Несу добро людям• 11 марта 2024
Атб неприємна ситуація - хто винен
Прийшла в Атб, скупилась, до мене підійшов охоронець і почав говорити, показувати відео, чеки, що я не заплатила за масло. Вина касира, вона думала, що пробила, я чек потім не перевіряла, бо великий був. Пройшло 2 тижні вже з моменту покупки, масло тоді було акційне і дешевше в два рази. Сьогодні мені показують чек, що касир заплатила за масло в я їй повинна повернути гроші, по повній вартості товару. Я повернула. Як треба було вчинити?В Атб більше не буду ходити.
мистерЛяпсус• 11 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
у меня свекровь работает в похожей сети, так по камерам регулярно знают тех в лицо кто пиздит товар, это покупатели постоянные, причем иногда это свиду приличные люди не всегда прям нарики... так вот полицыя и охрана внутрення ничего не могут сделать, так как не помнюб какая имеено, но сумма меньше чем должны ответить по закону, а люди знают это и пользуются.. а в итоге с работников косяки списывают с зп
Так это вообще не тот случай
Ластоноша• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
А чого рука лице. Може я щось не так написала...Просто чи мали вони право так вчиняти. Вони сказали, що то їх вина, але я повинна сплатити.
Мабуть, я б сплатила, щоб не гаяти час, але касирка не дарма сплатила, це її провина.
Мене більше цікавить, скільки відео вони переглянули, щоб знайти цю недостачу. Це ж ночувати над тими відео треба було. Заради вартості масла, яке вони могли б усі гуртом оплатити, вийшло б гривні по 3.
Пешеходик• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Бо вона свої заплатила гроші.
Розвели вас, автор, на рівному місці
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Это они странные клиента из-за этой суммы терять
Так, я більше не прийду туди, хоча було моє улюблене Атб.
Помилуйте мадам• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Та не буду. Не хочу
Дарма. Вони цю пачку масла мабудь не вам одній так ’продали’. Непогана схема.
Лялькодзьоб• 11 марта 2024
Ответ дляБагиня
А вообще кражей считается что-то более 500 грн, если не ошибаюсь.
До чого тут крадіжка?! Касир щось там не пробив. Ну прийдіть в АТБ і пред´явіть, що вам здачу не додали місяць тому
Ласковая_львица• 11 марта 2024
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Взагалі дуже дивно, як вони побачили що то масло не просканувалось. Бо ви заплатили по чеку стільки скільки було треба, тобто каса в неї зійшлася ( фізичні та електронні кошти). Не розумію куди касир доплачувала за то масло, якщо електронного мінуса в неї не було.
якщо не пробилося, то фізично вона їх не взяла, і каса зійшлася
Багиня• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Бо вона свої заплатила гроші.
Так пусть к себе и предъявляет претензии. Вы товар выкладывали на ленту, ничего не утаили, к вам нет претензий. Все эти недочеты и просчеты решаются сразу.
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляЛастоноша
Так і є. Дуже дивна ситуація, але мені урок і мінус один магазин.
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляПешеходик
Розвели вас, автор, на рівному місці
Я думаю справді вона не порахувала тоді, змусили заплатити.
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Я не думаю, що схема, просто так вийшло.
Ластоноша• 11 марта 2024
Ответ длямадам Везувий
шліть їх нахрін, фото і відєо спістя місяць, ну молодці вони
скільки там те масло коштувало, я не думаю що будуть з вами щось серьезне робити потипу поліціїю лякати чи судом.
такі магазини як атб, вже давним давно списали з касирш недостачу, так це є таке, при тому що є така штука як процент сппжного .. вкраденого
А чому «поліцією лякати», це автор мала б викликати поліцію, від неї ж гроші вимагають. Поліція їм сказала б подавати до суду.
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Масло я ж забрала, мабуть переоблік був
Астановитесь• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
На жаль, правда. Я розумію, 70 грн копійки, просто почувала себе крадійкою наче і чекала довго поки вона касу порахує
а як технічно могли вирахувати, що то вам не пробили, що саме у вас не пікнуло?
і як ви можете бути впевнені, що вам дійсно його не пробили? ви свій чек берегли два тижні і коли вам повідомили, то дістали і не знайшли там масла?
мистерЛяпсус• 11 марта 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Тут возле кассы не особо слушают если сдачу не дали
Забула що?• 11 марта 2024
це якийсь сюр. Як вичислили, що саме масло не пробили. Там потік покупців. Могла бути недостача, але вияснити, де і за що, малоймовірно.
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляАстановитесь
У них на камері зафіксовано, що масло я беру, після того як вона типу пробила. Але в них у чеку за той час його немає. Може то і не мій чек був.
пу_пугренчик• 11 марта 2024
Ответ дляДевальвация
так а чого платили повну вартість?
Напевно магазин робив переоблік чи ще щось і виявили що масло не сходиться вже після акції.Але ж це скільки відео передивитися і порівняти з чеками.Теж не дуже розумію.Я б теж заплатила, хоча, думаю, тут вина касира.
Ласковая_львица• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Масло я ж забрала, мабуть переоблік був
переоблік в них раз на місяць, а не кожного дня, нестачі розкидують на працівників, я б подзвонила на гарячу лінію і запитала
мистерЛяпсус• 11 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Наверное много времени было
Пешеходик• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Не знаю чому, але ви принципово ігнорите пости, де вам пояснюють, що ніхто не буде передивлятися камери за 2 тижня, щоб знайти пачку масла. Що можливо ви тоді за все заплатили (ваш чек, як я зрозуміла, вам не показали, тільки відео). Скоріш за все знайшли першу-ліпшу, хто масло те купував, і вирішили, що можете ще раз оплатити повну вартість. Тим більше, що для вас це не гроші
Мама Карло• 11 марта 2024
Ответ дляparele
Што?)) через две недели Вас опознали?)
А я не раз слышала подобные истории , и через месяц могут узнать и потребовать оплату. Хотя и целиком их провтык. Как они это делают - х з, в некоторых супермаркетах теоретически по номеру дисконтной карты могут зафиксировать, но в АТБ такого нет
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляЗабула що?
Я вже сама не знаю, для чого це. Ну вони хотіли справедливості, я віддала гроші, моя совість чиста. Питаю тут и так можна було, щоб знати як діяти, якщо ще така ситуація буде
Забула що?• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
викликати поліцію
мистерЛяпсус• 11 марта 2024
Ответ дляМама Карло
Это где ещё такое?
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Вони і вибачилися, їм було дуже незручно.
Пешеходик• 11 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Масло я ж забрала, мабуть переоблік був
В магазині єдина каса? Чи ви єдина, хто масло купував?
Несу добро людям
• 11 марта 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Я не хочу нікому проблем, хтозна як та жінка живе, а я ще проблеми робитиму
Гарачий Чокалад• 11 марта 2024
Мы в офисе принимали заказы. Менеджер взяла у покупателя деньги в запакованных упаковках, от одной стала отсчитывать сдачу. Получилось две кучки денег. Потом отвлеклась и вернула клиенту не сдачу, а ту сумму, которую должна была положить в кассу. При инкассации недостача, смотрим камеры, там всё предельно ясно. Я звоню клиенту, объясняю ситуацию. На камере все видно. Он меня просто послал и сказал, что это провтык менеджера, с нее и взимайте. Всё.