Банан-барабан• 17 апреля 2024

Не маю досвіду водіння,але не хочу собі корито,хочу непогане авто

Для мене це статус , зручність
Якщо сідати в корито , то мені краще і не їздити
Заробляю я нормально, але всі мої родичі вважають , що мені треба бюджетне авто і навчитись їздити
А мені запропонували гарне брендове авто, прпвда дксятирічне і я себе прям уявляю в ньому
Але чоловік і його брат вже прям накручують , що пуді це дорого в ремонті , що краще взяти хьюндай чи шось таке
І в мене прям супротив якийсь , що чому хтось вирішує за мене ? Якщо я сама собі це маю купувати і ні в кого нічого не прошу
Чи дійсно краще купити 5 річний хьюнлай чи Тойота ніж 10 річне ауді ?
КАПСЛОЧНИЦА• 17 апреля 2024
Ну, если не только на машину, но и на её ремонт заработаете, то покупайте Ауди
Докладальниця• 17 апреля 2024
Покупайте, что хотите вы. Если не уверены, возьмите с инструктором на вашей машине пару занятий
Сарафанное радио• 17 апреля 2024
’брендове авто’
Ласунка• 17 апреля 2024
Поставить Тойоту и Хёндей на одну ступеньку и Ауди 2000-х гг назвать брендовым статусным автомобилем... что-то мои лыжи не едут...
МатьЧасть• 17 апреля 2024
Киа и хюндай конечно.они корейские дешевые.Ауди очень дорого в ремонте и запчастях.гетц и пиканто отлично для начинающих
автор Банан-барабан • 17 апреля 2024
Ответ дляЛасунка
Я ж написала що Ауді 10 років , це 2014 рік , а не 2000
Твоя космішна• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
А яка саме ауді?
автор Банан-барабан • 17 апреля 2024
Ответ дляЛасунка
Я ж Тойоту теж не нову збираюсь брати , а 5 років , обʼєктивно не їздивши я не збираюсь авто з салону брати
автор Банан-барабан • 17 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
’брендове авто’
Ну непогане досить Ауді
автор Банан-барабан • 17 апреля 2024
Ответ дляТвоя космішна
А яка саме ауді?
А6
Ласунка• 17 апреля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Ну гетц вы уже загоняете, в каком году их выпускать перестали?
Киа пиканта отличная машинка
Цвірінь• 17 апреля 2024
Не всі новачки трощать свої авто.
автор Банан-барабан • 17 апреля 2024
Ответ дляЦвірінь
Не всі новачки трощать свої авто.
Ну вони кажуть типу царапини це по любому нікуди не дінешся від цього
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 апреля 2024
Автор, я вас розумію.
Ваша проблема у тому, що ви не можете вільно розпоряджатися своїми грошима. От і все.
Бубль Гум)• 17 апреля 2024
То старе вже. Беріть новеньке авто. Краще з салону
Басноплетка• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Мотор, коробка какие?
Дюйм оф о4ка• 17 апреля 2024
А я как раз и считаю что нужно брать хорошую машину сразу , вы ж в ответственности не только за машину но и за окружающих . Никогда не понимала смысла брать унитаз, чтоб учиться.
Твоя космішна• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
А6
Беріть її, це ракета)) Я їздила на такій, років 15 їй здається було. Вона ж наче в повітрі летить, а не їде, ніяка тойота не зрівняється, а хюндай тим більше.
Цвірінь• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Такі рішення людина має ухвалювати сама.
Моя перша подряпина сталася через десять років водіння.
МатьЧасть• 17 апреля 2024
Ответ дляЛасунка
Киа пиканта отличная машинка
У меня Пиканта 11 года а хотела гетц,но не нашла.тоже ,9 и 10 года были
Оцененная• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Стан навіть десятирічної Ауді може бути як у корита. І так, ремонт реально дорогий. А щоб зробити десятирічну незаряджену Ауді реально комфортною - доведеться витратити суму половини вартості авто.
Love_Love_Love_• 17 апреля 2024
Ви трохи дивна, бо поставили хюндай і тойоту в один ряд, це абсолютно різного класу марки. І так, Тойота це машина яка не ломається в принципі
Я инженер, меряю от 1• 17 апреля 2024
Ну, дивіться, моє перше авто був мерседес, 5років авто. Чоловік купив сам. Я хотіла щось простіше, дешевше, щоб не так жалко, якщо поб‘ю/поцарапаю. Чоловік навпаки сказав, що перше авто не має бути дешевим. Бо якщо їдеш на хорошому авто і тупиш - тобі сигналять значно менше, ніж коли тупиш на ланосі/хюндаї/авео і тд. Так що купляйте хороше. Ауді 10р - то не така то і стара модель. Підігрів сидінь/руля там є?
автор Банан-барабан • 17 апреля 2024
Ответ дляБубль Гум)
Ні, з салону точно не братиму , це бюджет в 2 рази більше мінімум
На рік два мені б з головою вистачило такої машини , а потім можна і з салону
Капитанша• 17 апреля 2024
Берите то что хотите, Вам ездить, я никого не слушала взяла то что хотела, да б/у, но я взяла то что хотела и кайфовала. А эти страшилки, что только на сто авто будет, бред, купила авто в идеале
Love_Love_Love_• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ну будуть і шо?
автор Банан-барабан • 17 апреля 2024
Ответ дляБасноплетка
Мотор, коробка какие?
Дизель , автомат
МатьЧасть• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Дизель , автомат
Кошмар.бензин и механика я выбираю
Ро30BbIu_CJIoHuK• 17 апреля 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Абишо
автор Банан-барабан • 17 апреля 2024
Ответ дляОцененная
Вона заряджена по повній , найкраща комплектація , пробіг до 150 тис