Перекус беру завжди• 21 мая 2024
Кто проходил детокс?
Посоветуйте, пожалуйста, где проходили. Желательно Закарпатье, Прикарпатье, возможно Львов. Поделитесь реальными отзывами, где вас помогли очистить организм и немного сбросить вес
Даю справку• 21 мая 2024
Под свалявой какая то там поляна. Не была , все собираюсь. Знакомая раз 8й проходит уже
Перекус беру завжди
• 21 мая 2024
Ответ дляДаю справку
Есть эффект? Вы замечаете по ней?
Даю справку• 21 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Есть эффект? Вы замечаете по ней?
Да .худеет хорошо,энергия,и на лицо свежеет
Перекус беру завжди
• 21 мая 2024
КликОЛЬКА• 21 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Этот?
Я там була двічі. Мені сподобалося. Із мінусів реально дієтичне харчування, хоч і доволі смачне. Трохи голоднувато) і немає басейну. Лише маленький відкритий на вулиці. Тіпа чана. І там завжди холодно. Але у них хороші ванни, соляна печера, масажі. Хороший сам корпус. І ціни хороші. Зараз я їду в Квітку Полонини. Він крутіше, але ж і ціни вищі. Мені 12 днів обійдуться в 23 000 грн. (в номері з подругою на двох) + деякі процедури платні, а деякі вже входять у вартість
Перекус беру завжди
• 21 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Спасибо большое! Пошла гуглить. Мне Гугл ещё риксос предлагает, но там нет варианта 7 дней. Я не уверена, что смогу на 14 дней, даже на 12 вырваться. Мне хотя бы недельку
КликОЛЬКА• 21 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Ну, якщо я нічого не путаю, то Ріксос дуже дорогий. Подивіться тоді ’ Квітку Полонини’. Той корпус, що більш дорогий. Він вважається одним з кращих, але так, не сильно бюджетно. Тиждень це мало. Хоча б 10 процедур треба пройти, а в неділю нічого не працює
Перекус беру завжди
• 21 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Не нахожу у них на сайте детокс программу. Вижу два варианта лечения
Перекус беру завжди
• 21 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Я цены смотрела на риксос. Приемлемо. Мне главное, чтоб результат был и условия красивые. А то я голодная, если ещё и номер некрасивый и вокруг красоты не будет, то я или убью кого то или сама убьюсь
ещё и курить нужно будет бросить
Даю справку• 21 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Этот?
Ниче не ясно
Там мужчина верующий .Забыла имя
КликОЛЬКА• 21 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
ещё и курить нужно будет бросить
Ну тоді точно Ріксос) там більше упор на спа, релакс і сервіс. Тобто, саме лікування посереднє. І це за ціну 150 євро+ на добу. Туди не за тим їдуть.
’Квітка Полонини’ це скоріше хороший санаторій і все. Там більше відпочинок і лікування (пити воду, ванни, грязі, косметолог, масажі, більш складні очищення і процедури по здоров´ю.) Звичайно, це має гарний результат і для очищення і зовнішності. Мені 37, якщо що) Процедури назначає лікар.
Той ’ Сонячний’, що Ви показали - найнижчий по рівню. Просто непогане і бюджетне місце, але все доволі пристойно
Перекус беру завжди
• 21 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Мне нужно, чтоб было очищение, следили за питанием и процедуры. Смотрю все подряд, что Гугл выдает. Не хочется время и деньги зря потратить, нужна польза. Ещё бы нервы немного в порядок привести
Сонячный отпадает)
КликОЛЬКА• 21 мая 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Сонячный отпадает)
Ну це задача не на тиждень точно) вибирайте будь-який з перших двух тоді.
Даю справку• 22 мая 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Первый что бюджетный, у вас был результат?
Вообще эти де оксы на отток желчи?
Я не понимаю принцип.
Мне именно это надо наверное. Как понять направленность заведения?
Вообще эти де оксы на отток желчи?
Я не понимаю принцип.
КликОЛЬКА• 22 мая 2024
Ответ дляДаю справку
Вообще эти де оксы на отток желчи?
Я не понимаю принцип.
Вообще эти де оксы на отток желчи?
Я не понимаю принцип.
Ну вони, в принципі, всі оздоровчі. Мінеральна вода це, в першу чергу, лікування ЖКТ. Так, в мене був результат. В мене теж проблеми з жовчним і підшлунковою. Але за тиждень це не вирішити. Я їздила на мінімум 2 тижні і пила воду, як радив лікар, 5-6 разів на день+ їх дієтичне харчування+ інші процедури лікар може призначити. Пропав наліт на язиці і будь-які питання зі сторони ЖКТ. Результат триває до 6-12 місяців. Потім знову треба займатися. Ще я там відвідувала ванни, масаж та соляну печеру. Вертатися завжди свіжа, схудла, спокійна і красива додому)