Бабуся мороз• 05 июля 2024

Що купують лише бідні люди?

за вашими спостереженнями?
Маю декілька думок• 06 июля 2024
Ответ дляГоловний кошак
В секонде какой то уникальный h&m или зара? Какие то уникальные китайские подделки на бренды?)
То «інстинкт шукача» 😅 в магазині нудно, все розвішано, все бачиш, в магазині хто завгодно може купити, а от в тих великих купах знайти «бренд, майже новий» - то талант треба мати ;)
Маю декілька думок• 06 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А пішли казочки про знайомих мільйонерів в секонде і з обуховською)
Казочки казочками, але знаю родину ну дуууже забезпечену, в яких в домі супер наворочена техніка і ремонт на сотні тис долл (меблі на замовлення з Італії і тому подібне), авто бізнес класу, але одяг вони тільки на 7км купують. Сама не розумію цього прикола, але що є, то є
Шалена красуня• 06 июля 2024
Ответ дляДобротная
Секонд хенд. Никогда не поверю, что девушке не может были приятно придти в магазин, померять новое и его купить. Питание - ну это спорные вопросы. Но рыться в куче барахла это сильное желания экономии и не на пустом месте.
Про поміряти в магазині то мимо.
Багато людей, що не люблять ходити по магазинах.
Света С Приветом• 06 июля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
По моему опыту - не отличишь богатого от бедного .
Нет ни одного критерия . Болеют все одинаково .
Пс - я психотерапевт
Только оплатить ваши услуги могут только богатые
Копирайторша• 06 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Я про доросле плаття, не дитяче писала. Де ще я можу купити собі плаття з натуральної тканини від 100 до 200 грн?
Перестала по секондах ходити практично повністю. На Сінсей (який тут люблять пообсирати) футболки зараз від 69 грн на сайті з простих тканин. Плаття теж можна на фінальних знижках за 200-300 вихопити. Але то нові речі таки. І так, в деяких речах скільки не пери і не вивітрюй - все одно залишається той специф. запах. Це я Вам говорю, як людина, в якої колись 60-70% гардеробу було з секонду. Деякі речі не вивтірюються навіть після 4-5 прання.
Амбасадор щастя• 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Туалетную бумагу без упаковки
А смысле та что в АТБ по 13грн ?
Амбасадор щастя• 06 июля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Всяке барахло з аврори, якісь сто сорок шості скатертинки, серветки, яйцеварку, ніж для нарізки чебрецю, ложку для накладання яєць і тд.
Ще всякий дешевий яскравий одяг
Так так скатерти и салфетки не только в Авроре продаются, а то вы так написали как вроде это ненужные вещи и покупают их люди с достатком, так как цена приличной скатерти от 500 до 2000грн
Амбасадор щастя• 06 июля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Перероблений туалетний папір на кшталт Обуховського
Этот продукт покупают осведомленные люди о том что природу нужно беречь и еще эко пакеты для мусора
Амбасадор щастя• 06 июля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я много наблюдала - много курят дешёвых сигарет, кофе дешевое много пьют, мучного много едят
Где вы видели дешевые сигареты ( 70грн + ) где вы видели дешевое кофе ( 400грн + ) это всегда дорогие продукты
котопёс• 06 июля 2024
Суповой набор
Амбасадор щастя• 06 июля 2024
Ответ длякурасаны
Дело не в том, что она не то, а в том, сколько крыс по ней пробежало на складах, а вы ее на пипку
На беленькой 3 слойной, а лучше 5 все тоже самое...
А что крысы живут на бумажных фабриках ?
Кондуктор маршрутки• 06 июля 2024
Ответ дляСокодавка ще та
І я визнаю тільки обухівську - найкраща
Моей попе более подходит розовая, из АТБ. Она прекрасно акцентирует цвет моего ануса. Известный дизайнер порекомендовала.
Не гавкаю- но охраняю• 06 июля 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
Вот именно, на последние деньги как удовольствие покупают( о здоровье не думают
Амбасадор щастя• 06 июля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Я тоже покупаю как удовольствие, точнее для снятия стресса 1 раз в пол года...потом думаю наверное нужно просто магне в6 купить
Машутка1• 06 июля 2024
Ответ дляАнаномчикус
Прострочені продукти
бред.Просроченные не покупают,иначе организму будет плохо.Мы относимся к данной категории и стараемся покупать нормальные продукты,просто почти не платим за коммуналку,иначе денег не хватит.Работает 1 человек на минималку,нас 4 человека-я,сестра 13 лет,мама и папа.Тяжело конечно,но выживаем.
Карапулька• 06 июля 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
з просторів інету- ...’Це ще не було нових акцизів на цигарки, коли пачка, як кажуть, буде коштувати ~160 грн. І тоді курці будуть в шоці.
І ще не підняли військовий збір і пдв до 25%. А якщо піднімуть тарифи на газ та опалення, от тоді люди заживуть.’
Амбасадор щастя• 06 июля 2024
Ответ дляМашутка1
А остальные взрослые чего не работают ?
Ума Палата• 06 июля 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Мивину? Хлеб дешёвый , много курят, дешевыйкофе
О, мій син Мівіну називає їжею богів))) ми не бідні) але купую йому іноді Мівіну.
Ума Палата• 06 июля 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Чтобы в теме не написали, всегда найдется советчица с комментом «мой знакомый миллионер себе такое покупает»
Бо так і є)))
Не гавкаю- но охраняю• 06 июля 2024
Ответ дляУма Палата
Бо так і є)))
Вермишелька рачок!)
Манюнайтед• 06 июля 2024
Пиво арсенал мицне 2л по акции
Джинци на Флісі• 06 июля 2024
Ответ дляМашутка1
Почему ещё двое не могут работать?
LoveYouOrNot• 06 июля 2024
Дешеве бухло!
Це для дуже бідних єдиний спосіб відпочити, розважитись, бо нічого більше не доступно.
Липка-прилипка• 06 июля 2024
Ответ дляКопирайторша
Я не перестану ходити по секондам, просто вже обираю тільки потрібне, а не як зразу, все підряд, бо дешево. Одягаю всг сім´ю з 5 людей більше 20 років, і постіль вся (все бавовна, ікея та ін) в мене звідти теж, як і штори. На жаль сімейний дохід разом з чоловіком у нас 26 тисяч, з них за квартиру і інтернет собі і дітям йде десь 5, тож чи можемо ми купувати інше? Ще і мені, і чоловіку потрібні ліки, це десь ще 3 тисячі грн,якщо ніхто не хворіє.
LoveYouOrNot• 06 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Зараз речі по знижкам дуже дешево - всякі Сінсеї, Хаус, Кроп.
Але я не проти секондів - раз в 1-2 роки нападає спортивний інтерес купити там щось ексклюзивне і цікаве)))
Копирайторша• 06 июля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Не знаю, я по своїй мамі, і по свекрусі та ще деяких подругах бачу, що в них залежність тупо багаторічна від секонду. Що скупляється не тільки необхідне, а будь-що. І зараз секонд ДУЖЕ недешевий. Тому за оці тряпки можна купити щось одне, але нормальне. Я сама іноді (раз в кілька міс.) можу туди зайти і щось подивитись, але таки пріритетніше для мене нову річ купити. І ще така важлива річ, якщо Ви працюєте(робота не ’не бий лежачого’+сімя) - то шукати шось нормальне по секондах забирає ДУЖЕ багато часу. Я в свій час найбільш норм речі там купувала, бо це було через дорогу від моєї роботи і я завжди могла зайти на ’завоз’ і знайти для себе якісні речі. Або вийти туди на обід. Але от зараз в мене часу на це нема зовсім.
Пешеходик• 06 июля 2024
Ответ дляLike-995b
Мой муж признает только обуховскую)
Нехай запасеться
Липка-прилипка• 06 июля 2024
Ответ дляМашутка1
Співчуваю, у Вас гірше.
Липка-прилипка• 06 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
Дешеве бухло!
Це яке саме? Дуже цікаво, бо я не заможна, то хоч буду знати.
Липка-прилипка• 06 июля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
В мене поряд Хумана, майже всі речі нові, і я з неї купила за два роки багато для своєї сім´ї, наприклад, лляні довгі штори по 130 грн, німецький пуховик сину 16 річному-170 грн, двоє джинсів доньці і двоє собі - по 72 грн за кожні, собі вовняне пальто, в якому працюю в кабінеті, бо там взимку максимум 15 градусів (але буває і 9). Десь по п´ять підодеяльників і простинок на резинці - все з натуральної бавовни, від 48 до 250 грн за кожну штуку. В якому Сінсеї чи іншому є такі ціни? І я речі міряю, не все підходить. Та мабуть і немає в моєму місті таких магазинів.