-Ань-• 08 июня 2024
Житомирщина. Люди прийшли під ТЦК: вимагали пояснень, побиття чоловіка до смерті
На Житомирщині люди прийшли під ТЦК: вимагали пояснень у справі про побиття чоловіка до смерті:
Жителі Баранівки 5 червня зібралися біля другого відділу Звягельського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки. Люди вимагали пояснити ситуацію із смертю 32-річного Сергія Ковальчука, рідні якого заявляють, що чоловіка побили в ТЦК.
Natal_ka91• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
люди в окопах гинуть,його захищаючи,а не від бухла вдома
Так а ваш коментар тут до чого?
Бухав чи бухав - його особиста справа, помер не від того
Natal_ka91• 08 июня 2024
Ответ дляBosikom
давайте жаловаться на политического тролля sahkana. она же манька, кимберли. ну невозможно читать темы, она строчит непросыхая через каждые три минуты. вся тема нею обгажена. ну написала коммент, успокойся. нет же, надо строчить и строчить
Це така тактика - відволікання від проблем в українському суспільстві
Kidstaff Bot• 08 июня 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.
З повагою, Команда Kidstaff