Несу добро людям• 11 марта 2024
Атб неприємна ситуація - хто винен
Прийшла в Атб, скупилась, до мене підійшов охоронець і почав говорити, показувати відео, чеки, що я не заплатила за масло. Вина касира, вона думала, що пробила, я чек потім не перевіряла, бо великий був. Пройшло 2 тижні вже з моменту покупки, масло тоді було акційне і дешевше в два рази. Сьогодні мені показують чек, що касир заплатила за масло в я їй повинна повернути гроші, по повній вартості товару. Я повернула. Як треба було вчинити?В Атб більше не буду ходити.
Соня-сонятко• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ну а що я мала сказати, вони мені фото, відео, чеки...І так грошей мало(
Не несите бред, ок? Алкаши и строители оттуда каждый день выносят на нычку кучу продукции. А вы про масло такую сказку здесь сочинили, на голову не залазит
Телепузик• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Я вже була там після цього, виходить що так
Что за фантазии?))
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляЛеска
А як ви переконалися що саме ваш чек, що саме вам не пробили?? І чому по повній ціні?
Багато питань, мало відповідей
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Я їй повернула особисто. Вона чек показала.
Так а чому ви більше ніж у чеку повернули?
ГонУрова дівка• 11 марта 2024
Ви не мали платити. Ви не вкрали а касир якимось чином непросканувала. Її вина. Наступного разу буде уважніше.
мадам Везувий• 11 марта 2024
вы случано не автор темы ’белое золото с бруликами на деле серебро с фианитами, и это в известной ювелирной сети магазинов’????
Швендяю містами• 11 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
у меня свекровь работает в похожей сети, так по камерам регулярно знают тех в лицо кто пиздит товар, это покупатели постоянные, причем иногда это свиду приличные люди не всегда прям нарики... так вот полицыя и охрана внутрення ничего не могут сделать, так как не помнюб какая имеено, но сумма меньше чем должны ответить по закону, а люди знают это и пользуются.. а в итоге с работников косяки списывают с зп
а какая кража? я так понимаю ,что это через кассу,а если кассир не пробила-то какая же это кража?
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляШукаю стакан
Мені більше цікаво, як вони це виявили, що то ви і що то саме за масло? Аж через 2 тижні? За 50 чи 100 грн підіймали всі архіви, передивлялись всі чеки і камери і сиділи по списку викреслювали?
Виходить так. Я в яскравій куртці і зовнішність запам´ятовується
Блакитне небо• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ну касир свої заплатив. Я не хочу щоб потім через мене плакали. Краще совість буде чиста
Це її помилка! Чого ридати?
Ми всі платимо за свої косяки! Це її косяк, то нехай буде їй урок
Всех анонимов аноним• 11 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Видео есть, что масло было выложено на ленту ? Чек Вам показали, что масло не пробито ?
Ошибка кассира, а не Ваша.
Заплатила бы по аукционный цене.
Ошибка кассира, а не Ваша.
Заплатила бы по аукционный цене.
Аукціон в атб)
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляВредняжка
Почему заплатили по полной цене ???
Бо вона платила так
мадам Везувий• 11 марта 2024
Ответ дляШвендяю містами
я не об этом случае пишу, а о тех случая когда имеено крадут
Ласую колобками• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
А чого рука лице. Може я щось не так написала...Просто чи мали вони право так вчиняти. Вони сказали, що то їх вина, але я повинна сплатити.
не имели право, тем более брать с вас полную цену, так как кассир тогда оплатила по акционной
ГонУрова дівка• 11 марта 2024
Ответ дляШукаю стакан
Виходить шо так. Зробили ревізію і почали шукати. Багато вільного часу мають.
Личко Невеличке• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Я купувала по акції, а платила повну суму, тобто касиру віддала, яка не пробила тоді нормально.
Тобто з касира вирахували ціну масла по акції, а з вас взяли ціну масла без акції?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 11 марта 2024
Ответ дляЛасую колобками
Кассир по полной оплатила оказывается.
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ длямимАпроходила
Вот берите и звоните на горячую линию.
Это их провтык.
АТБ всегда держит адекватный персонал. Плохим предлагают перейти на хорошую работу в другие места.
Звоните на центральную горячую линию. Описывайте вашу ситуацию. Пусть камеры просмотрят.
Найдите в Фейсбуке страничку АТБ.
Это их провтык.
Найдите в Фейсбуке страничку АТБ.
Дякую за поради, не хочу нікому проблем, це не така велика сума. Тут морально більше неприємно.
Швендяю містами• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Так, впізнала, було видно як вона відклала масло яке наче пробила, але вона пропустила, я тоді товари складала в не дивилась що вона там пробиває чи ні
так это ее вина,я бы согласилась оплатить по той цене,что была на момент покупки.
Ласую колобками• 11 марта 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Кассир по полной оплатила оказывается.
бредятина какая-то , а не магазин. Автор звоните на горячую линию!
Вредняжка• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Бо вона платила так
Вам на видео было видно, что масло не пробито ?
Дубликат ВАШЕГО чека Вам подняли ?
Ласую колобками• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
вот на это они и рассчитывают, позвоните автор, они неправы!
Всех анонимов аноним• 11 марта 2024
Ответ дляЛасую колобками
Різниця на батон до масла
__.-Viki-.__• 11 марта 2024
На чеке есть номер горячей линии, позвоните, они за такие случаи так сотрудников дрючят.
В курсі діла• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Чекі які? Де видно що це конкретно ваш чек? Не вірю. Це якась фантазія.
Ласую колобками• 11 марта 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Копійки?
Я вчора повертала кусок торта за 125 грн., виявився сухим і обвітреним.
СпайдерВумен• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Бо вона платила так
а ви впевнені, що вона вам не пробила то масло? може ви просто касиру купили масло додому?
Пешеходик• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Сказати, щоб ще пару місяців почекали.
ЯяяКакаджамбо• 11 марта 2024
Взагалі дуже дивно, як вони побачили що то масло не просканувалось. Бо ви заплатили по чеку стільки скільки було треба, тобто каса в неї зійшлася ( фізичні та електронні кошти). Не розумію куди касир доплачувала за то масло, якщо електронного мінуса в неї не було.
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляВ курсі діла
Я спантеличена була і спішила, треба було все ж перевірити