Впораюсь зі всим• 18 февраля 2024
Ангіна повернулась за два дні, у кого таке було?
У сина була гнійна ангіна, призначили Аугментин на 7 днів. На третій день вже було полегшання, продовжував пити далі по призначенню. 2 дні в школі і знову горло. Дивлюсь - знову гнійні бляшки
Столічна штучка• 18 февраля 2024
У нас таке було, дитині було півтора роки, я з ним в лікарні лежала двічі з різницею в кілька днів. Кололи антибіотики і давали протигрибкові. Дякувати Богу, пролікували нас і відпустили, але лежали ми довгенько -днів по десять
Туся муся• 18 февраля 2024
Неправильный антибиотик подобрали
Не убил всю инфекцию
У нас так с отитом было
Не убил всю инфекцию
У нас так с отитом было
Всех в сад• 18 февраля 2024
У мене так було, типу за протоколом, виписали, а на наступний день, знову теж саме, так мене ще й звинуватили, що ліки не приймала, так прохворіла місяц
Упругая попка• 18 февраля 2024
Было , антибиотики при ангине все таки надо хотя бы дней 10 ,а можно и 14
Мне тоже если неделю принимаю ,то это мало ,начинается все заново
Allein74999• 18 февраля 2024
Не было, потому что Аугментин против гнойной ангины - от мух.
Кололи или пили( бо два раза было) более сильные антиб, плюс промывали гланды еще неделю после последнего приема, чтоб не было рецидива.
Зараз все скажу• 19 февраля 2024
Ответ дляAllein74999
Так лікар же призначив.
Отака компетенція
Allein74999• 19 февраля 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Так лікар же призначив.
Отака компетенція
Мы так попали к лору в частной( пришли к своей, а она в отпуске). Мужик под 60, такой типа вылечим вас без антиб и расписал лечение тыс на 2 грн всякой хреноты. Ну результат понятен был.
Сорока-ворона• 19 февраля 2024
Ніякий нормальний лікар не назначить аугментин при ангіні.
Хоча б суммамед.
До речі, ангіна по тестах / крові здіагнозована чи на око лікаря?
Хоча б суммамед.