Маурита• 13 мая 2024

Дитина мерзне вночі

Ситуація наступна. Одного разу вночі мені здалось що дитина холодна, вирішала виміряти температуру- 35.3. Почала контролювати і майже кожну ніч температура 35.3-35.5. Педіатр каже що дитина мерзне. Чому таке може бути? Чи це може бути нормою в принципі (така температура під час сну)? Тому що так, зазвичай, ручки та ніжки не холодні (під час сну). В квартирі нормальна, комфортна температура-+ 23 градуси. Не розумію, де шукати причину чи причини взагалі немає і це ок? Вдень температура нормальна - 36.8 як правило. Дитині 3 роки.
Флюорография гуся• 13 мая 2024
так зачем вы окно открываете.
дети не любят холод

автор Маурита • 13 мая 2024
Ответ дляФлюорография гуся
так зачем вы окно открываете.
дети не любят холод
Де ви це прочитали?
ЛижТолько• 13 мая 2024
Вкривайте дитину руховою ковдрою
Несу добро людям• 13 мая 2024
Ответ дляФлюорография гуся
так зачем вы окно открываете.
дети не любят холод
Де таке написано в автора?
Не зацілована• 13 мая 2024
Пижамку теплую может, если просто в трусиках спит и футболочке.
Ноунэйм• 13 мая 2024
Ребёнка ничего не беспокоило. Зачем вы меняли температуру? Чтобы что?
автор Маурита • 13 мая 2024
Ответ дляНоунэйм
То я написала чого, бо здалось що дитина дуже холодна. Я банально злякалась, тому і виміряла температуру, щоб переконатися що все добре

Несу добро людям• 13 мая 2024
Вночі у всіх падає температура і в дорослих це нормально. Дитина скаржиться?
Ноунэйм• 13 мая 2024
Ответ дляМаурита

Вот именно, что показалось. Укрыли бы да и всё
Салт• 13 мая 2024
Вам коли холодно, Ви зможете спокійно довго спати?
Якщо дитина спокійно спить і не хворіє, значить їй комфортно і вона не мерзне.
Мамин тріль• 13 мая 2024
Норма ночной температуры)плед еще один дайте,подмерзнет,закутается интуитивно
А шо сталося?• 14 мая 2024
Ответ дляФлюорография гуся
так зачем вы окно открываете.
дети не любят холод
Как какие, а что почти летом закрывать окна?