18 марта в 08:34

Підкажіть порядок дій бдлск. Операція.

Лікарі в приватних клініках відправляють на видалення матки.
Яким чином тепер отримати направлення на операцію в держзакладі?
Черех Хелсі? В гінекологів раніше була лише приватних, але сімейного маю, відвідувала. Куди мені зараз звертатися?
Жена миллионера 18 марта в 08:35
До сімейного
Кудесница_с_пургеном 18 марта в 08:35
К семейному, конечно. Решение окончательное и бесповоротное?
автор Кнопус 18 марта в 08:37
Ответ дляКудесница_с_пургеном
К семейному, конечно. Решение окончательное и бесповоротное?
Так а що сімейнику казати? В мене ж лише УЗД з приватних клінік.
Тра Ля Ля 18 марта в 08:38
Ответ дляКнопус
Так а що сімейнику казати? В мене ж лише УЗД з приватних клінік.
Так і сказати
автор Кнопус 18 марта в 08:39
Ответ дляТра Ля Ля
Так і сказати
Він має мене послати до держ гінеколога за заключенням чи як?
Тра Ля Ля 18 марта в 08:39
Ответ дляКнопус
Він має мене послати до держ гінеколога за заключенням чи як?
Звісно
Кудесница_с_пургеном 18 марта в 08:39
Ответ дляКнопус
Так а що сімейнику казати? В мене ж лише УЗД з приватних клінік.
С этим и идти. А что там такого страшного, что надо удалять. Если онко, то делают гистероскопию прежде и заключение. Если множественные миомы, то есть другие способы лечения.
lotos17 18 марта в 08:39
Емаболізацію маткових артерій не розглядаєте? Мені тут на форумі порадили, можу надати інформацію.
автор Кнопус 18 марта в 08:40
Ответ дляlotos17
Емаболізацію маткових артерій не розглядаєте? Мені тут на форумі порадили, можу надати інформацію.
Ні, дякую, в мене випадіння
Кудесница_с_пургеном 18 марта в 08:40
Ответ дляlotos17
Емаболізацію маткових артерій не розглядаєте? Мені тут на форумі порадили, можу надати інформацію.
Прекрасный способ. Многие делали, все остались довольны. Если только миомы не растут во внутренний слой матки.
Кудесница_с_пургеном 18 марта в 08:43
Ответ дляКнопус
Ні, дякую, в мене випадіння
К семейному с рекомендациями к удалению матки. Вам же должны были написать диагноз и рекомендации.
Сколько вам лет и сколько было родом. Это обычно редкая болезнь очень немолодых женщин.
Леопардові панчохи 18 марта в 08:55
Ответ дляКнопус
Він має мене послати до держ гінеколога за заключенням чи як?
Я зверталася до гінеколога, він приймає без направлення. Ви здаєте аналізи і з цими результатами до сімейного лікаря, потім до лікаря, який буде робити операцію. Направлення на аналізи теж виписувала медсестра в кабінеті гінеколога
Забобонний фрукт 18 марта в 09:10
ідіть одразу до геніколога, до нього направлення від сімейного не потрібно