Sewgirl• 21 мая 2024

Східниця, порадьте готель.

Основне, щоб був відкритий басейн, бо їду з дитиною і бажано не дуже дорого. Бо такі готелі як Три сини, чи Тустань то дорого для нас. Шукаю щось з бюджетом до 3000 грн.
Аноним ФЕЯ• 21 мая 2024
Осоння, таор. В стоимость 3 сини еще входит 3х разовое питание это существенный плюс
nahaka• 21 мая 2024
Я не знаю, яка там зараз вартість, але ми їздили в Сосновий бір або Зелений бір - якась така назва. Номер мене влаштовував, харчування - також, є невеликий басейн
автор Sewgirl • 21 мая 2024
Ответ дляnahaka
Дякую
Я инженер, меряю от 1• 21 мая 2024
Crona hotel spa, взимку відпочивала, сподобалось
ПироженкА• 21 мая 2024
+
Гжегож Бженчишчикевич• 21 мая 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Осоня дороже трех тисяч, три сини тоже. Таор не знаю, не была.
автор Sewgirl • 21 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так, дякую. Що не дивлюся кругом ціна набагато більша ніж мій бюджет. Невже зараз вже настільки прайс змінився🫣 давно не відпочивали
автор Sewgirl • 21 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Аноним ФЕЯ• 21 мая 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Таор обычно в такую же стоимость как и осоння. Посмотрела на букинге таор 3250. Не особо выбивается из бюджета автора.
Гжегож Бженчишчикевич• 21 мая 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Только что посмотрела таор. Так себе. Открытого бассейна нет. Цена только с завтраком. На июль на 1+1 3800 грн. сутки. Осоня на июль на полный пансион на 1+1 - 6100 грн. сутки. Цена ещё зависит от месяца когда едешь, июнь обычно дешевле идёт.