Не нашла ни одной темы.
Интересно, как вы расценили его интервью и сказанное?
Готовит общественность, чтобы привыкали к мысли, что до границ 1991 г. не дойдем.
Bransoletka• 02 апреля 2024
Ответ дляJimson
Влітку 2022 року всі повідомлення, в яких простежувалася хоч тінь сумніву щодо можливості лобового штурму Криму через Перекоп, без підтримки авіації та флоту, видаляли протягом п´яти хвилин. Ура-патріотичне лобі завалювало їх скаргами.
’Тварюка, матрьошка, кремлєбот’
Мені тут нещодавно написали, що в мене ватні опілки в голові, бо я виступаю за перемовини і не вірю в поразку росії. В результаті мене забанили на добу, а ура-патріотка, котра поскаржилася, ще довго вишукувала в темі людей ’ з ватою в голові’
Ответ дляBransoletka
Перемовини вже відбулися в 2014 в Мінську. результат тих перемовин бачимо зараз, а ще були колись дааавно перемовини в Будапешті, результат яких ми спостерігаємо зараз. Які мають бут перемовини між ким? наче тоді не маргінали руки один одному тисли.
Bransoletka• 02 апреля 2024
Ответ дляok1904
Ну що, тоді до останнього українця...з лопатами
KrupinkaSs• 02 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Ці патріоти ще й скріни роблять,для історіі) У людей куча вільного часу і пам´яті в телефоні)
KrupinkaSs• 02 апреля 2024
Ответ дляok1904
А ми їх підписали?
Вкусныйпончик• 02 апреля 2024
Ответ дляЕленнн
а саме смішне, що Крим хапнули при Турчинові, і оцей, кого проклинають, -то презом ще і не був..
але ж народ у нас і цікавий... оборжаться. Будемо і дальші ржати, якщо виживем, звісно.
А вони з турчиновим не в одній команді були чи не разом майдан замутили? І я не була б так впевнена, що при пороху були б відкриті кордони і мобілізації не було. Є кандидати, коли вже з висоти 10років бачиш, шо реально могли дагаваріцца, але нам вони були неприйнятні, але шо вде тепер бить чоло. Тут молитися тільки на відкриті кордони.
Ответ дляBransoletka
Скажіть, будь ласка, хто саме?
Ответ дляKrupinkaSs
А ми їх підписали?
А їх не порушать в черговий раз? Він може зупинити обстріли в момент, чому руйнує країну?
З Умовами його Ви знайомі? питання не в укр.територіях та припиненню вогню, воно ширше і глибше. Україна має бути без армії, без зброї, бази НАТО в Європі відведені до кордонів 1997 року тощо, тобто ’гола’ Польща і країни Балтії і багато такого
Natal_ka91• 02 апреля 2024
Ответ дляok1904
З одного боку, так, ви праві, й тисячі віддали своє життя, з іншого - який ви бачите вихід? Я не бачу і просто пливу по течії ...((