-Ань-• 08 июня 2024

Житомирщина. Люди прийшли під ТЦК: вимагали пояснень, побиття чоловіка до смерті

На Житомирщині люди прийшли під ТЦК: вимагали пояснень у справі про побиття чоловіка до смерті:

Жителі Баранівки 5 червня зібралися біля другого відділу Звягельського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки. Люди вимагали пояснити ситуацію із смертю 32-річного Сергія Ковальчука, рідні якого заявляють, що чоловіка побили в ТЦК.
Ваша величність• 08 июня 2024
Пояснення потрібно вимагати у 73%, які колись хотіли поржати, але вирішили долю всієї країни.
Співчуття родині загиблого.
Смерть ворогам.

sahkana• 08 июня 2024
у него были побои до тцк.парень зловживав алкоголем.свидетели есть и он что спал 10 лет,не знал,что война и творится?если больной-где доки?родители куда смотрели?может и добавили ему в тцк,а может и нет.идет следствие.но бухать меньше надо и хоть немножко следить за новостями и законами
sahkana• 08 июня 2024
Ответ дляВаша величність
Співчуття родині загиблого.
Смерть ворогам.
а в этих пояснень вы не требуете?
Natalia505• 08 июня 2024
Жах, божеволіють люди. Яке горе родичам...
RimBt• 08 июня 2024
к сожалению, их разогнали уже.
потому что уже 8 червня
автор -Ань- • 08 июня 2024
Ковальчук Сергій Миколайович перебував 4 доби у комі і 02.06.2024 помер, не приходячи до тями.
sahkana• 08 июня 2024
и да,поддержите нашего героя.парень с квартала тяжело ранен.штурмовик доброволец.многие волонтерят с артистов.есть и на фронте они
annetta888• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
Чого його не завезли у витверезник? Чого не відправили на лікування?
У нього немає сім´ї, написано ж.

Відчуття ненависті до цих ...
oboeva• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
При чем новости,законы и бухать,если по вашим комментам судить,то вы не просыхаете.

RaminaSonne• 08 июня 2024
Ответ дляВаша величність
Співчуття родині загиблого.
Смерть ворогам.
Людей було ошукано, цинічно й підступно.
Із якою програмою воно йшло на вибори?
’Мір в глазах’, ’ я буду хоть с чьортом лисим дагаварівацца’, ’остановлю войну’, ’ главное - жизни ’ І т п.
Люди ж не мають зв´язку із космосом, щоб передбачити, що його буде перекуплено і підвішено на гачок.
Rosenica• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Із якою програмою воно йшло на вибори?
Чомусь тим, хто за нього не голосував, було очевидно, що він - тупий блазень. Що ж заважало іншим включити мозок?
Jimson• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Із якою програмою воно йшло на вибори?
Коли ми вибирали ретрансляційний пристрій, варто було б подумати і про те, хто замовляє музику?
RaminaSonne• 08 июня 2024
Ответ дляRosenica
Ну, повірили.
Що ж тепер.
Якщо хтось передбачав, що розпочнеться така диктаторська діч - схиляю голову перед екстрасенсорними здібностями.
sahkana• 08 июня 2024
Ответ дляNatalia505
Наташа,там не так було як розфгнали.Він бухав,на синій цвєт.Приїхав участковий,бо він ігнорував повістки,так роблять на комісію везуть.а там не дай сто грам як залежному наро дозу і кине не тільки епілепсія.він перед цим бився,люди кажуть синяки були і падав.не виключаю,що може стукнули його ті тцкашники,а може не дали опохмел і кинуло,падав.сотні тисяч народу в воєнкоматах.всяке може бути.довідки потрібно і закон читати.де рідні були,батьки?вони що не бачили сто повісток і що війна,а він синій кожен день
автор -Ань- • 08 июня 2024
Ответ дляRosenica
Тупий - багато не вкраде.
sahkana• 08 июня 2024
Ответ для-Ань-
люди в окопах гинуть,його захищаючи,а не від бухла вдома
автор -Ань- • 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
Удалено администрацией...
sahkana• 08 июня 2024
Ответ дляannetta888
У нього немає сім´ї, написано ж.

Відчуття ненависті до цих ...
витверезників у нас нема!!то при союзі було.і без суда як це людину насильно в нарко покласти?
mymoly• 08 июня 2024
Ответ для-Ань-
Тупий - багато не вкраде.
Так, його оточення теж

annetta888• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
Людина хвора. Алкоголізм - хвороба.
Крапка.
sahkana• 08 июня 2024
Ответ дляannetta888
У нього немає сім´ї, написано ж.

Відчуття ненависті до цих ...
ну розкажіть це хлопцям в окопах.якщо на те пішло.всі хочуть вдома бути і навіть випити ту півлітру
sahkana• 08 июня 2024
Ответ дляoboeva
Удалено администрацией...
Veselka8• 08 июня 2024
Это проплаченные провокаторы, кому надо заплатили из рашки транш прошел и вывели зевак орать какую-то дичь на потеху и радость путьке
oboeva• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
Удалено администрацией...
Врёте как всегда,нет там никакой аптеки
annetta888• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
Він хворий був, хворий.
Його треба було лікувати. Де папір, що він відмовляється лікуватися?
RaminaSonne• 08 июня 2024
Ответ для-Ань-
Удалено администрацией...
oboeva• 08 июня 2024
Ответ дляVeselka8
То есть он умер сам?
sahkana• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Із якою програмою воно йшло на вибори?
то ви хочете гетьмана на престол чи мертветчука?хто з них маладец?)
Rosenica• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
Люди в окопах захищають не найвеличнішого, а мене і моїх дітей. І таких як я. Україну.
Veselka8• 08 июня 2024
Возможно ещё что это сетка РПЦ вывела людей качать лодку, СБУ нужно разобраться кто стоит за всем этим, путька концы в воду не спрячет пусть не мечтает