22 марта в 10:31

відгук, вагітна маніпулює станом чи справедливо?

Друзям написали такий відгук до закладу і поставили низьку оцінку, як вважаєте є за що?

Нещодавно були з чоловіком у #####….. Все було неймовірно смачно, затишно із доброзичливим сервісом. Ми залишилися дуже задоволені і накупили смакуликів ще і з собою! Сьогодні вирішили завітати в ##### і порадувати себе знову!
Оскільки я в положенні і ще й на останньому місяці, їхати з Оболоні, ну і враховуючи, те що минулого разу заклад був майже повністю заповнений, вирішила забронювати столик. У бронюванні мені відмовили. Я розумію, що не у всіх ресторанах є ця опція, але така категоричність дуже неприємно здивувала. Дівчина з якою я спілкувалась навіть не хотіла вислухати, не давала сказати ані слова і постійно повторювала, що обслуговування виключно в порядку черги. Цитую: «всі чекають і ви зачекаєте». Коли мені все-таки вдалось донести до неї, що я в особливому стані і якщо не буде зручного столика, мені немає сенсу взагалі відвідувати ресторан і, як маленьке виключення із правил, попросила піти на зустріч. На що вона запитала коли саме ми плануємо прийти. Я відповіла, що через годину. У відповідь почула, цитую: «нуууу… можете прийти, можливо в цей час вже буде менше людей» Це звучало так зневажливо, ніби заклад робить послугу, що пускає до себе. Я подякувала і на цьому розмову було закінчено. Настрій був зіпсований.
Розумію, що зараз знаходжусь у ніжному стані і можу більш чутливо реагувати на речі. Проте вважаю, що таке хамовите ставлення було б неприємним і засмутило б кожного.
Ось так хотіли порадувати себе, а вийшло навпаки!
Шкода, що таке душевне місце з неймовірно смачною кухнею і солодощами так розчарувало.
Напевне велика кількість гостей дозволяє не цінувати кожного окремого гостя.. Не знаю як ще виправдати..
Любительница 22 марта в 10:34
Да, чистая манипуляция
224 3
Элька-Карамелька 22 марта в 10:34
Відгук пояснює, чому низька оцінка. Всі адекватні зрозуміють.
101 5
Физрукая 22 марта в 10:36
Вагітний мозок, ну і вагітну могли б і без черги пустити
Молчавочка 22 марта в 10:36
Если это заведение типа Реберни, то там в принципе нет бронирования
Банан-барабан 22 марта в 10:37
Раздражает стиль написания. Я в ніжному стані - мне все должны. Манипуляция. Описать можно было и без соплей.
При этом мы не можем знать, как и в каком тоне с ней разговаривали.
Колгоспниця 22 марта в 10:38
Манипуляция, ей действительно зробили послугу, забронировали столик, не смотря на то, что бронь не практикуется, и всё равно не так. Наверное должны были сами за ней съездить, ведь она беременна, и то не факт, что была бы довольна...
91 2
Ms. Анонимная 22 марта в 10:38
Ответ дляБанан-барабан
Раздражает стиль написания. Я в ніжному стані - мне все должны. Манипуляция. Описать можно было и без соплей.
При этом мы не можем знать, как и в каком тоне с ней разговаривали.
Уявіть що буде коли вона дитину народить)) весь світ мусить зупинитися заради неї
Неновая почта 22 марта в 10:39
А вагітна вона вже другу годину?
автор Ms. Android 22 марта в 10:39
Ответ дляФизрукая
Вагітний мозок, ну і вагітну могли б і без черги пустити
а якщо зателефонують 10 таких вагітних?
4 74 3
Новорічна пальма 22 марта в 10:40
Конечно манипуляции, никаких исключений для беременных,с детьми и пенсионерам, но может админ и правда не давала слова вставить?
8 11
Не вмію заміряти 22 марта в 10:40
Проблема тільки в тому, що персонал не вміє коректно поставити таких ’особливих’ на місце.
71 1
Физрукая 22 марта в 10:40
Ответ дляMs. Android
а якщо зателефонують 10 таких вагітних?
А якщо ні, по факту треба розбиратися, а не версії будувати
Санта Барбара 22 марта в 10:40
Странно, что ваши знакомые отреагировали
Кручу хвости 22 марта в 10:41
Меня взагалі дратує, коли вагітні носяться зі своїм станом, як з писаною тобою! Будь-де. Вагітна, дуже важко, то сиди дома і не пхайся, куди тобі нема необхідності їхати
87 3 13
Холодная каша 22 марта в 10:41
Боже, типова яжемать, страшно уявити, що далі буде
Неновая почта 22 марта в 10:41
Ответ дляMs. Android
а якщо зателефонують 10 таких вагітних?
Та ну їх в @ опу. Я була вагітна і стояла в чергах, бо моя вагітність - то моя вагітність. І це не хвороба.
59 3
Кіна не буде 22 марта в 10:42
Знаєте анекдот про аптеку та хліб?
Що вона хотіла, якщо бронювання в цьому закладі немає?
Відірву та викину 22 марта в 10:43
Ответ дляКручу хвости
Меня взагалі дратує, коли вагітні носяться зі своїм станом, як з писаною тобою! Будь-де. Вагітна, дуже важко, то сиди дома і не пхайся, куди тобі нема необхідності їхати
А если необходимость есть, тогда что, помереть, но не ехать, чтобы вам было приятней?
27 5 5
Ніколи не збрешу 22 марта в 10:43
Притрушенная тетя,скажите спасибо, что не нафантазировала хз чего, адекватные люди наоборот решат, что заведение пользуется спросом
Качка в тапцях 22 марта в 10:43
Авторко, де це не вистачає місць у ресторанах? Своєю недолугою темою хочете показати, що в Києві гуляють по ресторанах поки в країні війна і гинуть люди? Провокаторка!
MaryKa 22 марта в 10:44
Удалено администрацией...
автор Ms. Android 22 марта в 10:44
Ответ дляКачка в тапцях
Авторко, де це не вистачає місць у ресторанах? Своєю недолугою темою хочете показати, що в Києві гуляють по ресторанах поки в країні війна і гинуть люди? Провокаторка!
я сподіваюся це ви шутканули
Качка в тапцях 22 марта в 10:44
Ответ дляMs. Android
я сподіваюся це ви шутканули
Ні, я серйозно
автор Ms. Android 22 марта в 10:45
Ответ дляКіна не буде
Знаєте анекдот про аптеку та хліб?
Що вона хотіла, якщо бронювання в цьому закладі немає?
розкажіть)
Миловидна леді 22 марта в 10:45
особенно кумарит, когда лезут в забитую маршрутку, типа все равно уступят место
7 2 29
Якось так і живу 22 марта в 10:45
Будущая яжемать мне все должны((
2 25
Кручу хвости 22 марта в 10:45
Ответ дляНеновая почта
Та ну їх в @ опу. Я була вагітна і стояла в чергах, бо моя вагітність - то моя вагітність. І це не хвороба.
Маю на увазі розважальні заклади. Транспорт, поліклініка, черги - там можна поступитися місцем, піти назустріч
автор Ms. Android 22 марта в 10:45
Ответ дляКачка в тапцях
Ні, я серйозно
Ну шо не так? 22 марта в 10:46
Ответ дляКачка в тапцях
Авторко, де це не вистачає місць у ресторанах? Своєю недолугою темою хочете показати, що в Києві гуляють по ресторанах поки в країні війна і гинуть люди? Провокаторка!
Не только в Киеве ходят в рестораны
Капуста Маша 22 марта в 10:46
Знаєте, в нас колись одна клієнтка просила про послугу, яку ми не надаємо. Аргумент був «ну у вас же є обладнання, чому ні?». Ні, бо виробничий процес налаштований на вичерпний перелік продуктів. Ой, що почалося! Сторіз, крики, погрози…Я к тому, що люди різні. Дехто вважає, що йому повинні, що сфера послуг - це обслуга, яка має підлаштовуватися під будь-які забаганки.