23 марта в 20:37

Оцініть, будь ласка, сумку

Замовила по інтернету ось таку сумку. Якістю я дуже задоволена: всі шви рівненькі, фурнітура, якість шкіри - все ок.
Хочу спитати думку зі сторони, бо не дуже розбираюся в брендах? Як ця сумка виглядає: ок чи не ок? Всім дякую.
Перепрошую за якість фото, немає світла.
Результат:
вже голосів: 145
57 (39.31%) Норм
55 (37.93%) Ну такоє
31 (21.38%) Кошмар
2 (1.38%) Напишу в коментарях
В рот не ложи 23 марта в 20:38
Швы капец
2 12
Кукарачка 23 марта в 20:38
Нормальна
автор Мядуза аля моргонер 23 марта в 20:38
Ответ дляВ рот не ложи
Швы капец
Які саме шви капец?)
Забобонний фрукт 23 марта в 20:38
Это бренд Маколей Калкин?))
2 27
В рот не ложи 23 марта в 20:39
Ответ дляМядуза аля моргонер
Які саме шви капец?)
крупные, грубые...
1 6
Пліснявілий сир 23 марта в 20:39
Как детская,с 2000х)
автор Мядуза аля моргонер 23 марта в 20:39
Ответ дляВ рот не ложи
крупные, грубые...
Вони пару мм, реально 🤔
САМ_ТАКОЙ 23 марта в 20:39
Та нормальна сумка. Подобається - беріть. Зараз вже не розбереш на вулиці де оригінал, а де паль
12 1
Рожайтретьего 23 марта в 20:39
Те, кто разбираются в брендах, на корса обычно закатывают глаза
2 2
Я не тону 23 марта в 20:40
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вони пару мм, реально 🤔
Просто цікаво
От вам її зафукали.
Що далі?
Викинете?
Повернете?
Будете з нею ходити?
В рот не ложи 23 марта в 20:40
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вони пару мм, реально 🤔
Хозяин барин. Я высказала своё мнение
Забобонний фрукт 23 марта в 20:40
Ответ дляРожайтретьего
Те, кто разбираются в брендах, на корса обычно закатывают глаза
Чето не уверена что это Корс)) а не заКос))
аромат Жука 23 марта в 20:41
Ответ дляРожайтретьего
Те, кто разбираются в брендах, на корса обычно закатывают глаза
Так и это не корс, и к брендам никакого отношения не имеет.
Я не тону 23 марта в 20:41
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Та нормальна сумка. Подобається - беріть. Зараз вже не розбереш на вулиці де оригінал, а де паль
А ви що, придивляєтеся?
А для чого?
Дівка в намисті 23 марта в 20:42
если Вам нравится, носите. я бы такую не купила, не мой стиль
Рая Ивановна 23 марта в 20:42
Логотип приклеили, но под ним какая-то лажа от букв осталась
Кукарикуууууу 23 марта в 20:42
ніколи не любила коричневі сумки, для мене це пушкарьова стайл
5 4
автор Мядуза аля моргонер 23 марта в 20:42
Ответ дляЯ не тону
Просто цікаво
От вам її зафукали.
Що далі?
Викинете?
Повернете?
Будете з нею ходити?
Буду ходити. Я написала ціль опитування - цікаво як виглядає зі сторони. Але я людина доросла і прекрасно розумію, що всім все одно. Я сьогодні була на вулиці і бачила ~100 жінок. Чи памʼятаю які в них були сумки? Звісно, що ні. От і мене ніхто не запамʼятає.
5 2
Love_Love_Love_ 23 марта в 20:43
Сумка жахлива, але не мені її носити.
6 3
САМ_ТАКОЙ 23 марта в 20:43
Ответ дляЯ не тону
А ви що, придивляєтеся?
А для чого?
для того
So_so 23 марта в 20:43
Выглядит стрёмно, но это исключительно дело вкуса, нравится - супер
3 1
Я не тону 23 марта в 20:44
Ответ дляМядуза аля моргонер
Буду ходити. Я написала ціль опитування - цікаво як виглядає зі сторони. Але я людина доросла і прекрасно розумію, що всім все одно. Я сьогодні була на вулиці і бачила ~100 жінок. Чи памʼятаю які в них були сумки? Звісно, що ні. От і мене ніхто не запамʼятає.
Ага, тааакк...
Це як в тому анекдоті.
Ложечки знайшлися, а от осад залишився...
Kusalochka 23 марта в 20:44
Выглядит абсолютно нормально. не вижу сильно кривых швов. В динамике такое рассмотреть невозможно. Модель на любителя, как и все в принципе.
1 7
автор Мядуза аля моргонер 23 марта в 20:45
Ответ дляКукарикуууууу
ніколи не любила коричневі сумки, для мене це пушкарьова стайл
А мене навпаки на цю гамму потягнуло: беж, кава з молоком, коричневий і т д
3 2
Качка в тапцях 23 марта в 20:45
Для базарного шика выглядит ок.
3 1
Kusalochka 23 марта в 20:46
Ответ дляМядуза аля моргонер
Буду ходити. Я написала ціль опитування - цікаво як виглядає зі сторони. Але я людина доросла і прекрасно розумію, що всім все одно. Я сьогодні була на вулиці і бачила ~100 жінок. Чи памʼятаю які в них були сумки? Звісно, що ні. От і мене ніхто не запамʼятає.
Правильно мыслите. Тем более никто кроме Вас швы не рассматривает.
1 5
Рожайтретьего 23 марта в 20:47
Ответ дляМядуза аля моргонер
А мене навпаки на цю гамму потягнуло: беж, кава з молоком, коричневий і т д
Сейчас коричневый модно, если шо
Моторошні троянди 23 марта в 20:47
А яка ціна?
автор Мядуза аля моргонер 23 марта в 20:47
Ответ дляЯ не тону
Ага, тааакк...
Це як в тому анекдоті.
Ложечки знайшлися, а от осад залишився...
Взагалі нічого спільного з анекдотом 🤔
Ще раз: у мене є своя думка і є рішення щодо сумки. Але я поцікавилася думкою інших жінок. До чого тут «знайдені ложечки»? В анекдоті взагалі про інше.
Тишком нишком 23 марта в 20:48
Девчата, а такая как на лето?
Вроде и нравится, но великовата что ли. Ношу небольшие
Нужна какая-то светлая