Несу добро людям• 11 марта 2024
Атб неприємна ситуація - хто винен
Прийшла в Атб, скупилась, до мене підійшов охоронець і почав говорити, показувати відео, чеки, що я не заплатила за масло. Вина касира, вона думала, що пробила, я чек потім не перевіряла, бо великий був. Пройшло 2 тижні вже з моменту покупки, масло тоді було акційне і дешевше в два рази. Сьогодні мені показують чек, що касир заплатила за масло в я їй повинна повернути гроші, по повній вартості товару. Я повернула. Як треба було вчинити?В Атб більше не буду ходити.
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Це вони вас два тижні чекали?
Я вже була там після цього, виходить що так
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляparele
Што?)) через две недели Вас опознали?)
Так!)
мадам Везувий• 11 марта 2024
якщо такая ситуацыя сталася відійшовши від касси- повернутися і оплатити
а через день, тиждень, місяць, вибачте але це брєєд
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Я просто ошарашена була коли мене охоронець покликав, їм було дуже незручно
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
Ну а що я мала сказати, вони мені фото, відео, чеки...І так грошей мало(
Ацетилсалициловая кислота• 11 марта 2024
Продавець заплатила за масло, коли воно було за акційною ціною? Чи по повній ціні. І взагалі, це їх провтик. В чому ваша вина?
В мене були ситуації навпаки: коли щось зайве рахували, коли великий чек. Я ж не стою з калькулятором і рахую остаточну сумму.
Вам сказали-ви заплатили , ще й хочуть винною вас зробити
Свисток ля-минор• 11 марта 2024
Что то мало верится.
Ну, АТБ и раньше для меня было днище в обслуживании, а если ваш рассказ правда, то я в этом убежусь лишний раз.
Девальвация• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
так а чого платили повну вартість?
Несу добро людям
• 11 марта 2024
А чого рука лице. Може я щось не так написала...Просто чи мали вони право так вчиняти. Вони сказали, що то їх вина, але я повинна сплатити.
Свисток ля-минор• 11 марта 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Ікоти не було два тижні?, здається про вас там говорили)))
Та уже не только говорили, а и куклу вуду на всякий случай заказали
Силиконочка• 11 марта 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
Це вони вас два тижні чекали?
Нас теж так з чоловіком зловили в Велмарті, тижні 3-4 минуло. Це ще в карантин було, ми в масках. Підходять і показують наші фото, видно, що скрін з відео зроблено. Ми оплатили покупку, є чек (чоловік їх скидає в рюкзак і довго може так носити). Ми знайшли чек, а перевірили по банкінгу, виявилося, було повернення оплати банком.
Тож, дочекаються і знайдуть)))
Всех анонимов аноним• 11 марта 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Чекали, коли на масло акція закінчиться
Багиня• 11 марта 2024
Так вина была кассира, вы при чем? Вы же выкладывали на ленту товар и на камере видно как его проводили, проблем нет. Или вы тролль или с вас прикалывается охранник)
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я купувала по акції, а платила повну суму, тобто касиру віддала, яка не пробила тоді нормально.
Додаю напруги• 11 марта 2024
А що було видно на відео? Ви ,каса, процес оплати?
Ви себе впізнали?
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляparele
Надо было предложить полицию вызвать 🙃
Дурдом какой-то.
Та за пачку масла...Просто чи мали вони право так робити чи ні.
мадам Везувий• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
шліть їх нахрін, фото і відєо спістя місяць, ну молодці вони
скільки там те масло коштувало, я не думаю що будуть з вами щось серьезне робити потипу поліціїю лякати чи судом.
такі магазини як атб, вже давним давно списали з касирш недостачу, так це є таке, при тому що є така штука як процент сппжного .. вкраденого
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Что то мало верится.
Правда. Черкаси
Копирайторша• 11 марта 2024
Если так и было, что вы забыли и высчитали с кассира это, то я бы заплатила , хоть и их вина.
Свисток ля-минор• 11 марта 2024
Ответ дляБагиня
Я б тоже хер бы им заплатила сегодня. Это провтык кассира. Всё, аривидерчи. Вызывайте полицию
Ответ дляНесу добро людям
Значить, продавець не платила. У них була недостача одного непробитого масла, яке ви і оплатили. Якби оплатила продавець, то гроші ви б мали повернути їй
Додаю напруги• 11 марта 2024
А що ви отримали у результаті їхній дій?
Вам щось видали на руки?
Чи завтра знову підійдуть з таким самим проханням?
Вам щось видали на руки?
Багиня• 11 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
А вообще кражей считается что-то более 500 грн, если не ошибаюсь.
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляДевальвация
так а чого платили повну вартість?
Бо вона сплатила вже коли акція закінчилась. Та я чек перевіряю завжди, а тоді був великий і не глянула.