Бабуся мороз• 05 июля 2024
Що купують лише бідні люди?
за вашими спостереженнями?
Ёшки_Матрёшки• 06 июля 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Муж моей подруги,далеко не бедньій человек, возможно,миллионер. У них 2 санузла-один его,другой семьи. У него в туалете Обухов, у семьи (жена не работает)-Зева.
А пішли казочки про знайомих мільйонерів в секонде і з обуховською)
Потішаюся• 06 июля 2024
Ответ дляNatalia505
Литрами пиво, величезними пляшками,багато хліба і майонеза.
В нас забезпечує чоловік,але я можу за раз 3 літра пива випити
Липка-прилипка• 06 июля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Хто там багатший)
То ось акція в метро
Ціна - супер
То ось акція в метро
Ціна - супер
Є кращі акції, мінус 50%
_Злата Ibra_• 06 июля 2024
Ответ дляГоловний кошак
В секонде какой то уникальный h&m или зара? Какие то уникальные китайские подделки на бренды?)
Для многих в Украине, хм и зара не так и дёшево.
_Злата Ibra_• 06 июля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Ну конечно. Новые с бирками, да. Пахнут монталем
Ненавижу все Монталь) запах секонда и то лучше😁
Пи Пи Пилюля• 06 июля 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Можна я відповім.А якщо я не пам´ятаю ціну ні на ’ Обухівську’, ні на ’ Панду’? ’Обухівська’, подобається більше. І так всі види туалетного паперу перероблені, просто білі оброблені хлором.
Да,я именно беру серую переработанную,потому что там нет отбеливателей и красителей,на розовую у меня вообще зуд
Пи Пи Пилюля• 06 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Я теж в шоці, коли бачу на касі, за скільки люди купують цигарки. Думаю, мабуть, багатії, і здоров´я чудове.
А я ещё в шоке,что это каждый второй на кассе
Крем для арбуза• 06 июля 2024
«Брендові речі»😄 і чим бідніша країна тим більше людей ходить в гучі та прада. І не завжди підробки, головне щоб напис був і було видно. С цієї серії айфони і тд. Треба щоб усе кричало! Я можу собі це дозволити…
Куда_бежать• 06 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Є кращі акції, мінус 50%
Я не % міряю кращість акцій
А вартістю одного рулонна
Тут він 11.5 грн
Тришаровий
А вартістю одного рулонна
Тут він 11.5 грн
Тришаровий
Пи Пи Пилюля• 06 июля 2024
Ответ дляФима Собак
От, до речі, шо цікаво. Вимушені сусіди в мене поруч живуть: кожне щодня по 2 пачки скурює. Хай навіть дешевих - за місяць набігає дофіга. Жеруть гівно, жаліються, шо грошей нема. Про туалетку мовчу, не «естети»(с), ясно. Взимку сплять покотом з собакою в одній кімнаті, щоб не топити. Але на цигарки є завжди, і то не «витребеньки», як нормальна туалєтка, а найважливіша потреба)))
Кстати,да.У нас тоже соседи бедные,но по пачке сигарет вдень выкуривают,каждый день пиво в киоске около дома,где оно дороже на 50 процентов,чем в атб,продукты часто тамже.Я себе так делать покупки позволить не могу 😂
60 метрів сметани• 06 июля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Мивину? Хлеб дешёвый , много курят, дешевыйкофе
На куриво откуда у них деньги?) Значит, не такие уж и бедные...
Анонимушка• 06 июля 2024
Ответ дляДобротная
Секонд хенд. Никогда не поверю, что девушке не может были приятно придти в магазин, померять новое и его купить. Питание - ну это спорные вопросы. Но рыться в куче барахла это сильное желания экономии и не на пустом месте.
Есть ЭКО активисты
Анонимушка• 06 июля 2024
Ответ для_Злата Ibra_
От этого это не перестает быть масс маркетом
Ananasprotivogaz• 06 июля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Чтобы в теме не написали, всегда найдется советчица с комментом «мой знакомый миллионер себе такое покупает»
А вы думаете богачи транжиры?
Ananasprotivogaz• 06 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Удалено администрацией...
Только на советчице могут так обосрать из за бумаги
Барабасиха• 06 июля 2024
Ответ дляНу шо не так?
В ’те’ времена украинцы жили сыто, выбирали где отдыхать и какую машину купить/взять в кредит, так было у подавляющего большинства людей.
Це у кого? Бо я пам´ятаю ті часи. Зазвичай хоч великий бізнес ділять. А то але почали лапи накладати на середняк і дрібному навіть. Причому працювати не вміють, тільки специфічний ’бізнес по українськи’. Капець був. Якщо десь на зарплаті бюджет прожирати, який інші наповнюють, то молеиіинерогано було. Якийсь час.
Скіфська пектораль• 06 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Я чего-то думала, что там внутри шмурдяк )
да нет, обычные овощи и , кстати, с ней не дешевле борщ, а дороже))
Оля_с_киркою• 06 июля 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Да да, дронами проти кабів. Може їх ще й джавелінами збивати? А зброю де купити? В магазині?
Я й кажу, краще нападають готелів і маєтків в Європі, а на армію закуплять яйця по 17грн, а в укриття барабани
СкумбріяП8• 06 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ви дивна. Сенс мені під анонімом брехати? Тим більше, що я купую Зева. Питання автора-Що купують тільки бідні люди? Обухівську туалетну багаті купують теж. Як написала вище одна порадниця-багаті мають вибір,що купувати. Бідні купуть найдешевше. Я ,до речі, раніше себе вважала середнім класом. Зараз вже,мабуть ,теж бідна
Ёшки_Матрёшки• 06 июля 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Ну добре, раз вам так важливо відчувати себе дотичною до заможніх людей, зробимо вигляд що я вірю, нібито комусь з тих, хто дійсно не економить на собі, більше подоба дотик обуховською, ніж м´якого папіру
Принцепесочка• 06 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ой, а покажіть що у вас там в туалеті стоїть? Обуховська ж мабуть?
Цирк
Цирк - это вы. С апломбом заявляя, что те, кто пользуется обуховым, нищета, накопившая себе только на хостел
Принцепесочка• 06 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Я вам і так скажу - кілька рулонів тришарового папіру, кілька упаковок вологого.
Пані, це не аж так дорого, це лише пара сотень різниці з обуховською, думаю. Ваш комфорт реально того не вартий?
О Господи, у вас реально психологические проблемы. Или запущенный геморрой
Ну многим людям не принципиально, какой бумагой вытирать! Сыр грюйер на завтрак есть принципиально, да. А вот ж..пу вытирать не принципиально
СкумбріяП8• 06 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Чому вас так триггернув обухівський туалетний папір? В дитинстві лопухом підтиралися,чи що?
Свекруховна• 06 июля 2024
Ответ дляВероятненько
Знаете, уважаемая, у нас в семье две машины, квартира новая, дача... не бедствуем. Но туалетная бумага обычная обуховская. Она хоть не раскисает в руках, как эти хвалёные панды-шманды.
100%
Липка-прилипка• 06 июля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Я не % міряю кращість акцій
А вартістю одного рулонна
Тут він 11.5 грн
Тришаровий
А вартістю одного рулонна
Тут він 11.5 грн
Тришаровий
Тоді так, я брала 32 рулони, по 15 вийшов один.