Чумацький Шлях• 26 июня 2024

Київ увійшов до десятки найгірших міст світу

Київ увійшов до десятки найгірших міст світу для життя в 2024 році, — The Economist

Міста оцінювали за п´ятьма категоріями: стабільність, охорона здоров´я, культура та навколишнє середовище, освіта та інфраструктура.
ㅤ
Відірву та викину• 26 июня 2024
слава богу, хоть с конца, но мы впереди
(сарказм)
Юпитерная• 26 июня 2024
А где Херсон, Харьков и Севастополь?
Дверной_Проем• 26 июня 2024
думаю це пов´язано з війною
Зубачистка• 26 июня 2024
Удивительно! А ведь должен быть на первом!
Мудрецыха мира• 26 июня 2024
Добре, дякуємо, що сказали. Звісно, найгірше. Столиця країни, яку вбивають
Миллениалка• 26 июня 2024
А должен был на третьем году войны с регулярными прилетами и тревогами в десятку лучших войти?
Попадалочка• 26 июня 2024
Ну а как во время войны еще
автор Чумацький Шлях • 26 июня 2024
Ответ дляЮпитерная
А где Херсон, Харьков и Севастополь?
Вони не столиці
Стопясят раз обсуждала• 26 июня 2024
Відень на першому? Серйозно?
Якесь фуфлове опитування.
Там все розмивчато• 26 июня 2024
А где в рейтинге должен быть город, в который регулярно прилетает?
ЕлькиПальки• 26 июня 2024
Ответ дляЮпитерная
А где Херсон, Харьков и Севастополь?
А що з останнім ?курортне місце ж
Гладиолус• 26 июня 2024
Воно і до війни не було комфортним, зараз тим більше
Зубачистка• 26 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Вони не столиці
Можете объяснить, что Вас удивило? О чем тема?
Гигиенишвили• 26 июня 2024
Ну наконец-то. Может разъедутся нафиг отсюда, хоть пробки станут меньше.
Чекаю завтра• 26 июня 2024
Я вообще не понимаю этой оценки нашей столицы, учитывая, что в стране война. Они б еще Газу по рейтингу прогнали. Странные.
Гигиенишвили• 26 июня 2024
Ответ дляТам все розмивчато
В рашке.
ДолькиКабана• 26 июня 2024
Війна в країні, про що тут можна казати?
ЕлькиПальки• 26 июня 2024
Ответ дляГигиенишвили
В рашке.
Кожне місто в рашці
автор Чумацький Шлях • 26 июня 2024
Ответ дляЗубачистка
Не думала, що Київ вже на рівні з Каракасом
ГейСюда• 26 июня 2024
Ответ дляДверной_Проем
думаю це пов´язано з війною
Естественно.Очень странное голосование.Если бы в Вене была война,то она тоже бы была в жопе мира
Полуничка• 26 июня 2024
Необ’єктивний рейтинг. Щодо безпеки - так. Але освіта, культура, охорона здоровʼя у нас і під час війни на рівні, який більшості міст і не снилось.
А я с Рио-де-Житомира!• 26 июня 2024
Киев город моего сердца, это мой дом, ставлю ему первое место❤️
Marmu• 26 июня 2024
Ответ дляПолуничка
ну так безпека - це основний компонент. навіщо туристу гарне обслуговування в ресторані, якщо є загрозу прильоту. а зараз ще й світла немає. сама у Києві живу, якщо що
ПочтальЁнша• 26 июня 2024
Ответ дляПолуничка
Екологія через війну постраждала, комфорт - через блекаути, безпека - через війну.... Тобто це все через диких сусідів таки
автор Чумацький Шлях • 26 июня 2024
Ответ дляПолуничка
Охорона здоровʼя - то бусифікація ? То від чого охороняють ?
Полуничка• 26 июня 2024
Ответ дляMarmu
Ну так виключили б цей пункт або взагалі Київ не брали б до рейтингу під час війни. А то складається воаження що у нас тут мавпи по вулицям бігають і наркокартелі в нетрях засідають. Якщо вже з Каракасом порівняли.
ПочтальЁнша• 26 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Як і очікували - тема за три фублі
So_so• 26 июня 2024
Я тут родилась и люблю свой город, но если пожить в других местах, то ощущаешь разницу.
Кіма кепка• 26 июня 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
всім пофіг
Полуничка• 26 июня 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ляп трусами об асфальт