Леди Г• 13 мая 2024
Сильно болять і крутить ноги + постійно ниє поперек.
В мене три протрузії у поперечному відділі хребта. З правої сторони у попереку постійно "стирчить голка", коли рухаюсь є покалування, іноді сильні, іноді ледь помітні.
Невролог нічого критичного не бачить. Каже, що треба робити вправи і все буду ОК. МРТ і рентген є. Ревмопроби в нормі.
Гострий біль зняли медикаментозно, зараз роблю спеціальну ЛФК (реабілітолог показала вправи, займаюсь місяць)
Але краще не стає. Поперек постійно напружений і спазмований.. А на цьому тижні повернулась біль у ногах.
Я встаю з болем, і лягаю з болем. Я просто втомилась від цього постійного відчуття болю.
Леди Г
• 13 мая 2024
Ответ дляА ось і я
сколько вам лет?
к остеопату ходили?
42 роки.
Ні, до остеопата не ходила.
Три роки тому ходила до мануального терапевта (його дуже хвалять у нашому місті), він мене мабудь якось невдало смикнув і після нього почались болі у попереку і я пішла до невролога.
Тді біль зняли медикаментами. Зараз ліки допомогли тільки частково.
Ні, до остеопата не ходила.
Леди Г
• 13 мая 2024
Ответ дляУгги в горошек
Другой невролог?
Була у двох.
Кажуть проблеми невеликі, робіть зарядку.
Зарядку роблю місяць, краще не стає.
Угги в горошек• 13 мая 2024
Где тот защемлены может корешки.
У меня похоже, ну ноги пока не болят , правда. В одну сторону отдавало, и отдает периодически до больше , то меньше, то попускает.
Пока не встанет что то на место, боюсь и ниче не поможет, вопрос только найти что то, что станет..
Понимаю автор, но только сами себе поможете.
Пробуйте другие упражнения, ищите на ютюб что то..
А ось і я• 13 мая 2024
Ответ дляЛеди Г
Була у двох.
Зарядку роблю місяць, краще не стає.
ну вам нужно заниматься 100%, и состояние видимо запущенное если за месяц лучше не становится
Леди Г
• 13 мая 2024
Ответ дляА ось і я
Я до мануальщика три роки займалась йогою, до того два роки плавала. Сходила на свою голову, зробила собі подарунок на ДР... Тепер розвалене створіння.
А ось і я• 13 мая 2024
Ответ дляЛеди Г
сходите к остеопату, если вам действительно дернули че-т не то, то он по идее поможет.
Леди Г
• 13 мая 2024
Ответ дляУси Пуси
Ви б пілши в центр реабілітації, а не просто вправи вдома виконували.
Я ходжу в центр реабілітації хребта і суглобів раз на тиждень, там мені реабілітолог показує вправи і я їх роблю вдома.
Уси Пуси• 14 мая 2024
Ответ дляЛеди Г
Трохи не то. Я займаюсь 3 рази на тиждні з реабілітологом на тренажерах. Є грандіозний результат. Я встати не могла, так поперек болів, навіть спати не могла. Лікар контролює процес кожні 3 заняття.
Леди Г
• 14 мая 2024
Ответ дляУси Пуси
Зрозуміла, дякую.