Чудо Ф_ф КеДаХ• 26 февраля 2014
Донецк в поддержку Львова завтра заговорит по-украински
Донецька область приєднується! я працюю у відділі кадрів, ми сьгодні розмовляємо українською. Деякі нас не розуміють, але я була на Західній Україні, мені дуже сподобалось, і я не відчула поганого ставлення до себе.
Чесно кажучі планувала на червень поїхати з дитиною у Ворохту, та тепер не знаю, що робити. Я знаю, що люди там гарні, але трохи боюся радикально настроєних громадян.
Редиска Я• 26 февраля 2014
Ой, наконец-то позитив
Очень много покупок было сделано именно у продавцов с Западной Украины, большинство в телефонном режиме, я разговаривала на русском, мне отвечали на украинском - никто не чувствовал себя обиженным или не понятым.
Дівчата, я з Вами
Трусиковед• 26 февраля 2014
Вспомню уроки украинськой мовы!!
Мова тут не до чого - одна красива - українська і друга прекрасна - російська. Людина має розмовляти той мовой, котрой забажає - можливо и кітайськой. С оружием не треба виходити и йти на поводу у фашистов, які під свої интереси втянули тисячі неповіних людей.
Наталья К.• 26 февраля 2014
Ответ дляЦаревна в уггах
очень хочу, чтобы люди помирились. Дураков везде хватает, но ведь в большинстве все хорошие люди. Не верю, что запад ненавидит восток и наоборот восток ненавидит запад. Я с центрально части Украины, была и в Донецке и во Львове, была не раз, неправда все это... люди везде хорошие! Это все подстроено специально, чтобы нас рассорить, начать междоусобную войну. Очень хорошо, что люди это поняли сделали шаг навстречу друг другу.
+1000000000000000000000
Аноним_603• 26 февраля 2014
Ответ дляIrina08
Слезы на глазах и гордость за народ, который пытаются рассорить , а не получается! Молодцы и львовские и донецкие жители Украины, люблю вас!!!
Бабушка Бетман• 26 февраля 2014
Дівчата! Херсон з вами з аєдину Україну!
( цікаво, а в російських новинах це відмітять?)
Veronika Kuznecova• 26 февраля 2014
Ооооо! Та це ж кльово! Я підтримую цю акцию, підтримую Захід та підтримую Неньку Україну! Слава УКРАЇНІ!
Ответ дляnzelik
Та ніхто Вас там не чіпатиме. Ви вірите тедлевізору і розказням про бандерівців? Думаю, пані Марії і Оксани, які приймають гостей в Карпатах, не стали раптово ненавидіти російськомовних. Чи може, хтось бачив на приватних садибах розвішані плакати ’донецьких/кримських/харківських/... не пустимо’?
Зубачистка• 26 февраля 2014
А я не заговорю! И не верю, что люди поддержат. Ну может кроме нескольких советчиц!
Ответ дляЦаревна в уггах
Кукусик• 26 февраля 2014
Как приятно, когда все друг друга понимают и не важно на каком языке разговаривают!)
Электричка• 26 февраля 2014
я и мои родители говорим на русском, мой муж ТОЛЬКО на укранском, живем все вместе уже почти 10лет и никто никого ни разу не упрекнул в измене родине ))) Разве это причина для сор?
Дочка, правда, говорит: хатите пабачить как я красиво намалювала ёлку? (((
Аноним_565• 26 февраля 2014
Роійськомовне Запоріжжя. Моя родина сьогодні спілкується українською мовою!
Медсестричка• 26 февраля 2014
Ответ дляАноним_631
вместе мы сила! и пусть плачут все кому мы не достались!самая позитивная новость за последнее время. спасибо вам!
+1000

Медсестричка• 26 февраля 2014
Ответ дляКукусик
Поддерживаю!!!
У нас на Кидстаффе так всегода и было,это ооочень приятно!!!
Девочки,всех вас дууууже ЛЮБЛЮ и ОБНИМАЮ

Нашла интересную статью про передачу Крыма Украине, это было сделано из экономической целесообразности, а не в качестве подарка, утверждает автор:
По данній темі, приємно всіх читати. Хто нас намагається переконати, що Схід не вміє розмовляти українською, а Захід ненавидить і не розуміє російську? Ви, дівчатка, доводите, що не тільки чудово розмовляєте, розумієте, але й пишете без помилок на мовах, які не використовуєте в повсякденному житті. Немає між нами протиріч, це політики між собою домовитись не можуть!
Ответ дляЭлектричка
В нас такі ж суржики, на жаль(( Тато - російськомовний, я - україномовна. Намагаюсь розділити в голові дитини цей суржик на 2 окремі мови)) Вже починається певне розуміння))
+1 Донецьк, розмовляю сьогодні українською, спочатку бачу подив, однак усі відповідають такою ж мовою - виявляється, для нас це не проблема! Прошу повернення закону про двумовність, не розумію цього інтелектуального насильства над людьми! В нас є історія, звички, уподобання, і ми маємо право обирати мову для навчання та життя!
Медсестричка• 26 февраля 2014
Ответ дляЛана78
А Крым молчит ? Ну и ладно.
Да они ж уже везде развесили российские флаги...,жаль
Я з вами! А що дивного в тому що в Донецьку розмовляють і пишуть теж на Українському! Це наша рідна мова! Просто з дитинства ми розмовляємо російською, а так чисті Українці! У школі у нас було більше російської мови ніж Українського, тому й розмовляємо на ньому.
У мене син ще в дошкільному віці почав розмовляти по українськи переодически, питав все как будет то или инное слово.
Сейчас мы учимся в Украинской школе,на нашій рідній мові!Читає відмінно!
Вірші, вся шкільна програма (не дивлячись на те що вона зараз така дебільнувата ...) йде на відмінно і рідною мовою!
у Будинку розмовляємо все російською мовою. Так що ми Донецькі теж любимо нашу мову! Просто російськомовні, але ми Українці! На заході навпаки російської мови чи зовсім трохи викладали або ж його не було зовсім.
Тому там і розмовна теж Українська. Хоча на тому ж заході рідко де і зустрінеш справжню українську мову, в основному зіпсовані слова, суржик і.т.д. .. так що не потрібно особливо на Донецьк плеваться.На себе поглянути варто спочатку.
Я закінчила! Всім дякую за увагу!
Медсестричка• 26 февраля 2014
Ответ дляAnastezy
Девочки,я что-то не в теме..,а что проголосовали за один украинский по всей Украине или как?
Ответ дляКвИтОнЬкА
Я закінчила! Всім дякую за увагу!
Вибачте, а хтю плювався на Донецьк?!
Чи я щось пропустила?