Пургену мне• 01 мая 2024
Чи є серед вас, хто в 40 років ще не був у косметолога?
З яких процедур почати догляд? Чи вже пізно?)
Результат:
вже голосів:
206 (86.92%)
Я ще не була
31 (13.08%)
Я регулярно відвідую косметоло
Ответ дляПосудомойка
Ви красуня, Вам і не потрібно. Дивоюся, ті, хто ходить регулярно і робить собі всяку бадягу - дуже погано виглядають, років на 8-10 старше свого віку. Цікаво, як би вони виглядали без цих припарок. Вже ніколи ніхто не дізнається.
Спасибо, обычная я, не парюсь просто. У кого-то есть потребность туда ходить, у меня ее нет.
И с генетикой повезло, кожа без проблем. Морщины не беспокоят, да и не помогут от них косметологи.
курасаны• 01 мая 2024
43 года, у косметолога была 2 раза - последний в 2008. Уже пару лет собираюсь и все никак))
Сама не знаю• 01 мая 2024
я не была, колоть себе ничего не собираюсь, а намазаться кремом-маской, сделать массаж, я и сама могу
Точу ляси• 01 мая 2024
Я перший раз відвідала косметолога в 39, і думаю чого я не робила цього раніше, косметолог це ні тільки уколи,це багато інших процедур, які дійсно покращують стан шкіри і відповідно зовнішній вигляд.Тому раджу почитати і головне ввести це в систему як стоматолога і гінеколога) Будьте гарною і любити себе
Топтунша• 01 мая 2024
Сходила би, але фінансів на то не маю. Роблю тільки лазерку і електро на обличчі( сюди купа грошей пішла в трубу, бо ефект зовсім мінімальний, але я не здаюсь). Я б на масаж походила, але це дорого для мене.
Грибной_Дождик• 01 мая 2024
Ответ дляПосудомойка
В попу і мозок хіба.
Це ви собі так збираєтесь робити?))
Котя_люлю• 01 мая 2024
Ответ дляТихомандражная
мне пока 30, ни разу не была и не планирую. мне есть чем заняться, не хочу тратить свое время и деньги на бесполезные походы
як це марні походи? Це інвестиція в своє завтра - хіба вам не хочеться в 65 виглядати на 63?
Тихомандражная• 01 мая 2024
Ответ дляКотя_люлю
ахахаха)
я лучше проинвестирую накопленное в землю или материалы)
Посудомойка• 01 мая 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
Це ви собі так збираєтесь робити?))
Ні, вони мені ще стануть в пригоді. А ви, я так зрозуміла вже зробили?
Каяспер• 01 мая 2024
Ответ дляyokogama1
не вистачає відповіді ’не була і не планую’. Зробили культ з тих косметологічних послуг, як жінка ними не користується, то сприймається як динозавр
Так а хто ж буде годувати оцю всю б´юти індустрію, жінка вже не жінка, яка не зробила ботокс, губи, вії і тп
Гарантую неперелевки• 01 мая 2024
Ответ дляКаяспер
Хейтять всіх і за все. Ходиш до косметолога - хейтять, не ходиш - теж хейтять. Від жінок не від-ться ніколи. При чому самі ж жінки. Навіть в цій темі.
Каяспер• 01 мая 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Згодна, час такий, змінились пріоритети
Я только за!• 01 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Не була і не збираюся. Я старіння не боюся, це природній процес. Захворювань шкіри не маю.
Захворювання лікує дерматолог,а не косметолог
Я только за!• 01 мая 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
25, хожу до косметолога, але майже не користуюсь дом доглядом, лінуюсь
Нахіба?
Ответ дляКаяспер
ну я зовсім не проти щоб інші туди ходили, кожен обирає сам. Але мене категорично не влаштовує нав´язування своїх уявлень про зовнішній вигляд іншим. Типу хто не ходить до косметолога - той куку, хто не фарбує волосся - сіра миша ну і т.д по списку
Братья Капли• 01 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Ну вы чего женщины? У меня ребенок ходит к косметологу подросток, не регулярно но время от времени, муж и тот иногда говорит запиши к косметологу на чистку, а тут барышни дожили до 40 лет и ни разу не ходили к косметологу, не верю
Чему вы не верите? Что можно иметь хорошую кожу без чисток, уколов красоты и др.косметологических процедур?А иногда даже выглядеть лучше тех, которые ходят к косметологу.
Братья Капли• 01 мая 2024
Ответ длязабиякина
Значить гарний косметолог у неї раз різниці не видно. Для того то і робиться, щоб як найдовше не було видно вікових змін
Да я насмотрелась здесь и не только ’на красоток ’,после походов к косметологу
Гарантую неперелевки• 01 мая 2024
Ответ дляЯ только за!
Нахіба?
Бо я так хочу, бо мені подобається і я вважаю так запотрібне. І я не питаю, нахіба у 40+ не ходять чи ходять. Хіба що можу поцікавитися, які процедури роблять.
Ответ дляАБВГДейка
прикиньте, бывает так что у людей другие приоритеты и финансовые в том числе. Человек ещё может в селе жить и не иметь возможности, а ещё можно быть просто довольным своим внешним видом.
Это, как с руками- кому, как повезет) Одни не могут жить без обрезного маникюра, а другие прошлись пилкой и готово. Всегда восхищалась теми, кто имеет красивую форму ногтей и длинные пальцы от природы.
В 46 годков была у косметолога единожды, по подарочному сертификату.
Мне понравилось. Делали маску и массаж.
Объективно считаю, что очень все индивидуально- надо или не надо.
Мне понравилось. Делали маску и массаж.
Я только за!• 01 мая 2024
Ответ дляАБВГДейка
Навіть не цікаво було ніколи сходити хоч на якийсь догляд, відпочити, порелаксувати поки косметолог над вами чаклує, масочки, догляд зроби, шкіра потім вам подякує
Чаклує це нанести масочку ,яку вдома можна безкоштовно собі нанести?)
Я только за!• 01 мая 2024
Ответ дляТочу ляси
Ви не змозі собі самі карбоксі зробити чи пілінг?
Я только за!• 01 мая 2024
Ответ дляТоптунша
А лазерку яку робите?
Грибной_Дождик• 01 мая 2024
Ответ дляПосудомойка
Не робила, але мозок потрібний для того щоб думати, а щоб якісь хамовиті речі писати думати не потрібно, так що можете і в мозок