forumchanka• 06 апреля 2024

На болотах-Мальдивы. Подрыв дамбы. Орск. Более 10 тыс жителей эвакуация

Все плывет,дома в воде.Ваши мысли-чьих рук дело сия чудесного происшествия?
mymoly• 06 апреля 2024
Ответ дляE-ducate
А цей орськ, виявляється, не такий простий
Так це мабуть в самому місті. А підтоплена саме область, як я зрозуміла. Тобто ці стратегічні підприємства, поки ціли. Може то
ненадовго

vihola• 06 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Ну, щури то ж добре. Щури проти Орська. Щури вийшли у півфінал
дивились фото?
Орськ до потопу

https://www.google.com/search?client=safari&sca_es...

Органи, чи орки, як там правильно, засрали один шмат землі, тепер переселяться, щоб засирати інший.
vihola• 06 апреля 2024
Орчани*
vihola• 07 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Там Тарас Шевченко заслання відбував після вироку і заборони ’ писати і малювати’.
Памʼятник Шевченка і площа Шевченка були там.
Дух Тараса напевно влаштував диверсію, відповідь на питання автора.
І за себе і за Україну.
kvitanka• 07 апреля 2024
Ответ дляmymoly
Хоча, якщо дивитись відео, то не так там і затоплено. Корови в сараї стоять лише по коліно у воді. От якщо б по шию, хоча б, тоді то саме те. А так, симулянти
В цій ситуації шкода хіба що бідолашних корівок та інших тварин, які ні в чому невинні.
vihola• 07 апреля 2024
Там 230 тисяч мешканців, чому тільки 10 евакуйовано, якщо вода до дахів?
mymoly• 07 апреля 2024
Ответ для vihola
Нема там води до дахів. Чи може не всюди до дахів
dolce_ira• 07 апреля 2024
По телеку у них скажут, что опять это Украина виновата.
vihola• 07 апреля 2024
Ответ дляmymoly
От багато фото

PinkyPink• 07 апреля 2024
При патрулировании территории в Старом городе Орска были обнаружены два тела, но, по предварительным данным, их смерть не связаны с утоплением, сообщили «РИА Новости» в правительстве области.

Ппц там треш. Подохли і валялися. Якби не прорив дамби, то ніхто б і не помітив
mymoly• 07 апреля 2024
Ответ для vihola
От багато фото

Та мало води. Треба більше, набагато більше води.
mymoly• 07 апреля 2024
Ответ дляPinkyPink

Та брешуть вони, як завжди
vihola• 07 апреля 2024
Ответ дляdolce_ira
Нехай говорять, хай всираються від слова українець так само, як від чеченів, які їм різали голови. Вони виховані на страху, боятись- значить поважати.
vihola• 07 апреля 2024
Ответ дляPinkyPink

На тій смітярці, очевидно, ще не таке валялось.
PinkyPink• 07 апреля 2024
Ответ для vihola
Бо там не все місто затоплене, а частина. Сподіваюся, що це поки. Орки пишуть, що в Башкирії ще сніг не розтанув, а Башкирія вище на мапі 😏
owl62• 07 апреля 2024
Ответ дляdolce_ira
Візитку Яроша вже знайли?
kuskus• 07 апреля 2024
Ответ дляtarveldy
Най буде ( тут мем з котиком)
У вас є собачка?
vihola• 07 апреля 2024
І ніхто досі не прийшов розказати «чіму радуєтєсь, будіт атвєтка, всіво трі стікла разбіта, всьо у ніх там харашо, іпатєка, камуналка, матєрінскій капітал»
Soufit• 07 апреля 2024
Ответ дляyanus6ka
Орсько-пожарськ)
Великий, обов´язково
І крокусів!

vihola• 07 апреля 2024
Орк поїхав в Україну підзаробити вбивцею і мародером, тепер, якщо пощастить, то відпустять, щоб допоміг орчисі сушити крадені труси, тостери та мікрохвильовки.
Pole• 07 апреля 2024
Ответ дляkuskus
Красиво, на жаль, мені в цьому році таке море не світить🤣
В даному випадку- на щастя!))
L-i-s-a-92af• 07 апреля 2024
Ответ для vihola
І за себе і за Україну.
Колись ще до війни читала обурення місцевих,що Шевченко не присвятив їх місту,де провів кілька років,жодного творчого доробку)
Вони реально не розуміли,що людина перебувала у в´язниці,а не у відпустці на їх болотах.І позбавлення волі точно не сприяє творчості
vihola• 07 апреля 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Може і писав щось про їхній смітник, але не пройшло радянську цензуру.
Astraja_• 07 апреля 2024
А ще цікаву версію чому там так багато води прочитала на сайті яп
’Затопление Орска прямое следствие уничтожения Каховской ГЭС.
Орск регулярно топило весь целиком с 18 века до 1950х годов, когда та ГЭС была построена.

В Северном полушарии ветры несут воду с Атлантики на восток до Уральских гор.
После постройки Каховской ГЭС часть воды, собиравшейся дождями в Запорожье, через канал стала сливаться в засушливый Крым, вместо того, чтобы испаряться и лететь дальше, и Орск топить перестало, а в Крыму стало возможным сельское хозяйство.
Идиоты, заминировавшие и подорвавшие Каховскую ГЭС, вообще не думали о последствиях.’
GIJane• 07 апреля 2024
Ответ дляAstraja_

Цікаво-цікаво, як все пов´язане
Pole• 07 апреля 2024
Ответ дляAstraja_

Я б сказала, все почалося раніше, з ідіотів, анексувавших Крим.
Anastasiya-f052• 07 апреля 2024
Да когда уже тебя забанят то наконец!?
Достало уже, сколько можно с рашки сюда таскать!?
Плевать на них, пусть уже все передохнут по скорей.
Как то им это не мешает обстреливать всю Украину пуская больше и больше всего, и ракет и Дронов.
Новости с фронта бы смотрела лучше!

Anastasiya-f052• 07 апреля 2024
Ответ для vihola
Та нашо їх взагалі ще евакуювати. Хай би всі там передохли.
Пуйлу і на свій народ начхати .
Leonleon• 10 апреля 2024
Ответ дляdolce_ira
Пишуть, шо бобри винуваті, прогризли все к чортам собачим
Бобри…