Бідося• 09 февраля 2024

Интерв´ю Такера и Путіна

Закінчила перегляд цього інтерв´ю. Путін в свому стилі, все ті ж наративи, все те ж лайно про нацистів, що ми почали війну і тд і тп.
І мені навіть здалось, що Такер трохи ошалів від деяких відповідей.
Але коли я залізла в твіттер переглянути коментарі під відео.. впала в ступор. Сподіваюсь то боти, але
Всі просто зачаровані, "інтерв´ю століття", "мега важлива подія 2024". І то пишуть пересічні американці, їх журналісти, політики. "Дякуєм за відкриття очей та урок історії".
Це шо за п*&%%₴₴
Русня радіє, аж розпирає від гордості. Їх журналюги аж догори стрибають, навіть ліберали і ті вражені.

А нового там нічогісінько, все те ж саме що й з самого початку війни. Коротше шок
Пожмаковна• 09 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
А може не треба? От чесно
А то опять начнется, я не тряпка я не лох

Единорог_помог• 09 февраля 2024
Ответ дляМахлебан
Но....50 млн просмотров о чем то говорят..
Це дуже мало..В росіі 140 млн.а США в тричі більше.
Вподобайден• 09 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS

Президент России максимально тщательно и подробно рассказал западному миру почему никакой Украины не было, нет и не будет, - Дмитрий Медведев

Дебилище какое
Боже-боже, краще б не було ніякої рашки!
LudaSHS• 09 февраля 2024
Пропоную Зеленському провести інтерв´ю з Такером Карлсоном і розказати, як Колумб захопив індіанців і почав дамбіть Тєхас ( с)
LudaSHS• 09 февраля 2024
Ответ дляВподобайден
Ага все тоже, нас не существует😱
Леопардові панчохи• 09 февраля 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Кому ещё рашка могла дать интервью?! Себеподобному неудачнику журналисту. Вот он уровень рашки😁😁
Це найкраще місце, куди долетів Карлсон.
Все в його житті вже було можна вважать. Найбільге досягнення.
Зате тепер він знає місце зустрічі з пу. А ше цікаво як його туди доставляли. Це ж які секретні заплутані шляхи
LudaSHS• 09 февраля 2024
С интервью

путін дав інтервʼю трампівській прокладці Карлсону Такеру.

моль робила екскурс в історію.

Якщо коротко, то: слова пуйло

’’’- росія була заснована в 860 році

- потім росія заснувала Київ👀🤪
- всі тут говорили російською мовою

- потім прийшов Батий, всіх захопив, а незалежність зберегла лише північна частина росії

- потім заснували російсько-литовське князівство, де всі говорили російською мовою😱
- потім прийшли поляки і почали угнєтать російський народ, який проживав на території нинішньої України

- потім росіяни на чолі з Хмельницьким попросили допомоги Росії
- потім австрійський генштаб придумав українську мову та Україну
- потім Ленін легалізував задумку австрійського генштабу
- потім Гітлер напав на Чехословаччину. росія 🤨вирішила допомогти Чехословаччині, але Польща не дозволила російським військам пройти через її територію, тому росія уклала пакт Молотова-Рібентропа, і поділила разом з Німеччиною Польщу.
- потім Румунія та Угорщина віддала частину своїх територій нинішній Україні
- потім я на машині поїхав з Ленінграда в Закарпаття. І на Закарпатті всі мужики ходили в циліндрах на голові і говорили угорською мовою, а назви міст були російською мовою.
- потім в 1991 році розпався радянський союз, і радянський союз, коли розпадався, поставив умову перед США, що ті не будуть розширяти НАТО. Інакше б радянський союз не розпадався б.
- потім до мене приїхав Клінтон, і я запитав, чи він не проти, щоб росія вступила в НАТО. Клінтон сказав, що цікава ідея. Але потім американський президент переговорив зі своїми радниками, і ті заборонили йому пускати росію в НАТО
- потім ЦРУ зробило Помаранчеву революцію
- після того ЦРУ зробило Революцію гідності
- після Революції гідності Україна почали Дамбіть Бамбас. Я бачив в інтернеті відео як літаки дамблять Бамбас, і ви теж можете знайти.
- так Україна почала війну, яка триває досі. ’’

Тепер ми знаємо, що мав на увазі Макрон, коли в лютому 2022 року розповідав після розмови з путіним, що в того кукуха геть поїхала. І дєд кілька годин розповідав йому історію за останні 1000 років

Боже боже яка Чухня 😡
Это Медведев сказал - пуйло американцам открыл глаза на историю
Без образів• 09 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
А може не треба? От чесно
Почему?
Леопардові панчохи• 09 февраля 2024
Ответ дляБез образів
Почему?
Тому що живі відкриті інтерв´ю це не його коньок. Вже стільки разів це було зрозуміло

Працівниця року• 09 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ви міцна! Я дивитися не буду. Реакція як раз прогнозована, це ж запланований виступ. Скільки грошей вбухано. Скоморохи відтанцювали, зараз група підтримки йде. Серед них і боти, і голуби миру, і просто стандартно йоб@#ті.
Згодна з вами
Але, як жаль, що росіянці так можуть, що вони роблять такі кроки великі для впливу на думку суспільства. Такі речі все одно не проходять даром для нас :(
Леопардові панчохи• 09 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
С интервью

моль робила екскурс в історію.

Якщо коротко, то: слова пуйло

’’’- росія була заснована в 860 році

- потім росія заснувала Київ👀🤪
- всі тут говорили російською мовою

Боже боже яка Чухня 😡
Дімону ключніца водку дєлає
А що таке?• 09 февраля 2024
Ответ дляМарафетчица
Человеку нужны деньги.Он еще и не такое придумает.
Деньги ни при чем. Такер миллионер. На 2023 год его состояние составляло 380 миллионов долларов. Он просто искренне верит, что американцы должны знать правду
А що таке?• 09 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Никаких секретов - летел через Стамбул
Столічна штучка• 09 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS

Дебилище какое
Зубами би падлу роздерла 😑
Вумна, аж страшно• 09 февраля 2024
Чего-то вообще не пойму, что все так носятся с этим интервью, что вас удивляет? Мы что не представляли о чем речь пойдет? Это просто пропаганда с другой стороны. У демов своя у респов своя. Сами шума наделали... Ну взял и взял... Все логично, каждая сторона тянет одеяло на себя. Может он респов поддерживает, имеет право. Ну а деньги... так сейчас все популярные журналисты кем-то оплачены. Или вы верите что есть какой-то мифический журналист у которого получилось быть независимым и неподкупным, который вещает правду и факты как они есть? И при этом мега популярный и никто его не трогает.
Бензопирен• 09 февраля 2024
Ответ дляБезлім на все
да, взагалі не схоже, що за домовленістю)) ні разу))
оце б утька себе виставляв в такому світі. ви інтерв´ю бачили?
Life is Beautiful• 09 февраля 2024
Я не можу дивитись на путіна, мене нудить від нього.
Коментарі дивні, там такі легковірні люди? Чи це англомовні боти якісь?
Російска пропаганда не тільки російськомовна, к слову( Вони хочуть впливати на світ, пишуть і англійською, і українською також.
Семенівни сусідка• 09 февраля 2024
В нього щось надто активна жестикуляція. На пальцях все показує 🤮Це який з двійників😁 не тей що руку об стіл тримає
Покорительная• 09 февраля 2024
Ответ дляА що таке?
Так это же интервью для американцев. А для нас ничего нового, да. Одно хорошо - Путин не отказывается от переговоров и призывает США и Европу подумать, как это все лучше закончить
Я смотрела отрывки. Как закончить если оно вещает, что Украина искусственно созданная страна и большая часть земель- исконно парашинские. Оно ж хочет почти все(

Нервогенератор• 09 февраля 2024
Теперь и Такер понял, какое это существо больное и упоротое.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 февраля 2024
Ответ дляМахлебан
Це за умови що вони реальні, бо дружочек Маск міг у Твіттері і мілліард накрутити
Инфотуфелька• 09 февраля 2024
Ответ дляА що таке?
Какую? Что Украины не существует и не будет?
Инфотуфелька• 09 февраля 2024
Ответ дляПокорительная
И что Украинский язык придумали австрийцы
MashaizDusha• 09 февраля 2024
Ответ дляА що таке?
знати правду? то через нього проти каналу де він працював за брехню судилися й через те його виперли.
Альтернативну правду - ну типу як в Пуйла альтернативні факти альтернативної історії - можливо.
’правительство США тайно хранит космический корабль инопланетян’ - ага, схоже на правду...
Инфотуфелька• 09 февраля 2024
Ответ дляНервогенератор
Это все равно, что Америки не существует, то все Британия. И Такера не существует
MashaizDusha• 09 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
з часів, коли Гітлер виправдовував напад на Судети історичним правом на ті землі, небагато змінилося.
’Я загребу оцю земельку сьогодні бо колись в часи сивої давнини...’
MashaizDusha• 09 февраля 2024
Ответ дляИнфотуфелька
так і є, пуйло ж недавно наче й на Аляску посягнув типу, Карлсон не хотів про той указ спитати?
viter33• 09 февраля 2024
Ответ дляБідося
Если читать коменты в твиттере, пишут такое: пусть наша власть (сша) перестанет давать оружие Украине и путин остановит войну.
То есть они считают что он остановится и вернётся назад. Короче бред, надеюсь утром будет понятней
Дивіться на речі реально - пару тисяч ботів (а це русня вміє і любить) накрутять сотні тисяч хвалебних коментів
Инфотуфелька• 09 февраля 2024
Ответ дляMashaizDusha
и теперь Украина на них напала. Трындец поток сознания
Ну мы то все это слышали уже. Теперь пусть другие убедятся
MashaizDusha• 09 февраля 2024
Ответ дляviter33
нещодавно був репортаж за це, як вони активно працюють, і слушні запитання, а де наші фабрики ботів? Ми маємо робити те саме.