Пез Году Неделя• 29 апреля 2024
Свекрухи, а що мочать ваші невістки?
Що вас найбільше дивує/дратує у невістках? Моя, наприклад, атеїстка. В цекрву не ходе. В неділю може вишивати або ковирятися у землі. Скільки підсовувала їй Біблію, думала, отямиться, але як горохом об стіну. Ще й чоловіка заставляє працювати по великих святах. Вчора дрова рубав. Сама прала, потім на городі зелень сіяла.
Ще завела дорогущу собаку, яку годує виключно телятиною. Бо ба в неї алергія. Тратить шалені гроші їй на одяг, іграшки. Ліки від кліщів тільки коштують 400 грн на місяць. Я того не розумію і ніколи не прийму. Хіба не можна собаку годувати як всі зі стола? Або хоч щось подешевше? Ну от навіщо витрачати купу грошей на пса? Здається, вона його любе більше, ніж чоловіка. Це таке, геть наболівше. Можу багато чудєсов про неї написати.
Допоможіть знайти• 29 апреля 2024
Так вы и не должны её принимать и понимать. Главное же, что ваш сын её принимает, не?
Коренная киевлянка• 29 апреля 2024
Скажите спасибо что вашего в семью взяли, хоть и работать.
Ручки-Крючки• 29 апреля 2024
Мені цікаво що про мене думає моя свекруха: атеїстка, вже була заміжня, мало і рідко готую, ще й дітей не хочу
Каяспер• 29 апреля 2024
Ответ дляМао_Мяо
Свекруха звичайна дворова
Та я про собаку. Со свекрухой понятно
Пез Году Неделя
• 29 апреля 2024
Ответ дляКаяспер
А шо за порода?
Оце мале таке куце, типу Пес Патрон.
Акуна_Матата• 29 апреля 2024
Автор, треба було додати шо невістка чоловіка годує тим, що собака не доїла.
Бо так, трохи скучно вийшло.
Пез Году Неделя
• 29 апреля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
не думаю, що він приймає, що вона з тею псиною носиться як дурень зі ступою.
Каяспер• 29 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Оце мале таке куце, типу Пес Патрон.
Та вон не дороге. И жере все підряд.
Пез Году Неделя
• 29 апреля 2024
Ответ дляМаю натхнення
дрова рубал к лету да?
заставила спиляти грушу, мішала вона їй
Допоможіть знайти• 29 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Это их дело.
Пез Году Неделя
• 29 апреля 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
це він її взяв.
Маю натхнення• 29 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
заставила спиляти грушу, мішала вона їй
я вобще весь огород вывела и клубму с газоном разбиваю.
Пез Году Неделя
• 29 апреля 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Бо так, трохи скучно вийшло.
от як раз готує вона добре
Маю натхнення• 29 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
зачем вобще об этом думать? у Вас нет ни мужа, ни псины?
так заведите и о них думайте
Коренная киевлянка• 29 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
це він її взяв.
Э нет, только женщина решает кого заводить, мужа, животных или детей.
Пез Году Неделя
• 29 апреля 2024
Ответ дляКаяспер
Та вон не дороге. И жере все підряд.
от і я кажу те саме. але каже алергія в нього на курку. раз нагодувала його костями курячими, то думала вона мене приб´є. всі собаки їдять кості, а цій не можна.
Пез Году Неделя
• 29 апреля 2024
Ответ дляМаю натхнення
не від великого розуму город в наш час виводити.
Щебетуха• 29 апреля 2024
Девочки, почему толсто и неинтересно, троль и т д, но мы все сидим в этой теме? И сейчас на 10 страниц ее распишем?
Коренная киевлянка• 29 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Всем нельзя, только отбитые костями животных кормят. Я бы вас накормила потом.
Маю натхнення• 29 апреля 2024
Ответ дляПез Году Неделя
земля никуда не денется, а огурцы я могу купить и так