Перловая Кашка• 16 февраля 2024

Мене тіпає! А є десь нормальні діти?

Донька взагалі вчитися не хоче.
Від слова взагалі
Я не знаю що робити
В сраку цілувала - погано
Розмовляла - не доходить
Заборони - не допомагає
Говорит тато - не допомагає
ОБІЦЯЮ ЩО ПОСТАРАЮСЯ, АЛЕ НЕ ОБІЦЯЮ ЩО ВИЙДЕ
Та мать цого йо, вже ті оцінки, але ж вчителі вже жаліються на неї
Я не витримую
Вже думала переводити у іншу школу, але що це вирішить?
Не знаю що робити …
ПлакалаВАвто• 16 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Я тоже ржала
Удалено администрацией...

Помилуйте мадам• 16 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
Херолога)) як ми виросли і розуміли, що треба ходити до школи і без псіхолугів? З катушок вже вас позривало 😳😁
Світ не стоїть на місці. В наш час не було кому підказати і кого залучити. Зараз є багато програм саме для самоідентифікації для підлітків.
автор Перловая Кашка • 16 февраля 2024
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
а ви не намагалися зв´язатися з вчителями, спитати шо доробити
Це переписка щ вчителями. Я зі всіма на звʼязку
Белоснежко• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
13,5
Перевод в другую школу решит вопрос, поверьте. Я это проходила
автор Перловая Кашка • 16 февраля 2024
Ответ дляГравіцапа
Автор, у вас дочь то Тамара, то Карина
Дякую, я не знала
Дикая Роза• 16 февраля 2024
Ну тут ситуація складна. Ми ж незнаємо причини. Психолог. Покарання у вигляді не підеш гуляти, не купувати модний одяг, а тільки з необхідністю. Інтернет відключити. Бо якщо вона не виконує свої обов´язки щодо навчання, то ви не зобов´язані робити більше ніж необхідно. Хай пояснює як збирається жити, працювати. З 14років має право підробляти. От хай спробує!
Прибираю щодня• 16 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
+
Мене так в дитинстві лякали, вчилася добре)
Я просто боялася батька, що приб´є, хоч мене він не бив, була меншою дитиною, а старших сестер сильно

автор Перловая Кашка • 16 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
А де диктант? Написано його немає
Домашку робили разом

А диктант як виявилося у іншому зошиті
АнтиТроль• 16 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
Старий добрий піздюль ще ніколи не підводив і вилікував не одне покоління. Саме час всипати рємня.
Адепти псіхолугов, вам мимо.
Підтримую, піздюльок це найкращий психолог, мотиватор
автор Перловая Кашка • 16 февраля 2024
Ответ дляУси Пуси
Не всі. Хіба ж всі гарно навчаються?
Ви та чоловік в яких сферах працюєте?
Ми нормально навчалися. Але старалися і не нагліли
Гравіцапа• 16 февраля 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Була вже тема?)
нет, на скринах автор мастер конспирации, ей то за Тамару пишут, то за Карину.
Жена миллионера• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
13,5
Удалено администрацией...
Salsa-24da• 16 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Удалено администрацией...
Жена миллионера• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Не повірите! Вчора робили разом. Сьогодні одиниця
Неважно какая оценка, главное чтоб она сидела на уроках и делала дз.
СКИБИДЫШь• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Не ’ми’ , а ’вона’. Те, що ви пишете, що будете збігати з дому, щоб не чути сварки і не приймати в ній участь - це дивно для дорослої людини.
До психолога в першу чергу треба Вам.
Salsa-24da• 16 февраля 2024
Ответ дляГравіцапа
Я тоже не зрозуміла, чого зошит не здала Каріна , а з праці пішла Тамара?))
КартаБезКомиссий• 16 февраля 2024
Автор, а чого ви паритесь.
Ті вчителі самі безграмотні, почитати - кров з очей.
Самі тупі, а від дітей щось вимагають.
Мейк-ап форева• 16 февраля 2024
Ответ дляГравіцапа
То це тріль?? А я повірила
Уси Пуси• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Ви це ви, а ваша донька — окрема особистість. Так в яких сферах працюєте?

СКИБИДЫШь• 16 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...
Моя улюблена страшко• 16 февраля 2024
Автор, дивіться, у вас дві окремі проблеми 1) втрата інтересу до навчання у дочки, 2) зіпсовані стосунки з вчителями.
Втрата інтересу - ваші особисті педагогічні таланти. Зіпсовані стосунки з вчителями - тут вже вам слід виступати дипломатом і проявити інтерес: самій переговорити з усіма вчителями, з´ясувати, як можна виправити оцінки, з усім ними сказаним погоджуватися, не виправдовувати дочку. З основними предметами, якщо там запущено, допомогти: самі, репетитор, курси, все що завгодно.
І ще запропонуйте їй змінити школу. Справити хороше враження одразу легше, аніж виправляти погане.
лаМпочка• 16 февраля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Пояснити, до чого це приведе. Дати мітлу, щоб замела двір, і сказати, що в майбутньому якщо хоче так робити щодня, то нехай
У меня есть диплом врача, но работала и дворником полгода.
И знаете, дворником мне понравилось больше за такую же зарплату: никакой ответственности, люди благодарнее.
Сейчас езжу заграницу на заработки, так что не каждое образование прокормит, можно делать ногти и не тратить время на учебу
КартаБезКомиссий• 16 февраля 2024
мда, у тролів криза жанру
7_кг_рыбы• 16 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
Адепти псіхолугов, вам мимо.
Удалено администрацией...
Уси Пуси• 16 февраля 2024
Ответ дляЖена миллионера
Удалено администрацией...
За такого тиску їй цього захочеться значно раніше, ніж в 16 )))
Робот Вертер• 16 февраля 2024
В нас з чоловіком хороші діти іноді дивлюсь, як деякі батьки відносяться один до одного та до дітей, і розумію, чому їх діти себе поводять не дуже добре.
Не виправдовуюсь• 16 февраля 2024
Дочку звуть Тамара, а автора мабуть - Каріна .
Salsa-24da• 16 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
Дякую, я не знала
Так нам поясніть?
Що це за скріни ви притягли?

Чому в одному пішла з уроку Тамара.

А зошит не здала Каріна.

Хто вам ці дівчата?
автор Перловая Кашка • 16 февраля 2024
Ответ дляSalsa-24da
Бо Каріна це її подруга, писала з її телефону.
А вчитель реально писала про мою дитину. У мене є продовження , але то вже не суть
220В• 16 февраля 2024
У меня такой старший был , прогулы, враньё, обещания. Но как ни странно,была хорошая оценка по английскому и математике. Кое-как закончил девять классов, в училище не доучился. Но тоже ,как ни странно в жизни устроился .
Младший,золота дытына,сидел учил уроки,грамоты, послушный, гулек не было. Но работа менее оплачиваемая и физическая.