19 марта в 02:46

Как вы думаете у нас в университетах студентки спят за зачет с преподавателем?

Или уже нет такого..если есть то в каких университетах?
6 4
Паратруперсупер 19 марта в 02:46
Я думаю есть ещё такие
Дружная семейка 19 марта в 02:48
В половині вузів зараз онлайн-сесії, так що, автор, не доля вам)
10 10
Пффф 100% 19 марта в 03:03
Та не, на онлайн обучении на камеру сиську показывают и всё.
Життє Бентежне 19 марта в 03:06
Ответ дляПффф 100%
Та не, на онлайн обучении на камеру сиську показывают и всё.
Если 4 размер, то ок. А єслі там перший
Укр_жіночка 19 марта в 03:15
Зараз такий відток студенток з вишів, що вже не студентки сплять, а преподи на задніх лапках ходять.
Фляшка на трьох 19 марта в 03:27
Я, когда училась, то слышала о таких историях, рада что избежала подобных перлов благодаря тому, что у меня есть знакомые сотрудники в универе и было кому заступиться.
Лиса Патрикевна 19 марта в 04:11
Зараз все вирішує бабло.
НаБалКоніХодять 19 марта в 04:19
Интересно где это ’у вас’?
Пойду пробью через google вашу геолокацию...
Не стесняюсь 19 марта в 04:38
Два рази навчалася і ніколи про таке не чула. Фантазії збочених малолєток.
Я только за! 19 марта в 05:18
По моему и 20 лет назад это была редкость, что уж сейчас говорить
1 3
Завжди мало 19 марта в 06:37
Та не той прєпод пішов вже, не той....
vihola 19 марта в 06:40
А є якийсь художній фільм, де студентка вступає в інтимний звʼязок з викладачем за оцінку?
Тільки не російський і не пороно, будь ласка.
vihola 19 марта в 06:46
Ответ дляЛиса Патрикевна
Зараз все вирішує бабло.
І що навіть якщо прийде палка дівчина у всій красі, не захоче, скаже може маєте краще пару гривнів?
Пополняю_Карму 19 марта в 07:00
Назвати вуз? Препод вже втік за кордон, але кілька років таке чудив. А у коледжі в препода інфаркт прямо під час процесу в кабінеті. Польтава
1 1
Ангелок з ріжками 19 марта в 07:46
Ответ дляНаБалКоніХодять
Интересно где это ’у вас’?
Пойду пробью через google вашу геолокацию...
А как можно через гугл пробить геолокацию?
РокерША 19 марта в 07:50
Ответ для vihola
І що навіть якщо прийде палка дівчина у всій красі, не захоче, скаже може маєте краще пару гривнів?
Викладацький склад у більшості 60+ віком.
У них банально нічим вже. Ще ж і бухали на захистах, то давно неспроможність.
Кофр для ноги 19 марта в 07:55
преподов интересуют деньги , а не секс со студентками. Так что сдают зачёты и экзамены просто за деньги, кто не может без них сдать.
vihola 19 марта в 08:08
Ответ дляРокерША
Викладацький склад у більшості 60+ віком.
У них банально нічим вже. Ще ж і бухали на захистах, то давно неспроможність.
Це останнім часом так постаріли. Чи завжди були такими? А чим займались в молодості до того як стати викладачем похилого віку?
РокерША 19 марта в 08:14
Ответ для vihola
Це останнім часом так постаріли. Чи завжди були такими? А чим займались в молодості до того як стати викладачем похилого віку?
Молодих не беруть на роботу і скорочують у першу чергу.
Бо для престижу вишу краще мати докторів наук, ніж без ступеню.
Так вже більше 30 років, не знаю, як було раніше.
У нас були кафедри, де один викладач 28 років, наступному за віком 57 і більше.
Це КНУ імені Тараса Шевченка.
Весняний Марафон 19 марта в 08:15
Ответ дляРокерША
Молодих не беруть на роботу і скорочують у першу чергу.
Бо для престижу вишу краще мати докторів наук, ніж без ступеню.
Так вже більше 30 років, не знаю, як було раніше.
У нас були кафедри, де один викладач 28 років, наступному за віком 57 і більше.
Це КНУ імені Тараса Шевченка.
Ті доктори наук, такі як і міністри, з липовими ступенями для доплати.
Працювала НАН в фінвідділі, знаю що кажу
РокерША 19 марта в 08:24
Ответ дляВесняний Марафон
Ті доктори наук, такі як і міністри, з липовими ступенями для доплати.
Працювала НАН в фінвідділі, знаю що кажу
У нас були не липові, але багато хто був вже у маразмі. Захищені ще під час срср. Лекції з листочка читали.
Щоб зібрати комісію для захисту, за ними ще треба було побігати.
І бажано приплатити.
Вчений секретар після захистів допивався до лікарні не раз, моя подруга боялася, що захист не зарахують, якщо помре вчений секретар і не встигне папери підписати.
Там стільки бруду у вченій раді ..
Ще й від спеціалізації залежить.
У одному містечку якось за років 5 ’своєї’ людини позахищалися декілька десятків людей (кандидатські), фактично не маючи робіт. Але формально є тексти, з інету скачані, хто ж їх читатиме.
Маруська Му 19 марта в 09:27
Насчёт Вуза не знаю. Вроде у себя в Политехе такого не слышала. Но на факультете, где я работала, и девочек на группу максимум две-три. А вот подруга рассказывала что её дочка в интернатуре сейчас в больнице, то там заведующий отделением много лет приставал к студенткам. Слава Богу, что недавно его сменили и уже новая зав. Но к дочке всеравно приставал. Просто она его теперь может спокойно отшить без последствий. А там дед лет 60-65. Даже для нас старый
Янгол в камуфляжі 19 марта в 09:58
За залік? Фуууууу. За диплом би вже.
Пффф 100% 19 марта в 10:43
Ответ дляЖиттє Бентежне
Если 4 размер, то ок. А єслі там перший
Есть такие что и первым размером восхищаются.
Ведь не у всех одинаковые взгляды, одним нравится побольше, другие от поменьше приходят в восторг.