Поліцейський патруль• 06 мая 2024
Вы смогли бы выехать с ребенком, если муж против?
Как думаете, что ждало бы вас потом?
Результат:
вже голосів:
33 (56.9%)
Да
25 (43.1%)
Нет
Астановитесь• 06 мая 2024
Ответ дляФайна цьоця
Они вас с ребенком бдят 24/7?
Тікати як злочинці, це нашкодить дитині, та і знайдуть швидко бо його друзі менти, ще посадять за викрадення
Поліцейський патруль
• 06 мая 2024
Ответ дляАстановитесь
Мій не відпускає дитину, поїду сама
Вот без ребенка точно не поехала бы.
Файна цьоця• 06 мая 2024
Ответ дляАстановитесь
За 1 день не найдут, а до границы можно доехать успеть
Allein74999• 06 мая 2024
Если муж не понимает степени опасности и не ценит жизнь ребенка, нахрена мне такой муж? Конечно б уехала.
Почемучка• 06 мая 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Значит то не семья. Наша лишь крепче стала
Ну по своїм знайомим дивлюся чоловіки гуляють поки жінки там це жах і не соромляться кажуть розводитися не збираються
Дело было давно• 06 мая 2024
Ответ дляАстановитесь
Ви на приколі? Пишете, що поїдете, якщо каби прилітатимуть часто, а дитину значить під кабами лишите? Що Ви за мати така? І викрадення ніяк не стосується, коли дитина з одним із батьків. Він Вас у розшук оголосить? Ви нездатні зібрати тихо речі та якось вранці на поїзд стрибнути з дитиною і вже ввечері кордон перетнути?
Чеширская кошечка• 06 мая 2024
Мій чоловік не був би проти, якби ми жили в опасному регіоні. Але ми у відносно спокійному регіоні і виїжджати я не хочу.
ДелиВерка• 06 мая 2024
Ответ дляЛісАпетная
Ну если он был бы против мне было бы проблематично выехать. Потому что именно муж вёз нас в свое время на границу, таскал чемоданы
И ещё, если ехать к кому то, то ещё смогла бы. Но если в никуда я бы не решилась
Удалено администрацией...