Банан-барабан• 17 апреля 2024
Не маю досвіду водіння,але не хочу собі корито,хочу непогане авто
Для мене це статус , зручність
Якщо сідати в корито , то мені краще і не їздити
Заробляю я нормально, але всі мої родичі вважають , що мені треба бюджетне авто і навчитись їздити
А мені запропонували гарне брендове авто, прпвда дксятирічне і я себе прям уявляю в ньому
Але чоловік і його брат вже прям накручують , що пуді це дорого в ремонті , що краще взяти хьюндай чи шось таке
І в мене прям супротив якийсь , що чому хтось вирішує за мене ? Якщо я сама собі це маю купувати і ні в кого нічого не прошу
Чи дійсно краще купити 5 річний хьюнлай чи Тойота ніж 10 річне ауді ?
Love_Love_Love_• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Моя сімʼя пару , а друг перекуп сотні і всі різні і дальність старі бу
Ну ви не друг перекуп ( то він до речі вас відмовляє) а ваша сімʼя то ваш чоловік який проти того ауді, але ви вперлись- то беріть, якщо готові вбухвти купу бабла в машину і продати в двічі дешевше за 2 роки🤷♀️
Банан-барабан
• 17 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я нічого поки не готова , я поки в роздумах
Ви би по типу краще взяли 5 річну план ну з пробігом 100 тис ніж 10 річне ауді з пробігом 150 ?
Love_Love_Love_• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ой ржу , а хто такі нормальні люди?
Та ржіть, ви в гроші попадете, не я, нашо питати поради якщо у вас є своя думка.
Я особисто купила машин 8 які продала нормально.
Доказувати людині щось для якої зюндай і тойота одне і теж трохи смішно
Великий сатирик• 17 апреля 2024
10-летняя машина - это точно корыто, какой статус?)) Разве что совсем ничего не понимающему можно пыль в глаза пустить. У статусных людей такое не котируется, наоборот выглядит жалкой попыткой раздувать щеки. И если у вас нет денег на нормальную машину, лучше купите корейца или недорогого японца из салона за эти деньги, это будет честно и без дешевых понтов. Да и ремонтировать «статусное» 10-летнее корыто не придется, на новой лет 5 проездите без ремонта.
Просериарила молодость• 17 апреля 2024
Навіть десятирічна Тойота набагато краще десятирічного Ауді. Тут навіть неможливо порівнювати.
Оцененная• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
То це не великий , деякі і за три роки смальцем наїжджають
Це невеликий для корейців і японців. Для європейців це дофіга.
Natali_kiev1• 17 апреля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
А чому, цікаво?
Love_Love_Love_• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Я би взяла машину до 100 тисяч. Швидше за все японця простого без лишніх наворотів. В пріорітеті тойота, хонда, субару
Love_Love_Love_• 17 апреля 2024
Ответ дляПросериарила молодость
100000%
Куратор дебошей• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
помню продавали когда машину через перекупов, когда продали - подходит парень перекуп и серьезно спрашивает ’ Мы тут спорим, что у вас не 30 тыс пробега за 2 года, а 50, скажите это правда? - да, правда 220 тыс - у них и челюсть отвисла
ЭкстрасенсиХаЯ• 17 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
’брендове авто’
беріть вище, статусне
Банан-барабан
• 17 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я не казала , що одне і те ж , за такі ж гроші 15 тис ми дивились Тойота короліа , це хороша машина , але вона теж далеко не нова була
Якби я була з досвідом , то звісно краще взяти Тойота з салону за 30 тис , хто ж спорить? Але наразі я вважаю , що це не адекватний бюджет для водія без досвіду
А Ауді продають трохи дешевше ринкової, дизайн гарний
Куратор дебошей• 17 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
какие мы все разные - я люблю новое авто, новое есть новое...
а кто то как вы - статусность... бренд... понты.....
Love_Love_Love_• 18 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Цікаво чому її продають трохи дешевше ринкової?
За 10-12 тис ви знайдете шикарну тойоту, наприклад, яріс з нормальним пробігом і прекрасно за 2 роки їїпродасте ні разу не відвідавши сто, хіба, масло поміняти і якраз зрозумієте, який це кайф мати машину яка не ломається
Банан-барабан
• 18 апреля 2024
Ответ дляКуратор дебошей
Ой та які понти , ну сісти в ауді навіть 10 років і сісти елантру навіть 5 років це різний комфорт , бо різного рівня ТЗ
Я ж не кажу про Ренж ровер
Я теж люблю нове , але це наразі інший бюджет геть
Я ж не кажу про Ренж ровер
Оцененная• 18 апреля 2024
Ответ дляNatali_kiev1
Невже ауді не надійна?
Навіть при найбережнішому відношенні будь-яке авто має свій термін і пробіг
Холодная каша• 18 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ну вони кажуть типу царапини це по любому нікуди не дінешся від цього
Я проїздила 5 років на новій машині з нуля, до того не водила. Жодної царапини. Головне - високий кліренс
Банан-барабан
• 18 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому що людина їде за кордон , авто вивозити туди не планує і хоче швидко продати
От Тойота яріс за такі гроші це який рік? От впевнена, що це авто плюс мінус з таким же пробігом під 150 тис
Холодная каша• 18 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Та пробіг щось завеликий
Natali_kiev1• 18 апреля 2024
Ответ дляОцененная
Тут говорять про один вік авто, але кажуть, що японці краще
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 апреля 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Абишо
ніщебродські понти - вони такі, теж посміялась з того поста))))
Басноплетка• 18 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ауди А6 - шикарная машина. Если она новая.
Автор, если навернется коробка или ваш турбодизель - выложите ещё половину этой суммы.
Готовы рискнуть - ваше право.
Банан-барабан
• 18 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
Яке у вас авто було ?
ЭкстрасенсиХаЯ• 18 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ого, ещё и пробег большой
це не великий для 10років, скоріш за все, скручений
Оцененная• 18 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
Я ж не кажу про Ренж ровер
Ви сиділи в Ауді взагалі? Що конкретно там для Вас комфортно?
Банан-барабан
• 18 апреля 2024
Ответ дляОцененная
Мені подобається, все комфортно
Оцененная• 18 апреля 2024
Ответ дляБанан-барабан
А перекупи чому ще не забрали?
Банан-барабан
• 18 апреля 2024
Ответ дляОцененная
А перекупи чому ще не забрали?
Не пропонували )