ВерСаСе• 26 апреля 2024
Касторка для вій. Зайдіть, хто використовує
Нанесла щіточкою спеціальною, як для туші, касторку на вії і через деякий час почало так пекти, що довелося змити. Це жах як боляче. Наче ж зовсім трошки того масла було.
Поясніть , хто вміє, як це робити, щоб не потрапляло в очі ?
ВерСаСе
• 26 апреля 2024
Ответ дляБілка в колесі
Это вообще бесполезно, нет никакого эффекта
А від чого є ?
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Мені ніколи не пекло. Або щіточка брудна, або може алергія на касторку. Я пальцями наносила
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ дляБілка в колесі
У мене був ефект
ВерСаСе
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Щіточка чиста. Спеціально придбала для цього діла. Алергії точно нема, бо з касторки роблю маски давно. Може у мене така будова вій, не розумію.
Фісташкова кава• 26 апреля 2024
Мне аргановое масло помогло для ресниц. Покупала в аптеке,но оно и гораздо дороже чем касторовое. Вот такое берите,оно натуральное
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Скільки воно коштує?
ВерСаСе
• 26 апреля 2024
Ответ дляФісташкова кава
Дякую, а як наносите на вії ?
Эта_Шикарна)• 26 апреля 2024
Мучалась этой ерундой с маслами пока не открыла для себя сыворотки для век
Білка в колесі• 26 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
А від чого є ?
Это как природой заложено. И я бы сказала: от питания, витамины, добавки. Но кардинального улучшения ждать не стоит
ВерСаСе
• 26 апреля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
А можете порадити якусь ?
Фісташкова кава• 26 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Дякую, а як наносите на вії ?
Ушными ватными палочками. Просто смачивала в масле и мазала на ресницы и у корней ресниц
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ дляВерСаСе
Спробуйте ще раз без тієї щіточки. Я наношу не тільки на вії, а й на шкіру, ніколи не пекло. Може у вас чутливі повіки до касторки
ВерСаСе
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую, спробую.
Латексне альтер ЕГО• 26 апреля 2024
Кишмишная Мая• 28 апреля 2024
Стільки сучасних нормальних засобів, сироватки набагато краще, не треба вам ті жахливі олії.