-Ань-• 08 июня 2024

Житомирщина. Люди прийшли під ТЦК: вимагали пояснень, побиття чоловіка до смерті

На Житомирщині люди прийшли під ТЦК: вимагали пояснень у справі про побиття чоловіка до смерті:

Жителі Баранівки 5 червня зібралися біля другого відділу Звягельського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки. Люди вимагали пояснити ситуацію із смертю 32-річного Сергія Ковальчука, рідні якого заявляють, що чоловіка побили в ТЦК.
Vlada-Maria• 08 июня 2024
Ответ дляannetta888
Чого його не завезли у витверезник? Чого не відправили на лікування?
У нього немає сім´ї, написано ж.

Відчуття ненависті до цих ...
То манька, прийшла по накатаній схемі забрати неВдобну зелупеням і їх прислужникам тему

Veselka8• 08 июня 2024
Удалено администрацией...
RaminaSonne• 08 июня 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Их не забанят, это проект сайта
На жаль, саме так (
Це недоторкані святії корови тут.
Підіймали питання щодо мерзенної ботви, відповідь адмінів вражаюча, читайте останню сторінку

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3534582-5

Певно, рознарядка ’зверху’ - цього Бота не чіпати, забезпечити майданчик для роботи (
Тому жалітися сенсу нема, тільки у блок, щоб фізичної можливості не мало серти в темах, відробляючи криваві копійки.

Добре, ботяро таке тупезне, що який нік не зареєструє, маргінально- дебілоїдний стиль кричить сам за себе з першого ж речення, і одразу зрозуміло, кого кидати в блок.
Vlada-Maria• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Людей було ошукано, цинічно й підступно.
Із якою програмою воно йшло на вибори?
’Мір в глазах’, ’ я буду хоть с чьортом лисим дагаварівацца’, ’остановлю войну’, ’ главное - жизни ’ І т п.
Люди ж не мають зв´язку із космосом, щоб передбачити, що його буде перекуплено і підвішено на гачок.
’Люди’ все прекрасно знали і розуміли, і свідомо підписали вирок Україні. Бо тільки україноненависник або несповна розуму міг голосувати за оте гундяво-малороське, котре сміялось з Голодомору, рваро повістки на камеру і обзивало Україну повією. Голосували в надії, що розверне Україну до раші, про що навіть тут відкрито писали. А тепер жаліють лиш про одне-що лоханулись. І ні краплі вини за скоєне
Veselka8• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
На жаль, саме так (
Це недоторкані святії корови тут.

Удалено администрацией...
Vlada-Maria• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
люди в окопах гинуть,його захищаючи,а не від бухла вдома
Автор, заблокувати той зелупенський бульбулятор слів, котрий свідомо оббріхує вбитого
elenze66• 08 июня 2024
Ответ дляowl62
А яка доля того побитого ухилянта з Одеси, який прийшов до тями в бусику і зарізав трьох ТЦК-ників?
Та вже ж давно написали що це фейк. Поліція підтвердила.
Vlada-Maria• 08 июня 2024
Ответ дляannetta888
Людина хвора. Алкоголізм - хвороба.
Крапка.
А хто, крім маньки і гицлів -вбивць , розказує, що у вбитого був алкоголізм?
Olvia1987• 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
а про пуйла немає анекдота?
Я звідки знаю?У росіян спитайте.Це ж ви ж по Бєлгороду спєц.

Bosikom• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
На жаль, саме так (
Це недоторкані святії корови тут.

жесть... так на работу тролем как раз и идут маргиналы и недалёкие. которым не хватает ума найти более перспективную и стоящую работу.
но их реально много. как начало тцк творить беспределы, так здесь ботва и расплодилась.
sky-labs• 08 июня 2024
Ответ дляoboeva
То есть он умер сам?
Именно, ’по сценарию отработал роль на отлично! На потеху путьке’...

Не зря такие у меня в блоке
Vlada-Maria• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Удалено администрацией...
Воно вже й з клона Веселка строчить
Vlada-Maria• 08 июня 2024
Ответ дляСонная Сова
И Veselka8 туда же в бан будь ласочка! Слов нет на их высеры
То одне й те саме строчить з клонів
Vlada-Maria• 08 июня 2024
Ответ дляBosikom
давайте жаловаться на политического тролля sahkana. она же манька, кимберли. ну невозможно читать темы, она строчит непросыхая через каждые три минуты. вся тема нею обгажена. ну написала коммент, успокойся. нет же, надо строчить и строчить
Бо це тактика така, щоб закрити тему
Veselka8• 08 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Воно вже й з клона Веселка строчить
Влада чому ви не на цензорі?
Просте питання.

И Рамина, вы меня повеселили с этим вашем ’ поки тема актуальна’
То есть у вас задание заходить в любые ’актуальные’ зрадо-темы и отрабатывать копейку ругая власть и деморализуя украинцев ?
Класс))
Vlada-Maria• 08 июня 2024
Ответ дляBosikom
Удалено администрацией...
Bosikom• 08 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
RaminaSonne• 08 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Удалено администрацией...
Та мало того, що ’не бачать’, а, більш того, манька зі своїх декількох клонів може пожалітися, коли ’упомінають всує’ назву ’манька’, і це буде розцінено як ’ перехід на особистість’, ’і користувач буде ще й правий’
RaminaSonne• 08 июня 2024
Ответ дляBosikom
Удалено администрацией...

RaminaSonne• 08 июня 2024
Ухх! Як оперативно дописи видаляють ((((
Filomena• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
Із якою програмою воно йшло на вибори?
Мда.
Нічого додати: навіть програми не було.
А що так можна було?🤦‍♀️
олена олена• 08 июня 2024
Бачу, одні жіночки прийшли… а де ж наші герої?
автор -Ань- • 08 июня 2024
Ответ дляsahkana
Люди в ТЦК гинуть! Багатьох людей вбили в ТЦК!
mymoly• 08 июня 2024
Ответ дляBosikom
Це мабуть тактика заболтування
saramimnida• 08 июня 2024
Ответ дляimpossibilia non sunt
Их не забанят, это проект сайта
Вы можете забанить их сами, я сразу блокирую, как только оно ( называю ’оно’ не с целью оскорбить, а явно ж это не человек, а какая-то программа, непонятно кем и с какой целью создана ), создаёт новый аккаунт, иначе ж советчицу читать невозможно. А так, открываешь тему и видишь только ответы , созданные реальными людьми, очень удобно
owl62• 08 июня 2024
Ответ дляVeselka8
Удалено администрацией...
Вам жалко ванек?
mymoly• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
фото
О дякую. Коли вони пишуть матрешка або Ванька, або ще там шось, я теж буду жалітися з таким формулюванням
owl62• 08 июня 2024
Ответ дляVlada-Maria
Воно вже й з клона Веселка строчить
Ні, у Веселки інший стиль, а у Мані капс не працює, всі речення починаються з маленької букви
mymoly• 08 июня 2024
Ответ дляowl62
Раніше веселка трохи по іншому текст подавала, навіть шось схоже на кацапське ссєрівські, потім слог змінився. Може людину змінили може тех завдання змінили
Bosikom• 08 июня 2024
Ответ дляRaminaSonne
фото
никогда не видела, что б администрация в таким стиле писала.
эх, даже на сайте защиты нет, что уж о государстве говорить)) цитуючи адмінів ’от таке життя’. и не поспоришь)))