Треба підробіток• 10 марта 2024

Свекруха

Як ви себе опановуєте, якщо не переносить на дух свекруху, а вона до вас збирається їхати?
Я ніяк не можу заспокоїтись і прийти в себе і збити тиск, тясе вже 5 годину. Свекруху не переношу і сьогодні мамо сказали, що їдуть в гості, бо скучили. 8 років не скучала, гівно лила, а тут оп скучила.
Vera83• 10 марта 2024
Ответ дляKseniyaFomina
Я сама ржу))) але ж.... Чесно пишу чому ненавиджу невістку: я клянусь не слідкувала, але Бог так повів, що я дещо побачила те, що мені не треба було бачити))) ну звісно я сказала сину, він прийняв ситуацію, скав , що не кохає її до безтями, і що невістка його влаштовує і попросила вибачення за скоєне, хай собі живе поруч))) сказав, що в майбутньому її не бачить, а поки вона ним піклується, бігає біля нього - то й живе з нею, нема коли шукати кращу , куча роботи... Ну я понятно враг стала, бо я влізла в сім´ю, в всьо такоє))) але ж , ну, вибачте, я не могла зраду не розказати сину))) вона не зрадила але плитка була))( як мені її поважати після цього???! Я поважала, цілувала, дарувала подарунки гарні... Тепер вона не приходить бо соромно чи типу я погана... Не знаю)))
класична свекруха
Кукусики• 10 марта 2024
Автор, а почему ваш муж молчит?
KseniyaFomina• 10 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ахахаха
Боже, які у вас страсті там
Моя кума, доречі, завжди так казала, як ви)))) коли завагітніла другою дитиною, пізно вже, у 36р, чоловік запив, перед цим взяли кредит на квартиру більшу, бо мала була, свекруха за синочком понятно, він загуляв.... то таке вилізло, що слухала я потім від неї страсті))) а завжди дивувалась моїм сверухам і невісткам))) воно ж допори до врєсєеі)))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 10 марта 2024
Ответ дляKseniyaFomina
Та зрозуміло ж)) воно взагалі, якщо копнути трошки, то за найкращою картинкою страсті ще ті майже ц кожній родині))
Якщо що, я про «страсті» писала більше у позитивному ключі, бо у вас відчувається в принципі нормальний настрой до життя))
Ждун с Нибиру• 10 марта 2024
Ответ дляТреба підробіток
Я ж не буду чоловіку це спати на голову, хоча я відчуваю потрібно це робити, щоб розумів, чого я не хочу її бачити в своїй квартирі.
Я своему голову проедаю , если свекруха что-то чудит. Иногда даже жду чтоб она что-то вымочила-я рассказала мужу-и она получила пиз*ы, но повторюсь , я такая исключительно потому, что когда была дитем 20-ти летним , очень много слез из-за нее пролила. Это сатисфакция
автор Треба підробіток • 10 марта 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я нажаль чи на щастя так не робила. Він глобально все і так в курсі. А по кожному говновкиду їх бігти, скрінити і капати, в мене немає такого часу навіть.
Кукусики• 10 марта 2024
Ответ дляТреба підробіток
И сто он говорит на глобальный говнокид?
Мона_Лиса• 10 марта 2024
Ой, дуже просто!!! Дитину - чоловіку, сама до подруги, мами чи бабусі на весь час її перебування. На всі дні готую, заради дитини. І опа, свекруні все улюблене -її сина і онука. Нехай насолоджується
Ждун с Нибиру• 10 марта 2024
Ответ дляКукусики
Ну он же там жил? Они его воспитали. И не исключено, что перенесет свою модель семьи, в которой жил на свою семью
Мой муж жил с семьей до 16 лет. Я с ним познакомилась когда ему было 24. При чем тут его семья
KseniyaFomina• 10 марта 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
4 мордозаліпатєльних смайліка - кажуть про інше. Дякую. Дивно, що хтось тут мене розуміє)) цікаво послухать їх про любов до свекрухи))) я свою ненавиджу всим тілом і душею, і чоловіку так кажу)) доречі, дуже часто він на моїй стороні, але її , як маму він поважає, просто критикує втиху)) і радить мені не сваритись бо таке життя)))
Сама собі лікар• 10 марта 2024
Зараз приймаєте каптопрес.
Говорите чоловіку, що хай маму приймає інша невістка. Ви її не запрошували та ломати себе не згодні.
автор Треба підробіток • 10 марта 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Что ? Лично я замуж выходила за своего мужа, а не за его семью
Варто додати, що пока я не вийшла заміж, його брата наприклад я бачила пару раз, а коли розписались, це почалось кожен божий день не вилазить до ночі. Мамаша теж була буся, поки я возила її по лікарям, а потім коли я завагітніла відкривався ящик пандори.
автор Треба підробіток • 10 марта 2024
Ответ дляКукусики
Нічого не говорить.
Кукусики• 10 марта 2024
Ответ дляТреба підробіток
Нічого не говорить.
У моей свекрови такой был. Его мама выключала холодильник, чтобы еда детская портилась и молоко кисло, среди ночи врывалась в комнату и забирала одеяло, потому что она его купила. А сыначка вместо того, чтобы арендовать квартиру и съехать от этой шизонутой отмалчивался.
Свекровь собрала вещи и с годовалым ребенком уехала к родителям. Ее муж ещё долго ходил рассказывал как надо семью сохранить и к его маме назад ехать
Лорка-хлорка• 10 марта 2024
Я не люблю свекровей за советы - я взрослая, что в 20, что в 40.
Живу за свои и как хочу, а когда мне не делом, а словом начинают рассказывать, как правильно, то начинает тошнить.
В свой дом не пущу никого дольше суток и сама в гостях не задерживаюсь.
Ждун с Нибиру• 10 марта 2024
Ответ дляТреба підробіток
У меня тоже бегали, ой какая девушка. И в бизнесе сыну помогает и готовит. А как сынАчка женился, так я сукой стала, которая все отожмет и все ради выгоды….короче далб**ы
автор Треба підробіток • 10 марта 2024
Ответ дляЖдун с Нибиру
Щось типу того, тільки віджимати після них немає що. Вони його доять все до копійки по сьогодні.
Ждун с Нибиру• 10 марта 2024
Ответ дляТреба підробіток
Так у нас тоже самое, все бедные и несчастные вокруг, за ними не успеешь
НашлаПерепискуМужа• 10 марта 2024
Ответ дляRivka_Karshenbaum
Чти отца своего и мать свою’ (Шмот, 20:12) - и ’Чти Б-га’ (Мишлей, 3:9); ’Бойтесь каждый матери своей и отца своего’ (Ваикра, 19:3) - и ’Б-га, Всесильного твоего, бойся.

В чем должно проявляться почитание родителей? В заботе о них, в проявлении к ним внимания. Так, их кормят и помогают им одеваться, если они в этом нуждаются, встречают их, когда они приходят в дом детей, и провожают, когда они уходят. Причем очень важно делать все это доброжелательно, с приветливым выражением лица.
А якщо не уходят? Приїхали і вирішили пожити, бо з вами зручніше?
Кукусики• 10 марта 2024
Ответ дляТреба підробіток
Так его всё устраивает
автор Треба підробіток • 10 марта 2024
Ответ дляКукусики
Так его всё устраивает
Я б сказала, що влаштовувало. Бо коли він зрозумів, що голий і босий без кола і двора в 40+, то задумався, що не тому він квартиру платив і всі липки закривав.
Кукусики• 10 марта 2024
Ответ дляТреба підробіток
Ну сейчас же на поток говна молчит? Значит в его глазах всё хорошо
автор Треба підробіток • 10 марта 2024
Ответ дляКукусики
Вона це гівно пише мені, і дитині. Я йому не передаю все це.
Кукусики• 10 марта 2024
Ответ дляТреба підробіток
Чому?
автор Треба підробіток • 10 марта 2024
Ответ дляКукусики
Чому?
Як мінімум тому, що я приходу 10 вечора з роботи, ледь переступаючи поріг і мені вже реально не до перетирань цього лайна, я просто мертва вже.
автор Треба підробіток • 10 марта 2024
Ответ дляКукусики
Чому?
Вона мені наіалює це в робочий час, я сиджу наприклад з конфліктним клієнтом години 4, я бачу що вона пише, на екрані висвічується, але відповісти я не можу, бо сісти і писати перед клієнтом я не можу, поки я звільнюсь, то вона може все вже повидаляти. В неї просто тема, навалить всього, а к кінцю дня повидаляти.
Наша взяла• 10 марта 2024
Ответ дляKseniyaFomina
Ну ради бога, у мене друга невістка, друга свекруха... З усіма якісь проблеми. Щоб все було гуд чи Я не знаю, мабуть треба бути флегматом. Я чесно старалась з другою: дарувала техніку кухонну, якісь речі для дому постіль т.д. я вам клянусь , я старалась)))) чому так вийшло не знаю)))( її мама мені дзвонила з претензіями, що я розбиваю сім´ю)) в смислі?))( нічьо що ваша донька шльондра? Нічьо, оказалось, можна і таких захищать))))
Вы ж говорите что она не изменила,и это были только сплетни?