мы уже слышали, ничего нового, этой дичью которую заворачивает пуйло , он добьётся обратного эффекта от запада.🤷‍♀️