Затишне кубло• 21 мая 2024
В Україні можуть запровадити податок на бездітність...
Як вам така новина?
Результат:
вже голосів:
244 (80.53%)
Не потрібно
33 (10.89%)
Потрібно запровадити
26 (8.58%)
Свій варіант
Брюльтик• 21 мая 2024
История циклична и не только в отношении войны ... Уже было при союзе такое, правда недолго.
Томатико• 21 мая 2024
Ответ дляМедсестричка
Якщо всі будуть народжувати по троє дітей, то отримають бронь. Хто тоді воюватиме?
какаяразница (ТМ), после нас - хоть потоп!
Пупуговка• 21 мая 2024
Ответ дляКриниця щастя
А що, народжувати для війни ?
Ніхто у здоровому глузді не буде того робити.
Ну нічого, завезуть з третіх країн робочі руки, котрі не підлягають мобілізації зараз. Через 10 років отримають громадянство і підуть захищати. І народять діточок, і економіку підтримають, одні плюси.
а кто поедет сюда? для чего? из нищеты в нищету?
МУСЯкомарова• 21 мая 2024
Ответ дляДуболом
Серьожа, ти?
Ти пробував законопроекти придумувати не під наркотою?
Нормальный налог, нечего придумывать. Жалко, что налог -это безусловная выплата, т.е. не предусаматривает целевого направления средств. А вообще то нормально перераспределять средства в пользу тех кто готов иметь детей, потому, что это тяжелый труд на общественное благо, который и общие расходы предусматривае - как минимум на школы и садики.
Муууумие• 21 мая 2024
Это не закон и новость ни о чем.Автор законопроекта постоянно что то выносит,но поддержки ноль.
Пупуговка• 21 мая 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
ахах
Криниця щастя• 21 мая 2024
Ответ дляПупуговка
Повірте, є люди, хто ще гірше живе. Набагато гірше. Ну ви розумієте якість, але то вже питання
Не чули такі думки держиморд?
Пупуговка• 21 мая 2024
Ответ дляМуууумие
пусть знают реакцию, мы противвввв очень
Томатико• 21 мая 2024
Ответ дляКриниця щастя
А що, народжувати для війни ?
У нас есть свободные рабочие места для иностранных рук? Им и сейчас никто не мешает понаехать, только никто не хочет.
дама_из_декрета• 21 мая 2024
Ответ дляМуууумие
Отвлекают от гельминтивности вселенского .
Забула що?• 21 мая 2024
Ответ дляЕдинорог помог
А что сейчас проблема забеременеть?
Якщо вам все одно від кого і можете з першим зустрічним - то немає
Пупуговка• 21 мая 2024
Ответ дляКриниця щастя
Не чули такі думки держиморд?
у них есть выбор ехать в развитые страны с нормальными зп, соцзащитой, плюшками. а сюда зачем? у нас свои места не находят
Масяня Я• 21 мая 2024
Вот зеля всех отпрысков пусть привезет в Украину, жена пусть ему здесь рожает дальше)))
Криниця щастя• 21 мая 2024
Ответ дляТоматико
Зараз немає такої політичної волі.
Почекайте. А місця є. Проблема в оплаті.
Але тим, хто живе гірше, ніж ми, то за радість
Мама Чели• 21 мая 2024
Ответ дляПупуговка
та знают, что многие и двоих не потянут, пожалели
Та да, в цей час сім´ї з двома це герої, тянуть тих дітей як можуть, а потім віддай на війну
Пупуговка• 21 мая 2024
Ответ длядама_из_декрета
привлекают наоборот
Масяня Я• 21 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
в раше полгода назад ввели,теперь и мы не отстаем
Не правда, родственники в оккупации нет такого , Крым нет такого , раша нет такого
Пупуговка• 21 мая 2024
Ответ дляКриниця щастя
Зараз немає такої політичної волі.
не считайте их за дураков
Томатико• 21 мая 2024
Ответ дляКриниця щастя
Зараз немає такої політичної волі.
Ну может нам хоть папуасы со временем выберут тут нормальную власть, если сами не в состоянии.
Криниця щастя• 21 мая 2024
Ответ дляПупуговка
Вибір?
Ви знаєте, як туди люди добираються, та скільки це коштує
До Україні буде дешевше, якщо почнуть займатися цими направленням цілеспрямовано
Единорог помог• 21 мая 2024
Ответ дляЗабула що?
Та я свое уже отрожала)
Ну, не хотите платить налог, то нечего перебирать 🤷
Пупуговка• 21 мая 2024
Ответ дляМасяня Я
не слышала тоже, наши б уже такую новость раструбили и мемов наштамповали
Пускаю бісики• 21 мая 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну, в этом, по-крайней мере, есть какая то логика при такой демографической ситуации. Налоги все равно поднимать будут.Никакой новый налог с радостью не принимают
А зачем нам повышать рождаемость? Работы нет, учебы нет, цены конские, люди ради людей, как в Африке?
Ответ дляЗабула що?
Я теж не дуже знаю. Дитиною була, якось почула розмову дорослих і чогось запам´яталося
Податок на бездітність в ссср:
Податок був введений в листопаді 1941 року
Бездітні чоловіки віком від 20 до 50 років та бездітні заміжні жінки від 20 до 45 років повинні були відраховувати 6% своєї зарплати державі. Нижча ставка передбачалася для тих, хто отримував менше 91 рублів на місяць. Із заробітку менше 70 рублів — податок не збирався. Звільнялися від податку особи, що не мали можливості завести дитини за станом здоров´я. Від сплати податку звільнялися особи, в яких діти загинули, померли або зникли безвісти на фронтах Великої Вітчизняної війни. Також існували пільги для студентів середніх спеціальних і вищих навчальних закладів (до 25 років), для Героїв Радянського Союзу, для нагороджених трьома ступенями Ордену Слави, для деяких окремих категорій військовослужбовців, наприклад строкової служби і членів їхніх сімей.
Масяня Я• 21 мая 2024
Ответ дляПупуговка
там есть такой налог?
Вам тут разное напишут, но в раше на детей не до 3 лет 800 гр дают, а нормальную помощь до 18 лет , и крупная сумма на карту, нашим даже до раши не дотянуть в этом плане денег, пенсий
дама_из_декрета• 21 мая 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Погугла , у них в пошлом году , тоже какой-то упырь в думе это предлагал, но не приняли пока .
Все как под копирку с рашей и оманский делает